Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aynen bende çok sakin görünürüm ama hassas karakterli biriyim . Bazen eşimin beni böyle çekmesine bile şaşırıyorum, kıyamam yaaa şöyle kafam boş olsam 1 ay belki yetecek bana. Idrara sıkışık olmak çok önemli kuzum niye söylememişler sanaidrar torbana bastırıp rahim agzinin biraz genişlemesi ve kavisin de duzlesmesini sağlıyorlar.

İşte söylemediler, olan oldu artık tabi, napıcaz biz bu stresle böyle

İşte söylemediler, olan oldu artık tabi, napıcaz biz bu stresle böyle
bir ara ben olumlama dinliyordum pamuk gibi yapiyor insani ama onlari dinlemekten de sıkıldım. Daha dogrusu fazla gercekci biriyim olumlamalari kestikten sonra fabrika ayarlarima geri dondum

bir ara ben olumlama dinliyordum pamuk gibi yapiyor insani ama onlari dinlemekten de sıkıldım. Daha dogrusu fazla gercekci biriyim olumlamalari kestikten sonra fabrika ayarlarima geri dondum
Kontrole gidince doktora bi sorim bakim ne yapmak gerekiyomuş nasıl düşüyomuş söylesin de faydalanalım

Rahim agzi darlığı değil aslında içeride yapılan işlemleri cok net hissediyorum ve bu aşırı rahatsiz ediyor. Yoksa cok şükür benimde rahim filmimde denmedi, olsaydi denirdi diye düşünüyorum

kuzucummm hadiiiii hayırlı şekilde geçsin bugünler güzel haberi alalım 12 gün sonra poztf ol tmm mı
İnsallaaah pozitif olmak mi ?
O is bende delirmek seviyesinde hemde aşırı pozitif olcam merak etme

İnşallah canım benim geliyoruz arkandan

Merhaba ilk aşılama da hamile kalmadınız sanırım nasıl hamile kaldınız tedavi olemi bende bu ay adet olmayı bekliyorum aşılamaya geciyoruz siizn gibi 3 defa klomen +ovitrelle vuruldum ama sonuç alamadım 2 buçuk sene olcak neredeyse hiç korunmadık rahim filmi çekildi sorun yok eşimin sprem testi de çok iyi çıktı sadece yumurtalıklarim zayıf başka hiç bir sorun yok yumurtam büyüyor çatlıyor ama gebelik olmuyor

Rahim agzi darlığı değil aslında içeride yapılan işlemleri cok net hissediyorum ve bu aşırı rahatsiz ediyor. Yoksa cok şükür benimde rahim filmimde denmedi, olsaydi denirdi diye düşünüyorum
Aman aman kimseye vermesin Allah . Çok acı veriyor rahim filmi tam bir eziyet oluyor

Kızlaaarrr iyi akşamlarrr
Şimdi yarın adet günüm yarın veya öbür gün adetimi olacağım. Ve tüp bebek doktoru ile görüşeceğim. Öyle anlastık adetliyken görüşeceğimizi söyledi. Fiyat harici sormam gereken birşeyler varmı? Pek tüp bebeğe hakim olmadıgım icin soru cevap şeklinde konusalm istiyorum. Neleri sorayım neye dikkat edeyim. Taze transfer düşünüyor kendisi sadece bunu biliyorum. Ve tsh ile prolaktin tahlilimi görmek istedi. LaRisaCca edaecoo ve etiketleyemediğim diğer tüp bebek yaptıran arkadaslarım şmdiden çok teşekkür ederim.

Hiç fkrm yok kuzu bu konuda

Kuzu ilk önce hsg çektirdin degl mi tüpe gitmedn önce kesnlkle çekilmesi gerek. Onlar sana konuyu açtıkları zmn ilk 5 gün mü 3 gün mü ona nası dkkt ediyorlar die bak ilaçlarının dozlarını sor mutlaka ama mutlaka tsh kan pıhtılaşması d vitamini demir fln bütün degerlerine baktır istemese bile saglk ocagında sn yaptır. Ztn konu kendiliginden ilerler ama ilk snnle nası konuştuguna iyi bak müşteri olarak mı görüyor hasta olarak mı o cok önemli

İnşallah canım benim geliyoruz arkandan
Ayyy çok mutluyum cokkk inşallah
Canım merhaba.ilk aşılamada hamile kaldım. İkizdi. Bebeklerden biri hastaydı sürekli kanamam oluyordu ve düşük yaptım. Hemen 1 ay sonra doğal gebe kaldim yine 4. Ay aniden suyum geldi düşük yaptım meğer benim rahmimde perde varmış. Temmuzda ameliyat oldum, ağustosta aşılama yaptım tutmadı Şubat'ta tüp yaptim çok şükür şimdi hamileyim ayın 8 inde kese ve kalp için gidecem
İyi akşamlar tatlım daha seni muayene etmedi o ay ki rezervini görmedi neye göre uzun ya da kısa olmasına karar verdi ? Nerede yaptiracaktin? Laboratuvar iyi mi arastirdin mi? Canım detaylıca sor nasıl bir süreç izleyeceğini ay çok heyecanlı yaaaa sen de bu ay hamilesin Allah in izniyle transfer gününde Meryem okuyalım sana canım

Ay onu nasıl anliycaz hasta gibi mı müşteri gibi mı? Ben hemen inanırım kim ne dese

Tamam kuzum iki ay evvel konustuğmuzda çektir dedi bende çektirdim baktı sorun görmedi. Tsh prolaktin ekimde yaptırmıstım onları kabul etti. Kan pıhtılasmam varmı yokmu bilmiyorum ama onu konusurken sorayım onu coraspin kullan demişti sadece. Cok cok tesekkurler . Peki ilaç dozajını söylediğinde itiraz da edemem bilmediğim için iyi mi kötümü nasıl anlayacağım direk size yazarım ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…