Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzu şu anda avcumun içi kaşınsa belirti arıyorum kendime böyle böyle yazık ediyorum ama merakta ediyorum işte allahım şu 5 gün sonrası inşallah bana bi mucize getirir
Amin inşallahhhhhhhh
ben de iyiyim çok şükür canım Çarşamba kan vereceğim, haftaya cumadan önce gitmem diye düşünüyorum kontrole.Bakalım doktor ne diyecek?
Sen nasılsın bata kaç gün var

Yaklaştımı regli kuzum. Soğan kürümü yumurtlamaya kadar yapılıyo sanki bide varsa Allah korusun zarar vermesin
Normal yürüyüş hafif tempolu sporlar yapılabilirmiş aslında ama bende hep korkmuşumdur adete yakın yapmaya

Amin inşallahhhhhhhh

ben de iyiyim çok şükür canım Çarşamba kan vereceğim, haftaya cumadan önce gitmem diye düşünüyorum kontrole.Bakalım doktor ne diyecek?
Sen nasılsın bata kaç gün var
İyiyim işte bata kadar delirmeler yine, program 7mart diyo ama çatlamayı 19 şubatta gördüm 14 gün ekleyince 5 mart çıkıyo

5 ya da 7 mart işte bat,
soğanı adet bitiminden 2-3 gün sonra başla 15 gün iç diyodu saraçoğlu, öyle yapıyorum, erken yumurtluyorum ben bide yumurtlamaya kadar içsem 2 gün içip bırakmam lazım, döngünün 10. günü yumurtladım bu sy mesela, valla Allaha emanet her ay spor yapmadan geçti gitti aylar, hep negatif negatif, napim daldım spora bu sefer

İlk çocuk için mi çatlatma iğnesi kullandınız acaba ?

Kusura bakmayın, guruba sorumla ortadan daldım. Geçmişi okuyamadım.

Hee erken yumurtluyosun şimdi anladım. Olcak olduktan sonra rabbim yazdıktan sonra ne olursa olsun tutunuyorlar canım. Tabi biz çok beklediğimiz için ultra dikkat ediyoruz. Yap sporunu ona odaklanırsın belki bakarsın hiç aklında yokken gelmiş bebiş. Bide spor yumurtalıklara falan çok faydalı

Kızlar aşılama yaptırdım bugün 15. Gün test yaptım negatif cıktı. Bunun öncesinde 5 gün sol kasigim ağrıdı ve 1 gün boyunca baş dönmesi oldu ama testnegatif . Adete 3 gün var asır gibi sanki 3 gün. Benim gibi olan ama hamile kalan var mı aranızda

İyiyim işte bata kadar delirmeler yine, program 7mart diyo ama çatlamayı 19 şubatta gördüm 14 gün ekleyince 5 mart çıkıyo
ben de cuma test yapacağım... hayırlısı...eliptik mi.. çok seviyorum ama korkumdan spor da yapamıyorum, ha tuttu ha tutacak derken aldık mı 5 6 kilo...

Oyyyyy 5 marta çok az kalmış test yapacak mısın yakında
Yapıyımmı yapmıyımmı bilmiyorumki, boşuna umutlanıp sonra çakılıyoruz diye yapmak istemiyorum ama yapıcam galiba, kafalar karışık, 19 şubatta çatlama gördüğüme göre yarın öbürgün yapsam çıkarmıki testte acaba
Evet valla bi de bekleyip ümitlenip sonra hepten çakılıyoruz, düşünüyorum belki bi mucize olur belkide yaptığım sporve soğaniyigelir önümüzdeki aya fayda eder, ne bilim işte umut
ben de cuma test yapacağım... hayırlısı...eliptik mi.. çok seviyorum ama korkumdan spor da yapamıyorum, ha tuttu ha tutacak derken aldık mı 5 6 kilo...
aşılama mı olmuştun tatlım sen, ben mi karıştırdım, evt eliptik var evde ama korkudan aylardır ben de binemedim kilo da aldım karantinadan dedim artık yeter, 15dk zor yapıyorum ama fayda ediyodur herhalde, 1 kilo vermişim çok şükür, her gün de yapamıyorum, 2 günde 1 gibi işte, ay hadi inşalllah pozitif görürsün seviniriz burda hep beraber
kızlar çok üşüyorum ayaklarım ellerim buz gibi... lahana gibi giyindim resmen ama hala soğuk.... kasıklarıma da ara ara kramp gibi birşeyler giriyor.
Bu bir belirti diye biliyorum ben

kızlar çok üşüyorum ayaklarım ellerim buz gibi... lahana gibi giyindim resmen ama hala soğuk.... kasıklarıma da ara ara kramp gibi birşeyler giriyor.
Yumurtlamadan kaç gün geçti
erken gebelik testinde yavaştan çıkar artık ama tabi en garantisi kan

