Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sorarım canım. Karaciğer enzimlerimde bugüne kadar artış olmadı ama yine de söylerim. Ama nemlendirici sürünce geçti kaşınma muhtemelen duş sonrası kremlenmedim o yüzden oldu
Shea kakao hindistan cevizi yağı falan al göbeğine de kullanırsın. En doğalı bunlar. Ben doa kozmetikten shea aldım en son. Hindistan cevizi yağı çok var zaten evde

Kızlar nasılsınız😍
2 hafta sonra Allah izin verirse irana gitme planımız var. Biraz uzun kalmayı planlıyoruz.
Önce bi tedavi bakalım ne diyecekler, sonra olmadı tüp bebek deneyeceğim.
İnşallah memleketime elim boş dönmem🤲🙏
Bu kararı dün verdik, sizlerle paylaşmak istedim.
Hepinizi çok seviyorum :KK68:
Ayşoşşşş biz iyiyiz sen nasılsın canımın içi 💛 bu ani karara aşırı mutlu oldum hayırlısı olacak ve sana vesile olacak inşallah 🤗 oradan da topiğe girebilirsin haberdar edersin değil mi canım 🤗💛 Allah sana hayırlı kapılarve doğru insanlar nasip etsin emeklerinin karşılığını versin tek seferde gelsin inşallah
Shea kakao hindistan cevizi yağı falan al göbeğine de kullanırsın. En doğalı bunlar. Ben doa kozmetikten shea aldım en son. Hindistan cevizi yağı çok var zaten evde
Katı formda olanlardan mı aldın ? Evde lierac filan var onları bitirip öyle alacağım katı formda alıp benmari usulü eriterek eşit miktarda karıştıracağım bir kür var onu yapacağım

Kızlar nasılsınız😍
2 hafta sonra Allah izin verirse irana gitme planımız var. Biraz uzun kalmayı planlıyoruz.
Önce bi tedavi bakalım ne diyecekler, sonra olmadı tüp bebek deneyeceğim.
İnşallah memleketime elim boş dönmem🤲🙏
Bu kararı dün verdik, sizlerle paylaşmak istedim.
Hepinizi çok seviyorum :KK68:
Canım yaaaa çok mutlu oldummmm😍😍

Çamaşırın veya başka birşey alerji gibi bişeymi yaptı acaba canım
Kuzu duş sonrası krem sürmemiştim ondan oldu zaar kremlendim geçti 😁
Reglin 13.gunu demis ya 12. -18. Arasini sayarsak suan yumirtlama gibi
Aaa tamam yumurtlama ağrısı o zaman 😂 kafa zehir valla tıkır tıkır :deli:

Minnoşlarla iyi geceler dilemeye geldim kızlar herkesee 😂:KK68:
Oyyy yerimmm 😍😍 iyi geceler portim ortim kenkem seni seviyorum 💛

Kuzu duş sonrası krem sürmemiştim ondan oldu zaar kremlendim geçti 😁

Aaa tamam yumurtlama ağrısı o zaman 😂 kafa zehir valla tıkır tıkır :deli:

Oyyy yerimmm 😍😍 iyi geceler portim ortim kenkem seni seviyorum 💛
Hee o zaman şimdi gebişlikten büyüyorlar ya ondan olabilir bol bol nemlendir😍😍

iyi geceler lariimm bende seni seviyorumm :KK60::21:

Ayşoşşşş biz iyiyiz sen nasılsın canımın içi 💛 bu ani karara aşırı mutlu oldum hayırlısı olacak ve sana vesile olacak inşallah 🤗 oradan da topiğe girebilirsin haberdar edersin değil mi canım 🤗💛 Allah sana hayırlı kapılarve doğru insanlar nasip etsin emeklerinin karşılığını versin tek seferde gelsin inşallah

Katı formda olanlardan mı aldın ? Evde lierac filan var onları bitirip öyle alacağım katı formda alıp benmari usulü eriterek eşit miktarda karıştıracağım bir kür var onu yapacağım
🙏Amin canım benim🤗
Orada tabi girerim topiğe hatta daha sık girerim🥰
Allahım hayırlısı bu desin ve olsun inşallah.
Haftaya gidecektik adetliyken orda olmak istedim ama benim pasaport 2 ay önce bitmiş, onu yenilemek için diğer haftaya kaldı🙈
Umutla gidecem bakalım. 1. Deneme Olmazsa da gelmem 2. Deneme için diye düşünüyorum.
Tabii 2. İçin arada kaç ay olması lazım fln hiçbişey bilmeden böyle yazıyorum. İnşallah bi aksilik olmazda gideriz ve mutlu döneriz. Tek dileğim bu🤲

🙏Amin canım benim🤗
Haftaya gidecektik adetliyken orda olmak istedim ama benim pasaport 2 ay önce bitmiş, onu yenilemek için diğer haftaya kaldı🙈
Umutla gidecem bakalım. 1. Deneme Olmazsa da gelmem 2. Deneme için diye düşünüyorum.
Tabii 2. İçin arada kaç ay olması lazım fln hiçbişey bilmeden böyle yazıyorum. İnşallah bi aksilik olmazda gideriz ve mutlu döneriz. Tek dileğim bu🤲
Ayseemm bugun kalbimden gectinn inanki
Gelmiyor bu kiz insallah guzel seylerle gelsin dedimm❤️

Kizz vallaa super birseymis ozgurluk haha 😁
Bide benmi utancam onlar utansin😁
Aynen öyle sütyen takmadın diye onlara mı takmadın da bakıyorlar terbiyesizler 😂
Evdeyken bende çok fena alıştım sutyensizliğe hep salık 🙆🏼‍♀️ 🤣
Sutyensiz uyuyamam bile kendimi cıbıl hissederim 😁
🙏Amin canım benim🤗
Herşey yolunda gidecek senin için çok dua edeceğim canım benim 🤗💛

X