Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Nasıl yanii şimdi regli bitiminde hani leke leke geliyor ya o zamanlarmı kız deseydin ya önceden dün ağzımın suyu aktıydı

Evet bir yandan kayıptan dolayı korkuyorum bir yandan da aynı şeyleri yaşama korkusundan tedaviyi ertelemek için bilinç altım bahaneler mi uyduruyor diye düşünüyorum gözümü kapatıp tedaviye başlasam 1-2 ay içinde hamile olabilirim belki de

Son düzenleme:
Ayy evet canım yarın yaa şaka gibi geldi çattı yapıcam canım bugün bikaç işim kaldı onları halledip bol bol dua edicem sizde dualarınızı eksik etmeyin

Skrkz17 canımmmm yarınaaaa bomba gibi hazırızzzz duaları önümüze aldık seni ve S Spagetti bolonez ı bekliyoruz
Hoşgeldinnnnnnn canımmmmm öncelikle yokluğun belli oluyor evet ya olcak mı olmıcak mı derken geldi gün heyecanım bugün başladı tamamen ya birde kafama yol takılıyor samandağı biliyor musunuz bilmiyorum köy yolu gibi heryer çukur çok sarsılıyor araba bi zararı olur mu ki

6 ay canım ya nasip rabbim bebiş bekleyenlere nasip etsin bu gün Merve Nur için dua edicem
Ben de ederim mervişme Allah kabul eder inşallah
Nasıl yanii şimdi regli bitiminde hani leke leke geliyor ya o zamanlarmı kız deseydin ya önceden dün ağzımın suyu aktıydı
He kız vallahi .. ben hiç uygulamadım açıkçası ama adet sonunda da yumurta atılırmış vücuttan ihtimal yüksek yani bu bilimsel birşey
amaa ben işe gelene kadar ne çok yazmışsınızzzz
Aşkım sen de ben gelene kadar çok yazmışsın sabah 1.5 saat sadece like yaptım hem ben seni özledim gel bi sarılıp öpüşelim önce
Aşko Bülent te tedavini ol zaten hemen başka Dr başlayacaksın ya o yazar ki kan sulandırıcını sen işin önemli kısmını gözardı etme
Hoşbuldum canım amin amin inşallah bi kahvaltı yapim ben
Afiyet olsun mervişş bugün sana ve C Capanin Gururu Teyom unun eşine gidiyor dualarım yarın da Skrkz17 ve S Spagetti bolonez

Kizlar yarin ne varr

Hoşgördüm çiçeğimmm Samandağı bilmez olur muyummm bak edaecoo önermişti bana orda erdem hoca varmış çok iyiymiş takiplerini orda yaptırabilirsin. Transfer sonrası için hiç üzülme ben kendim hergün neredeyse araba kullandım bizim buralar da biraz çukurlu Allah'ın izniyle birşey olmadı
Esim eve ciktiktan sonra nasil olur bilmyorum canim.
Yemek vs sorun birazcik ,kaynanam gelin biraz diyor.
Ve ramazan geliyor bizim isler biraz durgunlasir belki o suredede dinlenirim
Su cok mechul
Sennn nasilsin
Halloşum ben iyiyim hamd olsun. Bence de kayniş davet ediyorsa gitsen iyi olur yorgunsun zor bir süreçten geçtiniz, ramazan da da dinlenmiş olursun evde olursun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…