Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
ee ztn sen 2 cocukla çalışma bi zahmett

Allah kabul etsin

Kuzum elimde olmadan ağrıma gidiyor. Sarıldık ağlaştık öyle gitti. Herkes evinde rahatken bizler yollara düşüyoruz
Kuzum bu gözyaşlarınız mutluluk gözyaşınız olsun inşallah Rabbim hayırlı güzel sonuçlar nasip etsin ben inanıyorum bir adım daha yaklaştınız tofidik ayaklara

Umudumuz sensin duyguş sen çalışırken ben bebişine bakarım ha 2 ha 3 ne farkeder
valla yok demem pandemi bu şekilde devam ederse bize 24. hafta ile 32.hafta arası idari izin veriliyormuş tabi bu beni ne kdr kapsar bilmyrm bn 1 gün gitsem adam yoklugumdan geberecek gibi oluyor gönderirse ne ala bn dogumun sn anına kdr çalışmayı düşünüyorum snrada 4 aylık fln geri işe dönerm annem bakar süt izni de olur bi şekil yuvarlarız ama tbi evdeki hesap çarşıya uymayablr

Erdem beyi biliyorum canım hiç gitmek nasip olmadı ama iyi diyorlar bakalım yarını atlatalım 10 gün sonra bize ne gösterecek

canım madem samandağındasın erdem turhan var orada ona gidebilirsin memnun kalacağından eminim iyi bir doktordur

Allah razi olsun insallah hayirli haber verrm
Aminnn sabah erkenden mi gideceksin canım
Yavru sen kilit adamsın bence pek heveslenme ama anneleri n sana yakın olması muhteşem bir avantaj Allah yokluklarını göstermesin

Olabilir her adetle baya bir yumurta kaybediyormuşuz diye okumuştum bende ama bende hep aman enfeksiyon kapcam düşüncesiyle strese girerim hiçbişey olmaz yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…