Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba inşallah herşey gönlünce olur bende yeni başlıcam bu yola sen yazdıkça kendimi gördüm. Aynen bende de bi heyecan bi heves var bu sene olacak diyorum. İnşallah tüm bekleyenler hepimiz sağlıklıcakla kavuşuruz bebişlere

Benim koronayken 2 hafta adet gecikmem olduğunu ama gebe olmadığım ı da hatırlıyorsun di mi

Haha
Okdr cok akintim olduki dedim dogal seylerden icimiz temizleniyor
Keskee kuzum amaa nasip bu islerr
Olirsa fazla virus ilacimdan gonderirim.snaa

Merhaba canım, senin benim yolumuz belli, bi yıldız bile kayarken görsek dileğimiz bi evladımızın olması adına oluyor.
E bu kuluna Allahım o mucizeyi verir diye düşünüyorum buna inanıyorum.
Senin ruhunu ben ve burdaki arkadaşlar çok iyi anlıyor. Biz Böyle bir hasret içindeyken, önce Allahın izni ile sonra kendi çabalarımızla bir gün olacak inan.
Allahım tez vakitte kucağını doldursun inşallah

Memiş büyütme opareyşın
Adı haşmocücü
Dur bunu söylemeyi de öğreteyim bunu hemen öğrenir
Kesin öğretbu senin bebenin adı olacak oğlum de kız benimkiler konuşmuyor yani 2 tane olduğu için konuşmaz dediler bende uğraşmadım.
zaten şiddetli geçimsizlik var aralarında boşanırlar belki

Kesin öğretbu senin bebenin adı olacak oğlum de kız benimkiler konuşmuyor yani 2 tane olduğu için konuşmaz dediler bende uğraşmadım.
zaten şiddetli geçimsizlik var aralarında boşanırlar belki
Bugün onu boşayan yarın seni boşar bugün onunla geçinemeyen yarın seninle de geçinemez konuşurlar canım YouTube dan konuşma videosu dinlet 2-3 kelime öğrendi mi devamı gelir.

85 takiyom o 5 te sirtim genis diye
Bende sırtımın genişliği için büyük beden alırım yoksa takkelerin içi boş tabi destekleyicler sağolsun
Yaa ne kadar güzel yazmışın çok duygulandım inşallah inşallah hepimiz kavuşalım hayırlı sağlıklı sıhhatli evlatlar olsunlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…