Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Maşallah kuzuma ben bir taneyle zor baş ediyorum seni düşünemiyorum bile 😅 Allah yardımcın olsun. İnsta falan varsa takipleşelim birbirimizi kaybetmeyelim
Takipleşelim canım benim yaz bana özelden istek atayım sana 🤗
Selam kizlar nasilsinizz eskiden dakika basi burdayken bebisler simdi elimize telefonu almamiza izin vermiyorlar Omur-un Hatunu Omur-un Hatunu LaRisaCca LaRisaCca H halleycik
Ahh canımıniçi sorma 😁 artık bir günü 24 saate sığdıramaz olduk
Canım LaRisaCca LaRisaCca nasılsınnn? Bebişler nasıll☺️
Canım sütlaççç iyiyim ben nasılsın🤗bebişkolar büyüyorlar teyzesi. Sen neler yapıyorsun? Özledim 💕

Takipleşelim canım benim yaz bana özelden istek atayım sana 🤗

Ahh canımıniçi sorma 😁 artık bir günü 24 saate sığdıramaz olduk

Canım sütlaççç iyiyim ben nasılsın🤗bebişkolar büyüyorlar teyzesi. Sen neler yapıyorsun? Özledim 💕
Maşallah onlara öp yerime 🥰😍 bende bir yazayım dedim konuşamadık bayağıdır. İyiyim canım görüşmeyeli 1 kimyasal yaşadım 1 aşılama yaptım tutmadı sonra hamilr kaldım kendiliğinden bu da sağlıksız oldu beta artmadı da azalmadı da saçma sapan şeyler yaşıyorum 🤦‍♀️

Maşallah onlara öp yerime 🥰😍 bende bir yazayım dedim konuşamadık bayağıdır. İyiyim canım görüşmeyeli 1 kimyasal yaşadım 1 aşılama yaptım tutmadı sonra hamilr kaldım kendiliğinden bu da sağlıksız oldu beta artmadı da azalmadı da saçma sapan şeyler yaşıyorum 🤦‍♀️
Öperim teyzesi 💕 ama kendiliğinden hamile kalmana çok sevindim . Bence yollar açılmış devamı yakın gibi duruyor
Bende istiyorum bana at takip 😍
Yaz özelden bebeğim 😘

X