Ovitrelle çatlatma 12. Gun gebelik testi

Amin inşallah dualarınızı eksik etmeyin lütfen hamilelerin duası kabul olurmuş pazartesi günü 14. Günüm olacak o zamana kadar biraz daha sabretmem lazım umarım yalancı belirti değildir 🙏🏻💐
Amin canım Allah gönlüne göre versin. 🥰

Selam kızlar . 28 Haziranda iğne oldum. Bugün de erken gebelik testi yaptım çok silik bi çizgi çıktı.Testi erken mi yaptım acaba?
Merhaba ben 14 temmuz da iyneyi yaptim şimdi 12 gün gecti üstünden acaba test yapsam dogru olurmu? Bide ben yapmisdim erken gebelik testi çift cizgi cikti ama hic inanmadim kan versem velli olurmu adetime
Yarın tekrardan test yapacağım. Adet belirtilerim de başladı ama Allahtan ümit kesilmez .
Bende şuan adetime 8 gun var ama belirtileri var iyneden ola bilirmi acaba

Merhaba ben 14 temmuz da iyneyi yaptim şimdi 12 gün gecti üstünden acaba test yapsam dogru olurmu? Bide ben yapmisdim erken gebelik testi çift cizgi cikti ama hic inanmadim kan versem velli olurmu adetime

Yaptığın testi atar mısın canım bugün mü yapmıştın

Şu an iğne etkisinden olabilir. Daha çok erken çünkü. En erken bi 13. Günde yapın testinizi

Evet canım göğüs ağrısı oldu bende ve hâlâ ağrıyor. Yüzümde de birkaç tane sivilce çıktı. Normalde çıkmazdı. İnşallah bebeğin seninledir
IMG_0977.jpeg

Canım sizce gebelik var mı işaretli bölümün biraz altında ama kırmızı çizgi var gibi 12. Günüm bugün umutlanabilit miyim sence

Kalp atışları alınana kadar ikiz diyemeyiz dedi doktor. Kalp atışlarını alırsak o zaman ikiz deriz ancak dedi 🥹
Hayırlısıyla sağlıkla duyarsınız inşallah 🥲🥲💞 bende iğne 14.gun kan verdim 16 çıktı yani iki gün önce bugün tekrarladık 50 çıktı çok sabırsızlanıyorum şimdiden heyecanlı ve korkuluyum🥲

Ovitrelle ve klomen/ femara hamile kalmazsanız adetinizi gecikmeli de olsa söker adet yaptırır yumurtalıkları başta uyardığınız için .. iğnenin 15. Gün test günüdür 1 gün bile fark eder ve herşey değişir. Be umutlanın nede umutsuz olmayın..

Hayırlısıyla sağlıkla duyarsınız inşallah 🥲🥲💞 bende iğne 14.gun kan verdim 16 çıktı yani iki gün önce bugün tekrarladık 50 çıktı çok sabırsızlanıyorum şimdiden heyecanlı ve korkuluyum🥲
İnşallah katlanarak artar değerlerin canım. İnşallah bebeğin seninledir 🥰

Kızlar merhaba ben çatlatma iğnesi kullandım bugün 13. Günüm test yaptığımda varla yok arası incecik bir silik çizgi şeklinde görünüyor sizce durum nedir yaşayan varmı?

Kızlar merhaba ben çatlatma iğnesi kullandım bugün 13. Günüm test yaptığımda varla yok arası incecik bir silik çizgi şeklinde görünüyor sizce durum nedir yaşayan varmı?
Yarın testini tekrarla canim 13.gun genelde iğne etkisi geçer bence umut var yarın koyulaşma olursa hamilesin benimde 8 gün bende sabırsızlıkla bekliyorum

X