Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben de senin gibi düşünüyorum. Nasipse ücretsiz izin 17 Mayıs'ta bittiğinde ben 5 aylık olcam. Yaz sezonu bizde ölü olur iş olmaz. Belki gider istirahat e kadar çalışırım sonra 32. Haftada eyvallah derim, doğum sonrasına kadar zaten raporlu olurum sonra da rica ederim ki beni çıkarsınlar 🥰😁

Aminnn edecek canım en kısa zamanda olsun inşallah

Kız annem diyor ki, eskiden hep hafif lekelenme devam ederken ilişkide bulunulurmuş bebek için hepimiz de hemen gebe kaldık diyor böyle birşey de dene bu ay
Nasıl yanii şimdi regli bitiminde hani leke leke geliyor ya o zamanlarmı😬 kız deseydin ya önceden dün ağzımın suyu aktıydı :KK70: :KK70: :KK70:

Kız 13 işte 😁

Ayy az kaldı seço 😁 inşallah hemen başlarsın tüpe . Gerçi okudum ,aklın karışmış volki tolkiiyi düşünüyormuşsun. Dr una güvenmen çok önemli seço ya eğer öyle bir güven kaybın varsa rahat edeceğin yerde olmanı isterim gerçekten
Evet bir yandan kayıptan dolayı korkuyorum bir yandan da aynı şeyleri yaşama korkusundan tedaviyi ertelemek için bilinç altım bahaneler mi uyduruyor diye düşünüyorum 😅 gözümü kapatıp tedaviye başlasam 1-2 ay içinde hamile olabilirim belki de 😅

Son düzenleme:
evet kuzu da bakalım oda söylerse doktor söylemezse biraz daha beklicezz :110: yarın büyük günnnn kuzucummmm bu akşm oturup bol bol dua et bide sela vakti sarımsak kabugu tuz soğan kabugu yak kendine salavt getirip evde dolaştır kötü enerjini alsn :21:
Ayy evet canım yarın yaa şaka gibi geldi çattı 🙈 yapıcam canım bugün bikaç işim kaldı onları halledip bol bol dua edicem 🙏😍 sizde dualarınızı eksik etmeyin🙏😍

Skrkz17 Skrkz17 canımmmm yarınaaaa bomba gibi hazırızzzz duaları önümüze aldık seni ve S Spagetti bolonez ı bekliyoruz 🤩🤩🤩🤩
Hoşgeldinnnnnnn canımmmmm öncelikle 😍 yokluğun belli oluyor 🤩 evet ya olcak mı olmıcak mı derken geldi gün 🙈 heyecanım bugün başladı tamamen 🤩🤩 ya birde kafama yol takılıyor samandağı biliyor musunuz bilmiyorum köy yolu gibi heryer çukur çok sarsılıyor araba bi zararı olur mu ki 🤷‍♀️

6 ay canım 😂😂😂😂 ya nasip rabbim bebiş bekleyenlere nasip etsin bu gün Merve Nur için dua edicem
Ben de ederim mervişme 🤩Allah kabul eder inşallah
Nasıl yanii şimdi regli bitiminde hani leke leke geliyor ya o zamanlarmı😬 kız deseydin ya önceden dün ağzımın suyu aktıydı :KK70: :KK70: :KK70:
He kız vallahi .. ben hiç uygulamadım açıkçası ama adet sonunda da yumurta atılırmış vücuttan ihtimal yüksek yani bu bilimsel birşey😂
amaa ben işe gelene kadar ne çok yazmışsınızzzz :KK12: :KK12:
Aşkım sen de ben gelene kadar çok yazmışsın sabah 1.5 saat sadece like yaptım 😂😂😂 hem ben seni özledim gel bi sarılıp öpüşelim önce :KK74::KK60:
Evet bir yandan kayıptan dolayı korkuyorum bir yandan da aynı şeyleri yaşama korkusundan tedaviyi ertelemek için bilinç altım bahaneler mi uyduruyor diye düşünüyorum 😅 gözümü kapatıp tedaviye başlasam 1-2 içinde hamile olabilirim belki de 😅
Aşko Bülent te tedavini ol zaten hemen başka Dr başlayacaksın ya o yazar ki kan sulandırıcını sen işin önemli kısmını gözardı etme 😁
Hoşbuldum canım amin amin inşallah 😍 bi kahvaltı yapim ben😋😋
Afiyet olsun mervişş bugün sana ve C Capanin Gururu Teyom unun eşine gidiyor dualarım yarın da Skrkz17 Skrkz17 ve S Spagetti bolonez 💛💛

Hoşgeldinnnnnnn canımmmmm öncelikle 😍 yokluğun belli oluyor 🤩 evet ya olcak mı olmıcak mı derken geldi gün 🙈 heyecanım bugün başladı tamamen 🤩🤩 ya birde kafama yol takılıyor samandağı biliyor musunuz bilmiyorum köy yolu gibi heryer çukur çok sarsılıyor araba bi zararı olur mu ki 🤷‍♀️
Kizlar yarin ne varr

Ben de ederim mervişme 🤩Allah kabul eder inşallah

He kız vallahi .. ben hiç uygulamadım açıkçası ama adet sonunda da yumurta atılırmış vücuttan ihtimal yüksek yani bu bilimsel birşey😂

Aşkım sen de ben gelene kadar çok yazmışsın sabah 1.5 saat sadece like yaptım 😂😂😂 hem ben seni özledim gel bi sarılıp öpüşelim önce :KK74::KK60:

Aşko Bülent te tedavini ol zaten hemen başka Dr başlayacaksın ya o yazar ki kan sulandırıcını sen işin önemli kısmını gözardı etme 😁

Afiyet olsun mervişş bugün sana ve C Capanin Gururu Teyom unun eşine gidiyor dualarım yarın da Skrkz17 Skrkz17 ve S Spagetti bolonez 💛💛
:KK19::KK19::KK60::KK60::KK74::KK74::KK74:

Hoşgördüm çiçeğimmm 🤩 Samandağı bilmez olur muyummm 🤩 bak edaecoo edaecoo önermişti bana orda erdem hoca varmış çok iyiymiş takiplerini orda yaptırabilirsin. Transfer sonrası için hiç üzülme ben kendim hergün neredeyse araba kullandım bizim buralar da biraz çukurlu Allah'ın izniyle birşey olmadı
Esim eve ciktiktan sonra nasil olur bilmyorum canim.
Yemek vs sorun birazcik ,kaynanam gelin biraz diyor.
Ve ramazan geliyor bizim isler biraz durgunlasir belki o suredede dinlenirim
Su cok mechul😁
Sennn nasilsin🥰
Halloşum ben iyiyim hamd olsun. Bence de kayniş davet ediyorsa gitsen iyi olur yorgunsun zor bir süreçten geçtiniz, ramazan da da dinlenmiş olursun evde olursun 🤗

X