Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yumurtlamadan kaç gün geçti

erken gebelik testinde yavaştan çıkar artık ama tabi en garantisi kan
Erken test yokki, normal test var evde, yook büyük konuşmim gecikme olmadan kan vermem sonrs çok fena çakılıyorum
Hadi inşallah bu ay olmuştur ialç ve iğneler de etkiliyo şişkinlik yapıyo, ilaç fln kullanırken dikkatli ol tabiki yapma bişey, ben bıktım artık bu ay yeter dedim zaten soğan içiyorum diye, yürüyüş yapabilirsin aslında müsait oldukça
İyiyim napim aynı öyle, eski test profesörü olarak sana sorim, 19 şubatta çatlama görmüştük ya, bat 5 ya da 7 mart, test yapsam çıkarmı idrarda şimdi sence ?
Bence faydası olur canımm. Belki bu ay bile gelir

Kısada olsa güzeldi o günler aşkoo
Gelsin artık gelsin hepimize birden gelsin
Hsg önemli çektirmen iyi olacak sonrasında inşallah kendiliğinden gebelik oluşur da seviniriz hepimiz bol şanslar
szdende güzel hbrler gelsnde halay çekelimmm

teşekkür ederiz cnmm bnnmm allah razı olsun inşallah o günleride görürüz
aminnn inşallah

Günümüz aynıymış bende senin gibiyim sabah uyandığımda belim ve kasigim ağrıyordu gün içinde de devam ediyor insan buna bile mutlu oluyor cidden

Bence faydası olur canımm. Belki bu ay bile gelir

Kısada olsa güzeldi o günler aşkoo
Yine olacak bu defa sağlıkla olacak inşallah
Canım hiç korkma öyle bazı anlatılanlar gibi ağrılı değil. Gitmeden yarım saat önce Bir ağrı kesici at. Muhakkak leke olma ihtimaline karşı günlük ped al yanına. HSG cekilinen ay şans yüksek oluyor korunma, Bol şans.
LaRisaCca gebelik takvimi yapmışsın. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin hemşerim.. edaecoo sağlıkla gelsin İnşallah, çok sevindim adınıza
Ayy hemsom benim yaa Allah razı olsun darısı isteyen herkese olsun
Kuzum daha 10 gün oldu çok erken 2-3 gün sonra erken gebelik testinde görünür ama

Teşekkür ederim cevap için, ben de öyle boşa düşünüyorum gibi geliyo zaten, en iyisi bekliyim ben napim, hiç boşuna heyecan yaratmim kendime

Amin inşallah canım
merhaba kan verdinizmi benimde 16. günüm 2 gün önce neatif gördüm testte kan vermedim hala
Hayır vermedim negatifi görünce umudum kırıldı kan testi vermedim sizin ne zamandı asilama

Teşekkür ederim cevap için, ben de öyle boşa düşünüyorum gibi geliyo zaten, en iyisi bekliyim ben napim, hiç boşuna heyecan yaratmim kendime
Kuzum 10. Günde çıkan da var ama çok az bı kesim öyle genelde 12.-13. günler belli oluyor

Bebekler eve ulaştık şükür izmirde is cikisi trafiği vardi resmen.
Aşılama oldum, biraz ağrım var hapsurunca vs aciyor sizi gibi daha doğrusu. Bugün ilişki önerdi, aşılama sonrasi cenin pozisyonunda bı sure bekletti, toplamda bi 20 dk falan kalmisim koltukta öyle kalktim. Progestan verdi doktor ben istemeden yazdı hatta. Allah nasip etsin inşallah tutar da yüzüm güler.
Şimdiiiii şafak saymaya başlayabilirim

Lumixcim İğnelerimizi aynı gün vurulmuşuz, Batlarımız da 1 gün arada... Allahım güzellikle gelsin haberlerimiz

Hadi hayırlısı canım, güzel haberler alırsın inşallah yakında :)))

Ay çok güzel

Canım neden acıyor senin de mi rahim agzi darligin var? Bende böyle bir sorun var malesef hsg de cıktı. Ilk asılamam da heryer kan revan oldu sanırım amatör bir doktordu. Cunku 2. Asılamam da bir doç. Girdi ve hiç canım yanmadı öncesi de sonrası da

Sperm testinde sorun yokmuş
Rahim filminde bizimde anladigimiz gibii tuplerde sorun yokmuş
Ama rahmin ustundeki basiklik ve sekil bozuklugu
Kalp rahimden ziyade perde gorunumu vermiş .
Önce yumurta toplayalim donduralim
Sonra hiteroskopi yapalim.
Sonra transfer edelimm diyorr
Gebelige engel degil ama düşuk ihtimalini riske atmayalim dedi.
Kafam allak bullak oldu siz ne dersiniz
Nasil yorumlarsiniz

bnceee çok doğruuu sölemiş doktor harfi harfine katılıyorumm cnmm geç olsun güç olmasn tüm engeller kalksın önünden çok sevndmm yinede çoookkk möhüm bişeyler yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…