Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlarr ben geldim İnşallah herkes iyidir LaRisaCca edaecoo gittinizmi kontrole ?? Baktım göremedim. İyi haberler verin minnoşlardan
hoşgeldn kuzucummm biz iyiyiz sen nasılsın gtmedk daha bbgm ben cuma LaRisaCca hftaya pazrtesi inşallah bakalım güzel haberler veririz inşallah

hamd olsun canım. iş,güç, kitap, spor. Öyle geçiyor günler
Yaa şu spor kısmına o kadar özeniyorum ki. Maşallah valla Küçük küçük yürüyüş yapmaya çalışıyorum doğumda kolaylaşıyormuş. Ama kilo alamadım doğru düzgün. Doktor fırçaladı olmaz böyle diye. Ondan çok da yürümek istemiyorum

yumurtlama dönemindir muhtemelen canım. Adet sayılmaz.

35 yaşındayım. Hiç yumurtlama döneminde lekelenme yaşamadım daha önce.

Peki ara kanama kaç gün sürer acaba ? Kaç gün üzerini regl saymaliyim, bir bilginiz var mı ?
ben de 36 yaşındayım canım. Benim eskiden hep ara lekelenmem olurdu, bu tedavilerden sonra kesildi. Şimdi ağrı ile fark ediyorum yumurtlamayı. Soğan kürü ben de 1 hafta gecikme yapmıştı canım. Herkeste aynı mı olur bilmiyorum.

Sagol. Canm anin ins

biz iyiyiz bbgm kese için gün sayıyoruz yavaş yavaş sen nasılsın bbgm
Ayy maşallah hadi görün keseyi de şenlensin buralar
ben iyiyim öyle normal, soğana devam, 2 günüm kaldı biticek işte, ara ara yumurtalıklarım ağrıyo falan,her dk aklımda acaba bu ay oldumu diye, bata kadar delirmece

Silik bi çizgi çıkmıştı canım. İğne etkisimiydi neydi bilmiyorum. 3 4 gün tekrarladım bi belirginleşme falan olmadı kan verdim negatif sonuç aldım hemen sonrada regli oldum test kandırdı yani anlayacağın. Yada ben 2 3 günlüğüne o havaya girmek istemişte olabilirim

Ah valla hepimiz öyleyiz, bende düşünüyorum test mi yapsam diye, sonra ulan belirti mi var da test yapıcan bi de soğan kürü içiyosun diyorum kendi kendime ve vazgeçiyorum her ay acaba hamilemiyin diye düşünmekten spor yapamıyodum şuan atladım eliptiğin üstüne, hem çeviriorum hem yazıyorum gebericem şimdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…