Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ahahah iyi ki olaya girmedin Asyam yoksa senle dizdize otururduk 😂

Minnoşum melisimmmm 😂 bekar değilsin kız nişanlısın sen 😂 bizden alacağın çok taktik var :KK8:

Sen ve ben bebişim izi doğuralım edaecoo edaecoo ikimizin yerine de çalışır 😂 o hem doğurur hem çalışır

Halloşşş o iki gözünü öperim aşkım 🤗 kocinle konuştun mu durum ne
Tırstım :KK17::KK17: 😁😁

Yoook bacım çok kilo aldım diyetteyim ben bana çikolata yasak sade kahvemi içeyim çok bile bana:cry::cry:
Ooo C Capanin Gururu Teyom un sen sevdiği cevaplar 😂
Çikolata?
Hayır tatlım. Diyetteyim. Bugün 163927392 adım attım 😁
:KK70: yani bi daha mı test yapayım :KK70:
Yok aşko bekle yarın yap bakalım. Valla shlls shlls nin erken gebelik testiyle 14. Gün çok silik çıkmıştı kısmette varsa oluyor yani
Evet larii geldiler dün oynamaya başladımm :rolleyes:
Oy oy oyyyy adetin 4. Günü mü bugün🤩
Gayrimeşru sayılan çocuk ve sevgilim baslikliydi galiba
Aslında çocuk gayri meşru değil ha 😂

Minnoşum melisimmmm 😂 bekar değilsin kız nişanlısın sen 😂 bizden alacağın çok taktik var :KK8:

Sen ve ben bebişim izi doğuralım edaecoo edaecoo ikimizin yerine de çalışır 😂 o hem doğurur hem çalışır

Konustum canimm daha iyimiss
❤️

Sana asla umut vermek için söylemiyorum başka hayırlara da çıkabilir ama rüyan çok güzel bende de hep kaynanam filan kızım olduğunu görmüşlerdi . Ama gebelikte akıntıyı ilişkilendirme canım çünkü adet öncesi de akıntı yoğunluğu oluyor. Kırmızıları görene kadar o ihtimal hep var 💛
Hayırlısıyla nasip etsin Rabbim 🤲

Çikolata?

Yok aşko bekle yarın yap bakalım. Valla shlls shlls nin erken gebelik testiyle 14. Gün çok silik çıkmıştı kısmette varsa oluyor yani

Bugün 5 oldu aşkoo. Teste 10. Günden sonra başlıyım diyorum ama. Macuna başladım, arı sütü karışımınıda eşime içiriyorum bana ikisi ağır gelcek gibi 🤣

Çikolata?

evde bi tane testim kaldı yarın sabah yapayım madem onu artık onda da çıkmazsa kısmet değilmiş derim napayım.
ayın 14üne randevu aldım zaten artık kontrol mü olur yeni tedavi mi kısmet bakalım :KK57:

Hmm. Gebelik olunca bende çalışmayacağım inşallah biraz pimpirikliyim ben çocuğum kendini ifade edene kadar çalışmamda kimseye emanette etmem
Ben de senin gibi düşünüyorum. Nasipse ücretsiz izin 17 Mayıs'ta bittiğinde ben 5 aylık olcam. Yaz sezonu bizde ölü olur iş olmaz. Belki gider istirahat e kadar çalışırım sonra 32. Haftada eyvallah derim, doğum sonrasına kadar zaten raporlu olurum sonra da rica ederim ki beni çıkarsınlar 🥰😁
Hayırlısıyla nasip etsin Rabbim 🤲
Aminnn edecek canım en kısa zamanda olsun inşallah
Bugün 5 oldu aşkoo. Teste 10. Günden sonra başlıyım diyorum ama. Macuna başladım, arı sütü karışımınıda eşime içiriyorum bana ikisi ağır gelcek gibi 🤣
Kız annem diyor ki, eskiden hep hafif lekelenme devam ederken ilişkide bulunulurmuş bebek için hepimiz de hemen gebe kaldık diyor böyle birşey de dene bu ay

Çikolata?

o kadarcık mı yazdın adımıma :KK70:

evde bi tane testim kaldı yarın sabah yapayım madem onu artık onda da çıkmazsa kısmet değilmiş derim napayım.
ayın 14üne randevu aldım zaten artık kontrol mü olur yeni tedavi mi kısmet bakalım :KK57:
Yeni tedaviyi nasıl planlıyorsun canım

Evet canım yardımlarınızı alacağım :sus::KK30:

bn çalışır sze bakarımmm gözm gibi merak etmeyinnn :KK70: :21:

X