Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Cok haklısın canım doğru söylüyorsun. Tamam hepsini soracağım bunları düşünememiştim. Çok sağol görüştükten sonra burada da paylasırım sizinle

Kuzum bu arada hastane isimi Okan üniversitesi İstanbul'da belki bilgin vardır LaRisaCca
Canım ben hataydayim ama muhakkak okanda tüp yapan vardır forumda kendi doktorunun adı ile araştır kuzum. Ay çok heyecanlıyım süper olacak
Canimm akıntı belirleyici değil benim adet öncesi de çok akıntım oluyordu beyaz doğal gebeliklerimde de çok akıntım olmuştu .gebelik akıntım sarı beyaz şuan. Ya da fitilden de geliyor olabilir bilmiyorum ben de 13. Günde öğrenmiştim canım 30 küsur değer ile . Varsa çıkacaktır inşallah.. edaecoo güzel haberi kapar gelir ardından ben ve sen sonra da Y yesilcayyy ve tüm o tarihte olanlar güzel haber versek ne iyi olur

Tüp bebekde süreç nasıl oluyor devlettemi özelde mi yaptırdin 6 ay süresi var diyorlar anlatır mısın biraz ücreti vs.rabbim kucağına almayı da nasıl etsin insAllah sağlıklı sıhhatli

Böbrek üstü bezinde sorun var mı diye yapılmıştı bana da. ilaç içip öyle yapılan test mi?

Sana ameliyattan sonra korunma süresi vermedi mi kuzu niye hemen aşılama yaptırmıştın? Biz bu ay da korunucaz

Günde 7-8 kere çamaşır değişiyordum ben pamuklu çamaşır giyin. Vajinak kullanmak emilimi ve etkiyi arttırıyor

Tamam canım randevu alıp bütün değerlerimi tekrarlıyayım en iyisi çok teşekkürler
aynen, işimizi garantiye alalım, inşallah tıkır tıkır ilerler bütün işlerşn ve en kısa zamanda bebişin gelir
Böbrek üstü bezinde sorun var mı diye yapılmıştı bana da. ilaç içip öyle yapılan test mi?
Yok öyle değil, hiç ilaç fln içmedim ben o başka sanırım

aynen, işimizi garantiye alalım, inşallah tıkır tıkır ilerler bütün işlerşn ve en kısa zamanda bebişin gelir

Yok öyle değil, hiç ilaç fln içmedim ben o başka sanırım
Kortizol testi için geceden ilaç içip öyle yapılıyor.. o şekilde benimki düşük çıkmıştı. Sonucunu sorarken bunu da bir sor istersen, hastane kendi verdi hatta ilacı

Tüp bebekde süreç nasıl oluyor devlettemi özelde mi yaptırdin 6 ay süresi var diyorlar anlatır mısın biraz ücreti vs.rabbim kucağına almayı da nasıl etsin insAllah sağlıklı sıhhatli
Özelde yaptırdım. Yumurta geliştirici ilaç kullanıyorsun yeterli olgunluğa gelince çatlatma iğnesi vuruluyorsun yumurtaları topluyorlar esin de sperm veriyor bu sırada yumurtaları laboratuvar ortamında dolluyorlar 5. Güne gelmesi bekleniyor o sırada herşey yolunda gittiyse taze taze transfer ediyorlar yoksa tahmini 2-3 adet dönemi dinlendirip öyle transfer ediyorlar. 10250₺ tüp + 2350₺ embriyo dondurma + 5000 ₺ civarında ilaç ücreti toplam Maliyet bu şekilde oldu. Bahsettigin 6 ay süreyi bilmiyorum caniminici ben hiç devlete görünmedim
Sana ameliyattan sonra korunma süresi vermedi mi kuzu niye hemen aşılama yaptırmıştın? Biz bu ay da korunucaz
Evet secocum 2 adet dönemi korunma verdi ama ben korunmadim gittim bı de aşılama yaptım tutmadı zaten

13. Günü kana gerek yok canım idrar testi yaparsın. Gecikme yaşarsan kan testi yap derim. İnşallah güzel haberler verirsin

İnşallah güzelim, ben de aslında korkudan çok artık heyecan var. Adım adım ilerleyince sanki daha çok yaklaşıyormuşum gibi meleğime. Allahım kimsenin emeklerini boşa çıkarmasın. Senin ikiz mi tek mi belli oldu mu? Epeydir okuyamadım sohbetleri. :)

Çoook teşekkür ederim canım, buradaki herkes için aynı güzel dileklerimle. :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…