Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
AMin canım.. benim öğretmenim ayrımcıydı. Kendisinden özel ders alan çocukları severdi, andımızı hep onlara okuturdu, onlara 5 verirdi. Sen 5 alsan bile karnene 4 düşerdi ... Asla hakkımı helal etmiyorum

Ortalık karışmış ondan sende yoluna gitmissin

Aman ne kötüymüş ya etmesen haklisin zaten. Kuzum bu arada benden ilk defa bu ay sarı akıntı gelmiyor maşallah diyimde aman bazen öyle dediğimde hemen oluyor. Geçen gün bi kutu kaldırdım sağ kasigimda ağrı girdi uzanmayincaya kadar geçmesi. Adetime daha 9 gün var. Bi ihtimal var mıdır sence. Kaç gündür de rüyamda kız bebeğinin olduğunu görüyordum. Dua edin banada umudum boşa çıkmasın

Sana asla umut vermek için söylemiyorum başka hayırlara da çıkabilir ama rüyan çok güzel bende de hep kaynanam filan kızım olduğunu görmüşlerdi . Ama gebelikte akıntıyı ilişkilendirme canım çünkü adet öncesi de akıntı yoğunluğu oluyor. Kırmızıları görene kadar o ihtimal hep var

yani bi daha mı test yapayım

Okudum ondan biliyommm.
Ahahah iyi ki olaya girmedin Asyam yoksa senle dizdize otururduk
Ben bekarım linçlemeyin beni
Minnoşum melisimmmm bekar değilsin kız nişanlısın sen bizden alacağın çok taktik var
Cok mantikli canim ben istemiyorum atanmak suan calismiyrm yani:))
Sen ve ben bebişim izi doğuralım edaecoo ikimizin yerine de çalışır o hem doğurur hem çalışır
Gelmiş iki gözümun cicegi
Halloşşş o iki gözünü öperim aşkım kocinle konuştun mu durum ne

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…