Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çılgın ya
Canım Allah razı olsun bu ne güzel bir duadır böyle Rabbim senin de maddi manevi emeğinin karşılığını daha fazla bekletmeden gönlünde olanı hakkında hayırlı ederek versin inşallah her zaman dualarimizdasin
maşallah maşallah tütütütütü
Ben hiç bilmem bu kadar uyudugumu
Ooohh herkes iyi bakıyorum günaydın kızlar.
Hoş geldin canım benim biz iyiyiz sen nasılsın

aksine kız ben aldım paranın yarısını ondan tahsil ettim sonradan neyseki aldığım yer taşı tekrar ücretsiz taktı.
Elmas zümrüt filan çok ayirtedilemediginden bilirkişi si az olduğundan muhakkak sertifikalı almak gerekiyor dediğin gibi taşı düştüyse iscilikleriyle ilgilidir. Benim de bir ara tek taşının taşı temizleme cihazının içindeyken düştü şok gecirdik. Hemen koçak a gittik ücretsiz olarak hallettiler. Ben hep saklıyorum lisanslari

aynen öyle canım. benim de sertifikalıydı. taş düşmesi aslında garanti kapsamında değil ama sağolsun yaptılar.

Canım adetli olmaya gerek yok histeroskopi on muayenesi için HSG ile gideceksin zaten adetin 11.-12. günlerinde ideal kalınlıkta ameliyat edecekler
üniversiteyi de düşün dedim canım histeroskopi için halleye. Tüp bebekte lablar iyi olmayabiliyor, ama ameliyatta onlar daha fazla hasta ile karşılaştıkları için başarı şansı yüksek oluyor diye biliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…