Yok canım 2. deneme Klomen ovitrelle benimkisi... Ben de bisiklet sürüyordum, 6 aydır ne bisikleti evde kardiyo bile yapamıyorum tuttu mu acaba diye affedersin dana gibi oldum :))))) Şaka tabi de.. aldık işte kiloları...
Ayy ağzından bal damlıyor cnm, inşallah beraber topiği sevindiriz

Haha bende öyleyim larii adet olmaya yakın bağırsaklarim iyi çalışıyor (◔‿◔)
Wc en yakın arkadaşım oluveriyor birden
Kuzu şu anda avcumun içi kaşınsa belirti arıyorum kendime böyle böyle yazık ediyorum ama merakta ediyorum işte allahım şu 5 gün sonrası inşallah bana bi mucize getirir
Haklısın tontisimm hepimiz öyle inanki. İnşallah bebisin seninle bu ay senden umudum yuksek
Kızlarr ben geldim İnşallah herkes iyidir LaRisaCca edaecoo gittinizmi kontrole ?? Baktım göremedim. İyi haberler verin minnoşlardan
Canimm hosgeldinn henüz gitmedik biz. Biz de çok heyecanla o günü bekliyoruz inşallah güzel haberler aliriz
hoşgeldn kuzucummm biz iyiyiz sen nasılsın gtmedk daha bbgm ben cuma LaRisaCca hftaya pazrtesi inşallah bakalım güzel haberler veririz inşallah
İnşallah cano
Canım soğan kürü rahmi yeniler içerde döküntüler filan varsa atar bir de adetten 13_14 gün öncesi ovulasyon dönemine denk geliyor soğan kürü den dolayı lekelenme olur. Adet kanaması şeklinde olmadığı halde sadece lekelenmedir . Erken ya da geç adet olabirsin telaş etme
kuzum ben 12.gündeyim bugün test falan yapmadım dün negatifi görünce perşembeye kadar bekleyeceğim perşembe 15 olacak. Senin nasıl gidiyor asıl bebişler ikiz mi kesin mi :)
Kuzucuk harikasın inşallah pozitifi görürsün dualarimdasin canım pazartesi kontrolümüz olacak kan artışına göre ikiz ilerliyordu gidince göreceğiz
Canım kuzum hoşgeldin biz iyiyiz sen nasılsın
Kim olsa o moda girerdi.. ister istemez
Canım shlls 14. Gün gebelik testinde çok silik bir çizgi ile öğrendi eger 15. Günde test hala negatifse bence gebelik oluşmamıştır inşallah bu ay hamile kalırsın
Aman dikkat et canım ayağına sıcak su torbası koy iyi gelir

Bence faydası olur canımm. Belki bu ay bile gelir
Kısada olsa güzeldi o günler aşkoo

Merhaba kızlar, geçen ay yumurta geliştirici ilaç + iğne ve son olarak ovitrelle kullanmıştım. Ancak iğnenin 17. günü regl oldum. :) Yeni reglimin 2. günü kontrole gittim ve dr.um yaşım (34) ve bekleme süremi (3 yıldır olmuyor, pco var.) göz önüne alarak HSG çekelim öncelikle, sonra tüplerin durumuna göre tedavi planlayalım dedi. Bu hafta içi anestezisiz HSG çektireceğim. Bana şans dileyin. Kalpten duam herkesle.

szdende güzel hbrler gelsnde halay çekelimmm
LaRisaCca gebelik takvimi yapmışsın. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin hemşerim.. edaecoo sağlıkla gelsin İnşallah, çok sevindim adınıza
teşekkür ederiz cnmm bnnmm allah razı olsun inşallah o günleride görürüz

merhaba kan verdinizmi benimde 16. günüm 2 gün önce neatif gördüm testte kan vermedim hala

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…