Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kuzucummm hadiiiii hayırlı şekilde geçsin bugünler güzel haberi alalım 12 gün sonra poztf ol tmm mı

Bizim beraber olacak o zaman sürecimiz canım. Senle ben de bir gün sayarız. Kıskanın çabuk bizi LaRisaCca edaecoo

Harika hadi inşallah bu ay gebe kalırsın canım
Yaaaa çok kıskanıyorum ben de köye gidecem
Kuşum gözün aydın çok sevindim. Perde konusuna yüzde bı milyon katılıyorum. Önündeki canlı örnek benim. Perde hem geç hamile kalmaya sebep oluyor hem de düşüğe.. yalnız yerinde olsam önce histeroskopi yaptırır bir süre kendim denerim. Sonra tüp yaptırırım. Önce yumurta toplayalım i seni bağlamak için söylüyor çünkü histeroskopi den sonra kendin de gebe kalırsın
bn daha iş yerindeymmm çıkamadm mesaideymmm
Dünyayı mı kurtaracan
Bizim beraber olacak o zaman sürecimiz canım. Senle ben de bir gün sayarız. Kıskanın çabuk bizi LaRisaCca edaecoo
Çabucak kiskandik
kızzz sizzz güzel haberler alın biz sizi her gün kıskanırızzz ballı lokmalarımmm dimii LaRisaCca
Aynen canım

Kuzu ozele yazdim bi
Darladim seni baksana

Annemler kışın merkeze geliyor. Köyde değiller bunu kıskanma

Lumixcim İğnelerimizi aynı gün vurulmuşuz, Batlarımız da 1 gün arada... Allahım güzellikle gelsin haberlerimiz
Yok ben iğne vurulmadım, ovülasyonda gördüm, bakalım ne olucak inşallah dediğin gibi güzel haberler alırız
Aa rahim ağzı darlığınız mı var, bende de varmış aşılamada baya canım acımıştı, bu gebeliği engellermiymiş size öyle bişey dedilermi, spermler içeri gidiyor mu yani rahim ağzı darlığında, bir doktor adet kanı gelebiliyorsa o da gider demişti ama hep içimde bir şüphe

Bir de kızlar acil cevap bekliyorum, kortizol hormonum 23,9 ug/dL çıkmış, referans aralık şu şekilde
Sabah(06:00-10:00) : 4.82 - 19.5
Ögleden sonra (16:00-20:00) : 2.47-11.9
ben sabah 10:20 de verdim kan
bu nedir yüksekliğinin kısırlığa neden olduğunu falan okudum, kortizol ile ilgili bilgisi olan var mı ??????

Ben hiç bilmiyorum canım

Canım neden acıyor senin de mi rahim agzi darligin var? Bende böyle bir sorun var malesef hsg de cıktı. Ilk asılamam da heryer kan revan oldu sanırım amatör bir doktordu. Cunku 2. Asılamam da bir doç. Girdi ve hiç canım yanmadı öncesi de sonrası da
Canım varya işin ehline denk gelmek lazimmis ben onu anladım. Benim ilk asılamam da inim inim inledim acıdan. 3 gün otururken bile aciyordu ve 3 gün boyunca her tuvalette kan gördüm . Ama 2. 'yi yine ayni devlet hastanesinde başka bir doktor yaptı, docentmis ben sonradan öğrendim anlattım ona dururumumu oda tamam bakalım dedi . 2 tane katedral eğildi en incesini istedi sadece biraz girdiğini hissettim onun dışında hicbir acı hissetmedim. Soruna gelecek olursak rahim agzi darlığı engel değilmiş ben bir çok doktora sordum. Bende sadece darlık değil kaviste var , buna rağmen ben ilk gebeliğimi doğal yoldan oldu ama boş gebelikti kürtaj olmak zorunda kaldım.

Korkma stresle artan bir hormon doğum kontrol hapları da yapar çok Yüksek çıkmamış cnm

Canım bu arada aşılamadan önce papatya çayı içtim, ağrı kesici parol yuttum ve ayran içtim. Bunlar belki rahim agzinin gevşemesini sağlamıştır

Kesin bu ay benim de yüksektir. Çok kötü günler yaşadım gözümden yaş hiç eksik olmadi

Kuzu ozele yazdim bi
Darladim seni baksana
Hemen bakıyorum canim
Annemler kışın merkeze geliyor. Köyde değiller bunu kıskanma
O zaman yarım saattir boşa kocamı darladim köye götür beni diye
LaRisaCca bana da söyle. Bakalım aynı mı düşünmüşüz ben yazdım halleye
Tamam
Canım benim bildiğim birşey değil

Ya valla 3 gün benim de kanamam olmuştu
Korkma stresle artan bir hormon doğum kontrol hapları da yapar çok Yüksek çıkmamış cnm
ya yüksek çıkması kısırlığa yol açabilir diyo araştırdığım sitelerde, ondan mı olmadı acaba bu kadar zaman, hiç stressiz bi dakikam yokki benim ya
Canım bu arada aşılamadan önce papatya çayı içtim, ağrı kesici parol yuttum ve ayran içtim. Bunlar belki rahim agzinin gevşemesini sağlamıştır
keşke bende öyle yapsaymışım, bide aksi gibi çişim geldi diye tuvalete gitmiştim, hemşireye de sordum gidilmemesi gerekiyomuş biraz sıkışık olmak iyiymiş ama söylemediler bişey
Kesin bu ay benim de yüksektir. Çok kötü günler yaşadım gözümden yaş hiç eksik olmadi
Yaa ne yapıyosak kendimize yapıyoruz, bnm yapısal olarak öyle stresli bi insanım, üzüldüğüm bişey olmada da her şeye stres panik yaparım yaşam tarzım o, bide dışardan da çok sakin sanki hiçbişey yokmuş sanır millet, içimde yaşıyorum herşeyi herhalde ondan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…