Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
canım madem samandağındasın erdem turhan var orada ona gidebilirsin memnun kalacağından eminim iyi bir doktordur
Evet canım onu çok duydum ilk bu hormonları falan kontrol ettirceğimde hatta randevu aldım ona gidecektim ama çok sıra vardı eşiminde göreve gitmesi lazımdı hidayetle değiştirdim randevuyu bakalım yarını atlatayım 10 gün sonra bize ne gösterecek

Aminnn sabah erkenden mi gideceksin canım

Yavru sen kilit adamsın bence pek heveslenme ama anneleri n sana yakın olması muhteşem bir avantaj Allah yokluklarını göstermesin
offf hiç sormaaa bazn diorum yerimi değiştirsem mi die snra vazgeçiyorum çnkü bu pandemi ortamında en rahat bnm işim aralarında ağır ama rahat ogn ztn bnmle pazarlık yapıyor almayacaksın demi rapor sonrasına die dedm yok dönmeyi düşünüyorum bncede dönmelisin burası yürümez bnm elim kolum baglanır dior

Aminnn sabah erkenden mi gideceksin canım

Yavru sen kilit adamsın bence pek heveslenme ama anneleri n sana yakın olması muhteşem bir avantaj Allah yokluklarını göstermesin
amnn kuzummm aminnnn annemle iyiki altlı üstü olduk diorum ztn şimdide sagolsun herşeyimi kendi yapıyor rabbim bizi yoklukları ile sınamasın

valla öyle kuzu hayırlısından hayırlı haberlerini al gerisini düşünürüz allah büyük

Olabilir her adetle baya bir yumurta kaybediyormuşuz diye okumuştum bende ama bende hep aman enfeksiyon kapcam düşüncesiyle strese girerim hiçbişey olmaz yaa
Yokkk hiçbirşey olmaz. Duşunuzu alın sonra fıtı foto ya tertemizz miss
zaman çabuk geçiyor giibi lariii bnce senceee
Kız 11. Haftaya girdik yaaa maşallah Allah esirgesin
Sabah saglik ocaginda veririm cnm ogleden sonra cikar diye dusunuyorum
Ayyy yarın her açıdan çok heyecanlı bir gün olacak
İnşallah canım benim sen nasılsın bebişler nasıllar
Biz iyiyiz teyzoşumuz büyüyoruz 10+5 olduk bugün 23 nisanı bekliyoruz ebru hanımda randevumuz var ikili taramaya gideceğiz inşallah herşey yolunda gider
Zalım müdür anayım ben ana deseydin

amnn kuzummm aminnnn annemle iyiki altlı üstü olduk diorum ztn şimdide sagolsun herşeyimi kendi yapıyor rabbim bizi yoklukları ile sınamasın
Aminnn. Annem de gelip bende kalacak bir süre zaten yoksa daha önce hiç bebek bakmadım çok tedirgin olurum yavrularla
Aynen çok iyi düşünmüşsün. Sen ne iş yapıyorsun kuzum

Inşallah ya
Canım ben otelde satış müdürüyüm ama kçö başladığından beri evdeyim şimdi de ücretsiz izne çıktık. Bakalım.. bekliyoruz

iz iyiyiz teyzoşumuz büyüyoruz 10+5 olduk bugün 23 nisanı bekliyoruz ebru hanımda randevumuz var ikili taramaya gideceğiz inşallah herşey yolunda gider
Yaaa zaman çabuk geçiyor valla bugünlerinizin tadını çıkarın bol bol edaecoo cinsiyetlere az kaldı Allahın izniyle kızlarr

amn balım aminnnn şu 2 haftayı daha atlatalm ilk riskli zamanı geride bırakırız allahın izni ile

ne anlarlar analıktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…