Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah dua edin lütfen ben hemşireyim ama kadın doğumla alakam yok nefret ettiğim bi bölüm dü şimdi bununla sınanıyorum iş zaten çok stresli bir de bu eklendi
ah yaaa, ınsallaahh gonlundekını verır Allahım canım benımmm,
kesınlıkle kadın dogum bolumu cok zor bızde o zorlugun ıcındeyız

kızlar bana bı destek Allah rızası ıcın. ocak ayında Klomen+ovitrelle iğnesi ile kimyasal gebelik gecırdım. 2 yumurtam olmustu biri 19mm biri 21 mm di. Bu ay femaraya başladık 7 gün kullandım ilacın 12. günü 2 adet 13,5 mm yumurta var gayet güzel dedı. Yarın tekrar cagırdı çarşamba aksam yada perşembe aksamı iğne vereceğim dedi. Ancak hem cok yavas hemde cok küçük kaldı yumurtalar bana bılgı verebılır mısınız

Kuzum bence stres yapma kontrol eder zaten yeterli büyüme olmasa yaptırmaz iğne sıkma canını

hamd olsun canım benim. Kullandığım ilaç bitti, adet olunca gideceğim. Sen nasılsın, neler yapıyorsun
3 buçuk yılda yine ev tasıdım 6 . bu kez ev aldık inş daha dururum. Eşim ameliyat oldu doktor sıfırdan başlattı yaza kadar olmazsa tüp bebek süreci başlıyo deniz han deniz var malatya da onda inşallah canım

taşınmak çok zor canım. İnşallah artık yerleşik olursunuz. Umarım o zamana kadar olur, hiç gerek kalmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…