Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben de senin gibi düşünüyorum. Nasipse ücretsiz izin 17 Mayıs'ta bittiğinde ben 5 aylık olcam. Yaz sezonu bizde ölü olur iş olmaz. Belki gider istirahat e kadar çalışırım sonra 32. Haftada eyvallah derim, doğum sonrasına kadar zaten raporlu olurum sonra da rica ederim ki beni çıkarsınlar 🥰😁

Aminnn edecek canım en kısa zamanda olsun inşallah

Kız annem diyor ki, eskiden hep hafif lekelenme devam ederken ilişkide bulunulurmuş bebek için hepimiz de hemen gebe kaldık diyor böyle birşey de dene bu ay
ee ztn sen 2 cocukla çalışma bi zahmett :işsiz::işsiz:

Ben de ederim mervişme 🤩Allah kabul eder inşallah

He kız vallahi .. ben hiç uygulamadım açıkçası ama adet sonunda da yumurta atılırmış vücuttan ihtimal yüksek yani bu bilimsel birşey😂

Aşkım sen de ben gelene kadar çok yazmışsın sabah 1.5 saat sadece like yaptım 😂😂😂 hem ben seni özledim gel bi sarılıp öpüşelim önce :KK74::KK60:

Aşko Bülent te tedavini ol zaten hemen başka Dr başlayacaksın ya o yazar ki kan sulandırıcını sen işin önemli kısmını gözardı etme 😁

Afiyet olsun mervişş bugün sana ve C Capanin Gururu Teyom unun eşine gidiyor dualarım yarın da Skrkz17 Skrkz17 ve S Spagetti bolonez 💛💛
Allah kabul etsin

Kuzum elimde olmadan ağrıma gidiyor. Sarıldık ağlaştık öyle gitti. Herkes evinde rahatken bizler yollara düşüyoruz
Kuzum bu gözyaşlarınız mutluluk gözyaşınız olsun inşallah 🙏🙏🙏 Rabbim hayırlı güzel sonuçlar nasip etsin ben inanıyorum bir adım daha yaklaştınız tofidik ayaklara🤩🤩🤩

Umudumuz sensin duyguş 😂 sen çalışırken ben bebişine bakarım ha 2 ha 3 ne farkeder 😂😂😂
valla yok demem :KK70: :KK70: pandemi bu şekilde devam ederse bize 24. hafta ile 32.hafta arası idari izin veriliyormuş tabi bu beni ne kdr kapsar bilmyrm bn 1 gün gitsem adam yoklugumdan geberecek gibi oluyor gönderirse ne ala bn dogumun sn anına kdr çalışmayı düşünüyorum snrada 4 aylık fln geri işe dönerm annem bakar süt izni de olur bi şekil yuvarlarız ama tbi evdeki hesap çarşıya uymayablr :KK70::KK70::işsiz:

Hoşgördüm çiçeğimmm 🤩 Samandağı bilmez olur muyummm 🤩 bak edaecoo edaecoo edaecoo edaecoo önermişti bana orda erdem hoca varmış çok iyiymiş takiplerini orda yaptırabilirsin. Transfer sonrası için hiç üzülme ben kendim hergün neredeyse araba kullandım bizim buralar da biraz çukurlu Allah'ın izniyle birşey olmadı
Erdem beyi biliyorum canım hiç gitmek nasip olmadı ama iyi diyorlar bakalım yarını atlatalım 10 gün sonra bize ne gösterecek 🤩🙏

Hoşgeldinnnnnnn canımmmmm öncelikle 😍 yokluğun belli oluyor 🤩 evet ya olcak mı olmıcak mı derken geldi gün 🙈 heyecanım bugün başladı tamamen 🤩🤩 ya birde kafama yol takılıyor samandağı biliyor musunuz bilmiyorum köy yolu gibi heryer çukur çok sarsılıyor araba bi zararı olur mu ki 🤷‍♀️
canım madem samandağındasın erdem turhan var orada ona gidebilirsin memnun kalacağından eminim iyi bir doktordur

Allah razi olsun insallah hayirli haber verrm🤗🍀
Aminnn sabah erkenden mi gideceksin canım
valla yok demem :KK70: :KK70: pandemi bu şekilde devam ederse bize 24. hafta ile 32.hafta arası idari izin veriliyormuş tabi bu beni ne kdr kapsar bilmyrm bn 1 gün gitsem adam yoklugumdan geberecek gibi oluyor gönderirse ne ala bn dogumun sn anına kdr çalışmayı düşünüyorum snrada 4 aylık fln geri işe dönerm annem bakar süt izni de olur bi şekil yuvarlarız ama tbi evdeki hesap çarşıya uymayablr :KK70::KK70::işsiz:
Yavru sen kilit adamsın bence pek heveslenme 😂 ama anneleri n sana yakın olması muhteşem bir avantaj Allah yokluklarını göstermesin

Ben de ederim mervişme 🤩Allah kabul eder inşallah

He kız vallahi .. ben hiç uygulamadım açıkçası ama adet sonunda da yumurta atılırmış vücuttan ihtimal yüksek yani bu bilimsel birşey😂

Aşkım sen de ben gelene kadar çok yazmışsın sabah 1.5 saat sadece like yaptım 😂😂😂 hem ben seni özledim gel bi sarılıp öpüşelim önce :KK74::KK60:

Aşko Bülent te tedavini ol zaten hemen başka Dr başlayacaksın ya o yazar ki kan sulandırıcını sen işin önemli kısmını gözardı etme 😁

Afiyet olsun mervişş bugün sana ve C Capanin Gururu Teyom unun eşine gidiyor dualarım yarın da Skrkz17 Skrkz17 ve S Spagetti bolonez 💛💛
Olabilir her adetle baya bir yumurta kaybediyormuşuz diye okumuştum bende 🤣 ama bende hep aman enfeksiyon kapcam düşüncesiyle strese girerim hiçbişey olmaz yaa 😂😂

X