Ovitrelle çatlatma 12. Gun gebelik testi

Süreciniz nasıldı biraz bahsedermisiniz ?
Tabi ki. İlk bebeğime de çatlatma iğnesi yolu ile hamile kalmıştım. Bunda da eylül ayından beri tedavi görüyorum. İlk başta klomenle başladık yumurtlarım büyümedi sonra femaraya geçtik . 4 kere femara +çatlatma iğnesi oldum. Şükür bu ay pozitifi görebildim. Doktorum ilk birkaç gün sık ilişki önerdi. 4 gün birliktelik oldu sonrasında hiç olmadı. Tam 14. Günde test yaptım.

Tabi ki. İlk bebeğime de çatlatma iğnesi yolu ile hamile kalmıştım. Bunda da eylül ayından beri tedavi görüyorum. İlk başta klomenle başladık yumurtlarım büyümedi sonra femaraya geçtik . 4 kere femara +çatlatma iğnesi oldum. Şükür bu ay pozitifi görebildim. Doktorum ilk birkaç gün sık ilişki önerdi. 4 gün birliktelik oldu sonrasında hiç olmadı. Tam 14. Günde test yaptım.
Sağlıkla gelsin bebeğiniz 🥹💕

Tekrar merhaba çatlatma iğnesinin 11. Günde çok koyu kahverengi bir akıntı geldi daha çok eski kan gibi geldi bana ama böyle birşey yaşayan var mıdır. Bugünde 12. Gün yine tuvalete gittikçe peceteye geliyor, daha regl tarihime 6 gün var bu arada..

Kızlar bugün asilamamin 11.günü çatlatma iğnesinin 13.günü normal keser test yaptım silik çıktı ilk 5 dkda Perşembe kan vermiştim beta 3.45 çıkmıştı acaba onun etkisimi beta mi yükseliyor

Teşekkür ederim inşallah 🌸bende pkos var femara +ovitrelle vuruldum bugün 13. Günüm yarın doktor kontrolüm var bakalım ne diyecek sizin kaçıncı gün
Bende de pkos var 2 aydır klomen kullanıyorum ovitrellenin 15. günündeyim testlerim tek çizgi çıkıyor kan testi vermedim sizce erken mi bi kaç gün beklemeli miyim ya da kanda görünür mü

Bende de pkos var 2 aydır klomen kullanıyorum ovitrellenin 15. günündeyim testlerim tek çizgi çıkıyor kan testi vermedim sizce erken mi bi kaç gün beklemeli miyim ya da kanda görünür mü
İğneden 12 gün sonra kan verebilirsin doktorum o şekilde söyledi

Kızlar selam bugün 13.gün çatlatma iğnemin sabah ilk idrarla yaptığım test hayalet çizgi çıktı 1 saat sonra da kuruma çizgisimi acaba diye su damlattım daha da koyulaştı görseldeki gibi oldu sizce umutlanmalımıyım yarın sabah yine ilk idrarla prediktor yapıcam (en iyi erken gebelik testiymiş)

Eklentiler

• IMG_8062.jpeg
    IMG_8062.jpeg
    59,4 KB · Görüntüleme: 67
Kızlar selam bugün 13.gün çatlatma iğnemin sabah ilk idrarla yaptığım test hayalet çizgi çıktı 1 saat sonra da kuruma çizgisimi acaba diye su damlattım daha da koyulaştı görseldeki gibi oldu sizce umutlanmalımıyım yarın sabah yine ilk idrarla prediktor yapıcam (en iyi erken gebelik testiymiş)
İlk 5 dakika içinde çıktıysa kuruma çizgisi değildir yarın tekrar yapın bencede inşallah vardır gönlünüzce olsun

Hayırlı olsun bebeğiniz sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin Rabbim 🙏🏻 bizlerede dua ederseniz çok sevinirim. Ayın 15nde bende iğne oldum sonra mı üç gün değerlendirdik o günden beri ağrı belirti yaşamadığım bir gün yok göğüs ucu sızısı kasık ve bel ağrısı en tuhafıma giden dün yüzümde normalde olmaz 4 adet sivilce çıktı. Erken daha bugün 9 gün ama sizin bu tür belirtileriniz oldu mu yada en erken ne zaman belirti yaşadınız acaba

Selam kızlar . 28 Haziranda iğne oldum. Bugün de erken gebelik testi yaptım çok silik bi çizgi çıktı.Testi erken mi yaptım acaba?
Canım merhaba iğneden sonra sende ne tür etkiler oldu bende iğne oldum ama ağrım falan yok korkuyorum lütfen cevaplar mısın

Canım merhaba iğneden sonra sende ne tür etkiler oldu bende iğne oldum ama ağrım falan yok korkuyorum lütfen cevaplar mısın
Merhaba canım. Göğüs ağrısı oldu bende ama adet olacağım diye ihtimal vermiyordum. Çünkü benim en büyük adet belirtim göğüs ağrısı. Bi de mideme bi anda bir açlık bastırdı. İlk bebeğimde de öyle olmuştu. 12. Günde test yaptığımda saatler sonra hafif çizgi gördüm test bozuk sandım. 14. Günde yapınca direkt ikinci çizgi çıktı. Umarım bebeğin seninledir

Hayırlı olsun bebeğiniz sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin Rabbim 🙏🏻 bizlerede dua ederseniz çok sevinirim. Ayın 15nde bende iğne oldum sonra mı üç gün değerlendirdik o günden beri ağrı belirti yaşamadığım bir gün yok göğüs ucu sızısı kasık ve bel ağrısı en tuhafıma giden dün yüzümde normalde olmaz 4 adet sivilce çıktı. Erken daha bugün 9 gün ama sizin bu tür belirtileriniz oldu mu yada en erken ne zaman belirti yaşadınız acaba
Evet canım göğüs ağrısı oldu bende ve hâlâ ağrıyor. Yüzümde de birkaç tane sivilce çıktı. Normalde çıkmazdı. İnşallah bebeğin seninledir

Evet canım göğüs ağrısı oldu bende ve hâlâ ağrıyor. Yüzümde de birkaç tane sivilce çıktı. Normalde çıkmazdı. İnşallah bebeğin seninledir
Amin inşallah dualarınızı eksik etmeyin lütfen hamilelerin duası kabul olurmuş pazartesi günü 14. Günüm olacak o zamana kadar biraz daha sabretmem lazım umarım yalancı belirti değildir 🙏🏻💐

X