Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım Çok haklısın üniversiteler konusunu sen daha iyi biliyorsun ben hiç üniversitelerde tedavi olmadım mantıklı olabilir
Seçocum evet kesinlikle benim miktarında azalma oldu Bir de ilk ay çok erken oldum 2. ay çok geç oldu ama üç. ayda düzeldim tabii bu arada 3 ay içerisinde kanama miktarlarında da hep farklılık oldu bir ay çok az kanama oluyor Bir ay çok fazla kanama oluyor bunlar rutin miş olabiliyormuş
Oyleymis kuzumdaa sornasinsa tup icin ne der die 3.gun daha iyi olmazmi.
Zaten tup bebek merkezi degilde klinikte olan birini dusundumm .
Tamam kuzum ben senin ne düşündüğünü tahmin edemedim O yüzden standart histeroskopi ye göre konuştum bu şekilde düşündüğümüz de senin söylediğin daha mantıklı en azından rezervini de görmüş olur
İyi bendeee uyumaya devam öyle bir uyku ve kasık ağrım varkiiii eğer bunlar iğnenin etkisiyse püüüüh bana Ayağa kalkmaya ödüm sıdıyor
Ay senden çok umutluyum ya inşallah pozitif olacak

İnşallah kuzuuuuum ayyy bende sizle hamiş olup doğuracağımız günü hesaplamak istiyoruuuuum hayallere bak hayallere o değilde lari benim hiç göğüs ağrım yok 2 kimyasal gebeliktede göğüsde kararma ve ağrı olmuştu anlamıştım şimdi niye yokki daha adete 12 gün var ondanmıki

olmayabilir canım benim de normalde göğüs ucu ağrım olurdu doğal gebeliklerimde Ama şu anda yok

Eki Görüntüle 2793698
Buraya 8 martı bekleyememiş ikizlerini kapmış gelmiş bir Lariş bırakıyorum
Oturdum dükkanda ağlıyorum allah seni napmasın Allahım ikizlermi geliyo şimdi kurban olduğum yarabbim yorulan bu ümmetine bu sevinci iki katı yaşattığın için sana ne kadar şükretsek az Allahtan korkmayan gerçekten taş olsun şu mutluluğa bakarmısın bi yaa çok duygulandım lari gözümden yaşlar süzülüp gidiyo arkadan meryem suresi çalıyor dilerim Allahtan sağ salim kucağına almak nasip olur

yaaaaaaa bnden önceee davrandn demekkk ohhh ohhh gelsn yegenler herşeyin yolunda olmasına çok sevndmm kuzuuuuu süper güzel bir şekilde ilerlesn inşallah

Yaaa cilginnnnnnnnn
Cok cok guzeller canimmm
Rabbim saglikla aldirsin kucaginaa

Benimki daha hamile kalmadan onun derdine düştü manyak biz napacaz sen hamile kalınca diyo bende dötümü dönüp uyuyacam dedim sıdalanıyo yazık aman ben bi hamile kalıyımda gerisi hiiiç umrumda değil
kızzz helee bi olsunnn inan gözün görmüyoo fıtı fıtıyıı

kız bnmde gögüs agrım yok o bir belirti degl bnce takılma ona

gerçekten uzman mısınız?

benim hikayem aşağıda benimle paylaşır mısınız hikayenizi?

Arkadaşlar slm ben 8+3 günlük hamileyim . Kilom 74 . (aşağıdaki tedavilerden ve stresten arttı) Hamile kalır kalmaz günde 1 oksapar 0,4 iğne ve 1 adet coraspirin ilaç verdi doktorum.

Ancak bu konuda forumlarda aşırı farklı şeyler okudum. Neredeyse pıhtılaşmanın tamamını okudum. Lütfen factor V leiden heterozigot hamile olanlar kullandıkları dozu doğuranlar vs bilgilerini paylaşabilir mi? bazı hamileler 0,6 iğne kullanmış. Heterozigot olup 0,4 yeten oldu mu?

Sağlıklı bir doğum yapmak istiyorum. 39 yaşımdayım 5 tüp bebek ,6 yumurta toplama bir hsg bir histeroskopi , 4 pgd yaptırdım. çocuğum yok.

ilk hamileliğim. lütfen yardımcı olun ve deneyimlerinizi paylaşın. Ayrıca pıhtılaşma için gerekli dozu belirleyen testten bahsettiler böyle bişey var mı? bunun dışında bebeğin ilerleyen aylarında tehlikeye girmemesi için sezeryanla aldırmayı düşünüyorum. 34. haftada doktoruma danışarak . bir de bebeğe kan akışında problem olup olmadığını ilerleyen aylarda doppler ultrasonla anlaya biliyor muyuz?

0,6 ilaç kullan diyen doktorlarımda oldu. Ancak şu anki doktorum zaten hem coraspirin hem de iğnen var gerek yok dedi. Yabancı kaynaklar da da factor V leiden gebelerde başarı oranının 0,4lük iğne ve coraspirinle arttığını okudum acil yardım:)

kızzz helee bi olsunnn inan gözün görmüyoo fıtı fıtıyıı
Ahhh o duş almalar beni soğuttu zaten fıtı fıtıdan sabah erkenden kalk git duş al ondan sonra buz gibi dışarıya çık öf bi hamile kalıyım 10 gün duş almayacam öğğğ iğrenç
kız bnmde gögüs agrım yok o bir belirti degl bnce takılma ona
Edoooş bana bunlar la gel edoooş ayyy çok heyecanlıyım çift çizgi çıkacağını bildiğim halde gidip test yapasım var o dereceyim

Kızlar ben çatlatma iğnesi vuruldum 10 şubatta regli günümde geçti adet olmadım kaset testlerim bugünde dahil hep negatif çıktı. Fakat dün başlayan koyu kahverengi akıntım arada pıhtılı geliyor ama idrar temiz günlük pedimi doldurmuyor o yüzden adet gibi değil bu durumu yaşayan ya da bilgisi olan var mı?

ben biliyordummmmmmmmmm sen durmazsınnnnn. bu sessziliğin hayra alametmişşş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…