Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet katı. Bıçağın ucuyla azıcık alıyorum cildin üstünde karıştırıyorum zaten hemen eriyor

Aynen öyle sütyen takmadın diye onlara mı takmadın da bakıyorlar terbiyesizler

Sutyensiz uyuyamam bile kendimi cıbıl hissederim

Herşey yolunda gidecek senin için çok dua edeceğim canım benim
Dualarınıdan hiç şüphem yok, Allahım razı olsun senden❤❤ Ay hadi lari inşallah olur yaaa

Güzel kalplim benim, Allah razı olsun
Sendemi tüp başlayacaksın
Bu topiğin adını değiştirirz ozmn tüp bebek anneleri diye
Yok aşko o zaman başka topik açacağız çocukları bakımı alınan kiloları oluşan çatlakları çocukların sendromları nı nasıl çıldırdığımızı konuşacağız

Güzel kalplim benim, Allah razı olsun
Sendemi tüp başlayacaksın
Bu topiğin adını değiştirirz ozmn tüp bebek anneleri diye
Corona oldugumu ogrendikten 3.gun sonra gorusmem vardi ama hayirlisi buymus demek dedimm vee sanirim size yetisicem bende
İsim sey yapariz tuplu bebekler

Yatarken beni sagdan soldan darliyorlar
Kesinlikle bende takmam hatta evde hiç takmam
13 sayfayı bitirdim sona ulaştım nihayet
LaRisaCca senin haşmeti yerim ben yaa maşallah maşallah benimki de bugün benle oynurdu esnedim o sırada. Gelmiş kafasını ağzıma sokuyor napim yiyim mi seni diyom

Memelere özgürlük ! Ben de takmıyorum valla nolacaksa olsun

Aynen öyle canım. Ben çok umutlandım canım ya inşallah olacak. Güzel düşünelim gitmen bile beni aşırı mutlu etti
Ani karar verdim, bir gün önce düşünmüştüm eşimle konuşayım yaz çıkışı beklemeyelim gidelim diye, ben daha konuyu açmadım sabahına o bana hadi gidelim birazda benim memleketimde kalalım 2-3 ay dedi kalbimiz aynı atmış.
içimde kıpır kıpır, sanki olacak gibi hissediyorum
Seninde doktorun çok iyi zaten ilk denemede olacak senin inşallah
H halleycik de yeşil ışıklar veriyor.
Allahım kucağınıza doldurur inşallah

En iyi ihtimalle 1-2 gündür yerleşme olmuştur
Kahkaha attım seço ya Allah iyiliğini versin
Ye annesi onu ye haşmoş da ayağını ağzıma sokuyor o aslında beni dişisi olarak gördüğünü ima etmeye çalışıyor elimde kafamda kızışıyor aşık bana eğer kuş sana bacağını kaldırıyorsa ya senden üstünün diyordur ya seni bip

Hahahah larii kendine dikkat et haşmetle başbaşa kalma

Corona oldugumu ogrendikten 3.gun sonra gorusmem vardi ama hayirlisi buymus demek dedimm vee sanirim size yetisicem bende
İsim sey yapariz tuplu bebekler
Kız sen korona oldun diye antibiyotik kullandın mı?
Geçen aklıma bu geldi korona olan ilaç kullanıp hamile kalıyor ya, dedim halley koronaydı bakayım bu ay hamile kalacak mı
Sen bu ay hamilesin zaten, sana tüpe gerek yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…