Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar bizde 6 ay olduk ama oğlum doğumda sol kolu sinirleri zarar görmüş.
Garson bahşiş eli die isimli şekli alıyor.
Fizik tedavisi görecek.
Ama görmesi için zarar ne kadar die tespit etmek adına EMG çekilecek ve bu şehirde 1 tane çeken yer var oda Nisan ayı randevu en erken.
Günler hızlıca geçsin die dua ediyoruz.
Ama tek güzel yanı hareket motor gelişimi var.

Merhaba kızlar nasılsınız uzun süredir hesabım kapalıydı size bir müjde vereyim Asyaa hamile femara ile kaldı bu ay
Ay bugun aklima geldiniz valla, pesinden de mesajinizi gordum, nasilsiniz?
Hamişleri tebrik ederim asyaa ve H halleycik cok sevindim 😍😍 sürecinizi anlatirsaniz konuya bakanlara da güzel moral olur, merakle bekliyoruz 😍
LaRisaCca LaRisaCca bebisler nasil siz nasilsiniz 💕

Hamişleri tebrik ederim asyaa ve H halleycik cok sevindim 😍😍 sürecinizi anlatirsaniz konuya bakanlara da güzel moral olur, merakle bekliyoruz 😍
Ne güzel tesadüf olmuş canım benim 🥰🥰 bende adet bekliyorum aşılama için bikaç güne gelicek kısmetse adet. Seninde bebiş sağlıkla gelsin inşallah

Ne güzel tesadüf olmuş canım benim 🥰🥰 bende adet bekliyorum aşılama için bikaç güne gelicek kısmetse adet. Seninde bebiş sağlıkla gelsin inşallah
Amiin cok tesekkur ederim darısı basina insallah en kisa zamanda güzel haberlerini alalim, dua edicm sanada haber ver mutlaka 🥰🥰

Amiin cok tesekkur ederim darısı basina insallah en kisa zamanda güzel haberlerini alalim, dua edicm sanada haber ver mutlaka 🥰🥰
Çoook teşekkür ederimmm inşallah güzel haber verebilirim bende.🥰🥰 Senin gebelik tedavi ile mi olmuştu sahi?Sen diyorum samimi bulduğum için inşallah sakıncası yoktur 🤭🤭

Çoook teşekkür ederimmm inşallah güzel haber verebilirim bende.🥰🥰 Senin gebelik tedavi ile mi olmuştu sahi?Sen diyorum samimi bulduğum için inşallah sakıncası yoktur 🤭🤭
Yok yok tabiki canim ne sakincasi olucak askolsun 😁 ben 2 sene ugrastim buralarda, kürler denedm prolaktin tedavisi oldum yumurta takibi yaptim ovulasyon kullandim, 2 negatif asilamam olmustu, sonra artik dedim tmm tüp bebege geldi sira, maddi durumu toparlamayi bekliyodm ki adetim gecikti kan verdm ve şok, klasik hikaye yani 😄
Hep okuyodm buralarda tam tup bebege gidecekken hamile kaldm fln diye yaziyodu üyeler, nasi oluyo böyle acaba falan diyodum çok şükür bana da kismet oldu 🤲🏻🤲🏻

Yok yok tabiki canim ne sakincasi olucak askolsun 😁 ben 2 sene ugrastim buralarda, kürler denedm prolaktin tedavisi oldum yumurta takibi yaptim ovulasyon kullandim, 2 negatif asilamam olmustu, sonra artik dedim tmm tüp bebege geldi sira, maddi durumu toparlamayi bekliyodm ki adetim gecikti kan verdm ve şok, klasik hikaye yani 😄
Hep okuyodm buralarda tam tup bebege gidecekken hamile kaldm fln diye yaziyodu üyeler, nasi oluyo böyle acaba falan diyodum çok şükür bana da kismet oldu 🤲🏻🤲🏻
Gerçekten masal gibi anlatınca çok büyük mucize tüpe gidecekken kendiliğinden olması demek zamanı ozamanmış 🤗cinsiyet belli mi

Ah benim düşünceli canimm😍😘 bebek isi yok oldu yandi bitti kül oldu😂😂😂 bebegin bana gelesi yokmuş. Tup bebekte de NEGATİF sonuc aldim .oturdum kıçımın üstüne 🤣🤣 simdi fitoterapist Hakan ozkul var belki bilirsiniz . Onun bitkisel kurlrrini kullanmaya basladim. Ya baticaz ya cikicaz🤣🤣 saldim cayira mevlam kayira
İşe yaradı mı kullanınca Hakan Özkul tedavisi

Sürecimm sınırsız planlı ilişki
Yumurta takibiiiii
Defalarca klomen
Defalarca femaraa
İki rahim filmii
Hitereskopiii
Laraskopik bir operasyon
Asilama ve sonrasi tüp bebek sureci💐

Canım 🤗💕 özledim seni. 5. Aylarına giriyorlar büyüyorlar biz iyiyiz sende ne var ne yok yolu yarılamışsın 💕

peraares peraares cnm simgeye katılıyorum geç gördüm kusura bakma ama bncede genetikli tüp yapılmalı bizim iş yerinde ki Bi abideydi problem 10 yumurta dan geriye 2 tane kalmış 2 side genetiğe gitti yine birinde problem çıktı biri transfer oldu ve tttu çok şükür
2 doktorun da istersen tüp yaparız demesi kafamı çok karıştırdı, demek ki doğal olmasına bir engel yok. 1 2 ay dinlenip tüp e başlarım ama yine de 🤭 bu arada bütün test sonuçlarımız çıkar, eşimle yaptırdığımız genetik çıkmadı daha

Kızlar akşam dayanamayıp erken gebelik testi yaptım negativ çıktı ovitrella vurulmuştum bugun 12. Günüm sizce bi şansım varmı akşam çay kahve çok içmiştim ilk idrarımla değil 2. İdrarımla yaptım ama emin olamadım

Kızlar akşam dayanamayıp erken gebelik testi yaptım negativ çıktı ovitrella vurulmuştum bugun 12. Günüm sizce bi şansım varmı akşam çay kahve çok içmiştim ilk idrarımla değil 2. İdrarımla yaptım ama emin olamadım
Canım.burda 12gun negatif görüp 16.gun pozitif goren okudum 😍🤲inşallah seninkide.oyledir

X