Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Tırstım

Yoook bacım çok kilo aldım diyetteyim ben bana çikolata yasak sade kahvemi içeyim çok bile bana
Ooo C Capanin Gururu Teyom un sen sevdiği cevaplar
Çikolata?
Hayır tatlım. Diyetteyim. Bugün 163927392 adım attım
yani bi daha mı test yapayım
Yok aşko bekle yarın yap bakalım. Valla shlls nin erken gebelik testiyle 14. Gün çok silik çıkmıştı kısmette varsa oluyor yani
Evet larii geldiler dün oynamaya başladımm
Oy oy oyyyy adetin 4. Günü mü bugün
Gayrimeşru sayılan çocuk ve sevgilim baslikliydi galiba
Aslında çocuk gayri meşru değil ha

Konustum canimm daha iyimiss

Hayırlısıyla nasip etsin Rabbim

Bugün 5 oldu aşkoo. Teste 10. Günden sonra başlıyım diyorum ama. Macuna başladım, arı sütü karışımınıda eşime içiriyorum bana ikisi ağır gelcek gibi

evde bi tane testim kaldı yarın sabah yapayım madem onu artık onda da çıkmazsa kısmet değilmiş derim napayım.
ayın 14üne randevu aldım zaten artık kontrol mü olur yeni tedavi mi kısmet bakalım

Hmm. Gebelik olunca bende çalışmayacağım inşallah biraz pimpirikliyim ben çocuğum kendini ifade edene kadar çalışmamda kimseye emanette etmem
Ben de senin gibi düşünüyorum. Nasipse ücretsiz izin 17 Mayıs'ta bittiğinde ben 5 aylık olcam. Yaz sezonu bizde ölü olur iş olmaz. Belki gider istirahat e kadar çalışırım sonra 32. Haftada eyvallah derim, doğum sonrasına kadar zaten raporlu olurum sonra da rica ederim ki beni çıkarsınlar
Hayırlısıyla nasip etsin Rabbim
Aminnn edecek canım en kısa zamanda olsun inşallah
Bugün 5 oldu aşkoo. Teste 10. Günden sonra başlıyım diyorum ama. Macuna başladım, arı sütü karışımınıda eşime içiriyorum bana ikisi ağır gelcek gibi
Kız annem diyor ki, eskiden hep hafif lekelenme devam ederken ilişkide bulunulurmuş bebek için hepimiz de hemen gebe kaldık diyor böyle birşey de dene bu ay

o kadarcık mı yazdın adımıma

evde bi tane testim kaldı yarın sabah yapayım madem onu artık onda da çıkmazsa kısmet değilmiş derim napayım.
ayın 14üne randevu aldım zaten artık kontrol mü olur yeni tedavi mi kısmet bakalım
Yeni tedaviyi nasıl planlıyorsun canım

Evet canım yardımlarınızı alacağım

bn çalışır sze bakarımmm gözm gibi merak etmeyinnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…