Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba kızlar. Başlığı görünce yazmak istedim ben de yarın çatlatma iğnemi vuracağım çok heyecanlıyım ilk kez kullanıcam klomen kullanmıştım 5 gün. Gerçi doktor aşılama önerdi ama biz bi kaç ay kendimiz denemek istedik. Size sorum bu tür tedavilerde neye dikkat etmek gerekir bir de iğnelerinizi kendiniz mi yaptınız kaç gün sonra gebelik testi yapmak gerekir kafam karışık pek ümidim yok

Az önce tansiyonum 5 e düştü hamile değilsem de gidiciyim
Seçocum nasıl oldun Allah korusun
Merhaba canım öncelikle tedavin hayırlı olsun inşallah bu ayki tedavinle bebeğine kavuşursun 5 gün klomen kullanımından sonra Dr un seni bir kaç gün ara ile çağırarak kaç yumurta olduğuna kaç mm olduklarına bakması gerekir. Yumurta 17-24 mm arasında iken çatlatma iğnesi vurulur. Bu sırada yumurtanın normalde nekadar büyüyünce çatladığını bilmiyorsan yani önceden ilaçsız yumurta takibi yapmadıysanız kontrolsüz bir çatlamaya karşı gün aşırı ilişkide bulunun ki gözden kaçan çatlamış bir yumurtanın şansı olsun fırsat kaçmasın. İğne yapılacak diye birlikte olmak için 4-5 gün beklemeyin spermler bayatlamasın. İğneyi vurmadan önce, vurduğun gün birlikte olmak içeride sperm bulunması açısından şansını yükseltir. İğnemi hep kendim yaptım ben. Zaten kasa enjekte ediliyor tehlikesi yok ve ağrısız bir iğne korkma. Klomen tedavisinde şans doğal birliktelik te olduğundan daha yüksek değil bilgin olsun . İğne yaptığın günü saymadan 14 gün sonra test yapabilirsin. Öncesinde iğnenin içinde gebelik hormonu olduğundan testlerin yalancı pozitif çıkar o yüzden erkenden yapmamanı öneririm. Şansın bol olsun

Aynen öyle sütyen takmadın diye onlara mı takmadın da bakıyorlar terbiyesizler

Sutyensiz uyuyamam bile kendimi cıbıl hissederim

Herşey yolunda gidecek senin için çok dua edeceğim canım benim
Aaa bi alışsan o rahatlığa bidaha takamıcan ben bikere dışarı cıkarken unutmuştum bile

günaydınnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…