Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sorarım canım. Karaciğer enzimlerimde bugüne kadar artış olmadı ama yine de söylerim. Ama nemlendirici sürünce geçti kaşınma muhtemelen duş sonrası kremlenmedim o yüzden oldu
Shea kakao hindistan cevizi yağı falan al göbeğine de kullanırsın. En doğalı bunlar. Ben doa kozmetikten shea aldım en son. Hindistan cevizi yağı çok var zaten evde

Ayşoşşşş biz iyiyiz sen nasılsın canımın içi bu ani karara aşırı mutlu oldum hayırlısı olacak ve sana vesile olacak inşallah oradan da topiğe girebilirsin haberdar edersin değil mi canım Allah sana hayırlı kapılarve doğru insanlar nasip etsin emeklerinin karşılığını versin tek seferde gelsin inşallah
Shea kakao hindistan cevizi yağı falan al göbeğine de kullanırsın. En doğalı bunlar. Ben doa kozmetikten shea aldım en son. Hindistan cevizi yağı çok var zaten evde
Katı formda olanlardan mı aldın ? Evde lierac filan var onları bitirip öyle alacağım katı formda alıp benmari usulü eriterek eşit miktarda karıştıracağım bir kür var onu yapacağım

Canım yaaaa çok mutlu oldummmm

Çamaşırın veya başka birşey alerji gibi bişeymi yaptı acaba canım
Kuzu duş sonrası krem sürmemiştim ondan oldu zaar kremlendim geçti
Reglin 13.gunu demis ya 12. -18. Arasini sayarsak suan yumirtlama gibi
Aaa tamam yumurtlama ağrısı o zaman kafa zehir valla tıkır tıkır
Oyyy yerimmm iyi geceler portim ortim kenkem seni seviyorum

Kuzu duş sonrası krem sürmemiştim ondan oldu zaar kremlendim geçti

Aaa tamam yumurtlama ağrısı o zaman kafa zehir valla tıkır tıkır

Oyyy yerimmm iyi geceler portim ortim kenkem seni seviyorum
Hee o zaman şimdi gebişlikten büyüyorlar ya ondan olabilir bol bol nemlendir

iyi geceler lariimm bende seni seviyorumm

Amin canım benim
Orada tabi girerim topiğe hatta daha sık girerim
Allahım hayırlısı bu desin ve olsun inşallah.
Haftaya gidecektik adetliyken orda olmak istedim ama benim pasaport 2 ay önce bitmiş, onu yenilemek için diğer haftaya kaldı
Umutla gidecem bakalım. 1. Deneme Olmazsa da gelmem 2. Deneme için diye düşünüyorum.
Tabii 2. İçin arada kaç ay olması lazım fln hiçbişey bilmeden böyle yazıyorum. İnşallah bi aksilik olmazda gideriz ve mutlu döneriz. Tek dileğim bu

Ayseemm bugun kalbimden gectinn inanki
Gelmiyor bu kiz insallah guzel seylerle gelsin dedimm

Kizz vallaa super birseymis ozgurluk haha
Bide benmi utancam onlar utansin
Aynen öyle sütyen takmadın diye onlara mı takmadın da bakıyorlar terbiyesizler
Evdeyken bende çok fena alıştım sutyensizliğe hep salık
Sutyensiz uyuyamam bile kendimi cıbıl hissederim
Herşey yolunda gidecek senin için çok dua edeceğim canım benim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…