Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
cnm inan bende öyla aman tutmuştur belki şıunu yapmıyım aman şöyle yapmıyım evde haldır haldır temizlik yapardım onu bile sakin sakin yapıyorum heray birşey olmasın diye kilo aldığımla kaldım

13. Günü kana gerek yok canım idrar testi yaparsın. Gecikme yaşarsan kan testi yap derim. İnşallah güzel haberler verirsin
Ayy inşallah kan daha bı kesin yaa ondan hemen kan diyorum

nasılsın beybisi

kuzu yarın büyük günnn kan vericeksn demi belirtilerin varmı kndni nası hiseediyorsun
Evet çok heyecanlıyım Şapşik hissediyorum Belirtiler var ama ağızdan da progestan alıyorum Bakalım yarın nasıl çıkacak Sen nasılsın sen de cuma kese görüyorsun değil mi

Evet çok heyecanlıyım Şapşik hissediyorum Belirtiler var ama ağızdan da progestan alıyorum Bakalım yarın nasıl çıkacak Sen nasılsın sen de cuma kese görüyorsun değil mi
güzel çıkcak güzel bn inanıyorumm evet kuzucum kısmetse kese cuma günü görcz canm inşallah herşey yolundadır

Doktor sözü dinlememek aile geleneğimiz
Kurallara tamamen riayet edebilmek karakterimde yok abi
LaRisaCca canım yazını değiştirmişsin
Hoşgeldim bebek yani tekiz miymiş? Oyyy canım hadi sağlığıyla gelsin inşallah
Ayşoş hoş geldin canım daha kontrole gitmedim ikiz mi tek mi bilmiyorum ama kan değeri art işim ikiz olarak ilerliyordu Mart'ta İnşallah kontrolüm var
Aynen canım tabii ki zamanı geldiğinde Allah nasip edecek ama sana sen çabalama ben nasılsa vereceğim demiyor ki belki de bir şeyleri vesile kıldı ve sen şu an o vesile kıldığı şeyi bulmaya çalışıyorsun amacına gitgide yaklaşıyorsun canım ben henüz kontrole gitmedim 8 Mart'ta benim randevum O zaman tek mi iki mi belli olacak ama kan değerlerimin artışı ikiz gibi görünüyordu
Günoooooo LaRisaCca bak ne yaptım
Abbaaoovvv gittttiiii elmaslarrrrr
Günaydın kızlar... bugün 17.gün gelen giden yok hala
Canım istersen artık bir test yap çünkü beklenti içindesin
Herkese kocaman gunaydin kizlarrr nasilsiniz
günaydın canım biz iyiyiz sen nasılsın nerelerdesin bebiş ne yapıyor
Günaydınnnnn nabersinizzz kızlaaar
İyidir tatlım senden ne haber

Evet canım dediğin gibi. Nasibimizde varsa bulacağız. / Senin de sağlıkla ilerlesin, güzellikler içinde al kucağına. Geçtiğin bütün taşlı yolları şükre çeviren yaradan, çiçek bahçesine çevirsin bütün ömrünü. Duanda bizi eksik etme. Sevgimle,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…