Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhabaa canım Aslında benimkininde çok öyle ekmekle karnını doyurduğunu söyleyemem bir dilim bile bitirmez genelde öğünde. Ben belkide aldığımdan dolayıdır. Kendime tahıllı alıyorum ona direk yemez kafasıyla normal alıyorum. Almıyım bundan sonra bakalım bende alıştırıcam öyle

Kaşıntı çok zor ya. Benim stres egzamam var
Kız çatlayacağımı düşünüp korktum birden 2-3 gündür göbeğim çıktı biraz eşim annem hep farkettiler normalde hep erkenden yağlanırdım bu defa başlamamıştım başlasam iyi olur lierac ve bio oil var bir de bebeyağı yarın duş alıp boca edeyim

Evet bir süre deneme yapmakta fayda var Aslında çok zor değil 1 ay kadar dayansa sonrasında beyaz ekmek ağır gelecek yiyemeyecek. Hem tahıllı, kepekli ve çavdarlıların lezzeti daha güzel geliyor alıştıktan sonra

Kesinlikle bence de Hemen denemeye geçiriyorum bunuu teşekkür ederimm

Pamukli tercih et
Gerekirse utule kuzu
Bende Cok asirİ kasinmistim ya bolca nemlendirdim ve dedikleerimi yaptim
Aşko gebelikle birlikte hamilelik içgiysiye geçtim hepsi %100 pamuklu ama ütü hiç yapmadım dur onu da deneyeyim. Nemlendirici sürüyorum bebeğim

Hellö ben ağrıya dayanamayıp acile gittim kanama kist falan yokmuş. Gebelik dış gebelik ihtimali için çok erken belli olmaz dedi test yapmadı
O kadar mı çok ağrıyor canım henüz yerleşme bile olmamıştır kana geçmemiştir birşey varsa da zamanlama çok erken değil mi? Ama ağrı kesici filan yaptılarsa ağrın diner biraz

Kaşınıyorum ben ya.. göğüslerim kaşınıyor. Krem sürdüm şimdi rahatlar inşallah
Deri büyüyüp genleştiği için kuruyor olabilir bir de gebelikte karaciğerle ilgili bi sorun oluyordu ondan da kaşıntı olur doktoruna bi sor onu da tam neydi unuttum şimdi

O kadar mı çok ağrıyor canım henüz yerleşme bile olmamıştır kana geçmemiştir birşey varsa da zamanlama çok erken değil mi? Ama ağrı kesici filan yaptılarsa ağrın diner biraz
Hiçbir şey yapmadı ama ağrı kesici içebilirsin dedi belki apandisit gibi bi şeydir diye gittim sadece kadın doğum acilmiş başkent. Ama sağdan da soldan da tam rahmime ağrı giriyor apandisk değildir

Deri büyüyüp genleştiği için kuruyor olabilir bir de gebelikte karaciğerle ilgili bi sorun oluyordu ondan da kaşıntı olur doktoruna bi sor onu da tam neydi unuttum şimdi
Sorarım canım. Karaciğer enzimlerimde bugüne kadar artış olmadı ama yine de söylerim. Ama nemlendirici sürünce geçti kaşınma muhtemelen duş sonrası kremlenmedim o yüzden oldu

Hiçbir şey yapmadı ama ağrı kesici içebilirsin dedi belki apandisit gibi bi şeydir diye gittim sadece kadın doğum acilmiş başkent. Ama sağdan da soldan da tam rahmime ağrı giriyor apandisk değildir
Allah Allah hayra çıksın inşallah yerleşmedendir umarım. Ağrı kesici iç canım parol

Kızlar nasılsınız
2 hafta sonra Allah izin verirse irana gitme planımız var. Biraz uzun kalmayı planlıyoruz.
Önce bi tedavi bakalım ne diyecekler, sonra olmadı tüp bebek deneyeceğim.
İnşallah memleketime elim boş dönmem
Bu kararı dün verdik, sizlerle paylaşmak istedim.
Hepinizi çok seviyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…