Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ne ogretmeniydinizben de atanamayan ogretmenm

Hoşgeldin canım. Dersteyim bi girip bi çıkıyorum
Canikom hoşgördümmm
Kimse bizi böyle düşünmedi örtmenim hele ilkokul öğretmenimden nefret ediyorum
yaptm bbgm cnkü dün hambuşun üzerine yemek yemedim sabah kalktıgımda deli gibi açıkmıştım sn yaptınmııı
Yapmaz mıyımmmm uyanır uyanmaz klasik bir keyfaltıı gömdüm açtım aççç
Insallah canim cok tesekkurler saglikla kavusuruz hepimiz insallah
Şimdi dr kese için tarih verdi mi yoksa ikinci kan ı mı verelim dedi önce

Allah yardimcin olsun atanirsin insallah. ben de 3 yil ucretli yaptim din kulturu suan calismyrm is yok:)
Din kültürü kolay aslında bizimkinden kolay yani. Ben şimdi Çocuk gelişimi okuyorum tekrardan 2. Sınıfım inşallah ondan umudum var olmazsa sertifika alıp aile danismanligi acacagim

Günaydın kızlar bende şu köşede durayım da azcık bilgilerinizden faydalanayım
Öncelikle hamişlere sağlıklı sıhhatli kolay doğumlar dilerim hayırlısı ile sağlıkla bebişlerini kucaklarına alsınlar inşallah
Hamiş kalmak isteyenlere de Rabbim en kısa zamanda hayırlı sağlıklı sıhhatli evlatlar nasip etsin inşallah

dün sabah sanırın 11.5 gündü valla artık hesaptan beynim döndü hesaplayamıyorum kaçıncı gün
26 mart akşam 8de yaptım iğneyi kaçıncı gün oluyo sen diyiver bana
Kız 13 işte
Haftaya perşembe reglin 10. Günü dediler ama 12. Gün falan oluyor sorun olmaz herhalde
Ayy az kaldı seço inşallah hemen başlarsın tüpe . Gerçi okudum ,aklın karışmış volki tolkiiyi düşünüyormuşsun. Dr una güvenmen çok önemli seço ya eğer öyle bir güven kaybın varsa rahat edeceğin yerde olmanı isterim gerçekten

Bende ilkokul öğretmenimi sevmiyorum çünkü bize hiçbirşeyi doğru düzgün öğretmedi. Çok yaşlıydı ve bilgisi azdı. Ben temeli mı ortaokul ve lisede attım onun yüzünden. Yinede helal olsun hakkım sonuçta bir harf öğretenin kölesi olurum demiş Hz. Ali ama gel gor ki beddua illaki almistir. Ben hep dedim Rabbim dua alan ogretmen olmayı nasip etsin diye çok şükür 4 okulda görev yaptım 4 unde de çok çok iyi geri dönüş aldım hem velilerden hem okul yöneticilerinden Rabbim atanmamida nasip etsin

Bazi Ozeller oyle degisik ya:)))
Düşünsene çocuk bir soru soracak sınavlara hazırlanıyor ama sosyalcinin konuyla pek ilgisi yok
Din kültürü kolay aslında bizimkinden kolay yani. Ben şimdi Çocuk gelişimi okuyorum tekrardan 2. Sınıfım inşallah ondan umudum var olmazsa sertifika alıp aile danismanligi acacagim
Çocuk gelişimi banko hocam ya.. sertifikasını kiraya verenler bile var,diplomasını..
Mervişşş hoşgeldinnnn canımıniçi güzel duaların için teşekkürler kuzummm darısııı tüm isteyenlere olsun inşallahhhh
Oo geldin mi bamm güzeli yoluna gitme diye uyarırken beni kendin gitmissin aşkoo bende seni çok özledim canims annemlerden dün geldim
Geldim bebişimmm kız benim girdiğim bir polemik de yok aslında nasıl böyle bir a düştüm anlamış değilim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…