Ovitrelle çatlatma 12. Gun gebelik testi

Kızlar üstteki 10. Alttaki 11. Gün iğne etkisi sanırım değil mi 🥺

Eklentiler

• IMG_4214.jpeg
    IMG_4214.jpeg
    91,9 KB · Görüntüleme: 69
Kızlar üstteki 10. Alttaki 11. Gün iğne etkisi sanırım değil mi 🥺
10 ve 11. Günlerde çatlatma iğnesinin etkisi kaset testte çıkacak kadar çok değildir. Erken gebelik testi olsa bile çok çok silik çıkar. Ama koyuluğu azalmış sanki. İlk idrarla mı yaptınız ikisini de? Erken gebelik testiyle takip edin isterseniz.

10 ve 11. Günlerde çatlatma iğnesinin etkisi kaset testte çıkacak kadar çok değildir. Erken gebelik testi olsa bile çok çok silik çıkar. Ama koyuluğu azalmış sanki. İlk idrarla mı yaptınız ikisini de? Erken gebelik testiyle takip edin isterseniz
Hayır canım ilk idrarla yapmadım biri gün ortası diğeri sabah ilk idrar kafam o kadar karıştı ki erken gebelik testinde çok daha koyu çıkıyor

Koyuluğunun azalması bütün moralimi alt üst etti 😞
İlk idrarla devam et o zaman canım. Ama şöyle bişey söyleyeyim ki moralini yüksek tut. Ben testlerle takip ediyordum aynı zamanda kan vermiştim 8-10 gün. Yükselme güzel diye doktor bir daha kan verme demişti. 12 gün test yaptığımda önceki günlerden inanılmaz silik çıktı panikleyip acile gittim. 880 di değerim ve neredeyse 3 katı artmıştı 2 gün öncesine göre. Yani testler yanıltabiliyor. Hele ki gün ortasında aldığın sıvıya göre çok değişiyor idrardaki değer.

İlk idrarla devam et o zaman canım. Ama şöyle bişey söyleyeyim ki moralini yüksek tut. Ben testlerle takip ediyordum aynı zamanda kan vermiştim 8-10 gün. Yükselme güzel diye doktor bir daha kan verme demişti. 12 gün test yaptığımda önceki günlerden inanılmaz silik çıktı panikleyip acile gittim. 880 di değerim ve neredeyse 3 katı artmıştı 2 gün öncesine göre. Yani testler yanıltabiliyor. Hele ki gün ortasında aldığın sıvıya göre çok değişiyor idrard
Dediğin bana da öyle geliyor ama canım düşünüyorumda iğne etkisi olsa bile acaba kaset testte bu kadar belirgin olur mu diye

Kızlar bugün çatlama iğnesi sonrası 10.gun negatif ben meraktan 8.gün-de yapmıştım negatifti sizce pozitife dönebilir mi

Eklentiler

• 20240804_070615.jpg
    20240804_070615.jpg
    71 KB · Görüntüleme: 62
Kızlar buda benim çatlama iğnemin 12. Günü iğne günüyle sayarsak 13. Gün sizce hamilelikmidir 🥹

Eklentiler

• 8965033A-504B-4970-AB5C-E0648D7BF168.jpeg
    8965033A-504B-4970-AB5C-E0648D7BF168.jpeg
    238,6 KB · Görüntüleme: 44
Daha önce çok fazla test yapıp negatif sonuç aldığımdan dolayı yapmamak için kendime söz vermiştim lan vermedim değerimi bilmiyorum adetim 7 gün gecikti kaset test yaptım çift çizgi çıkınca dr gittim hemen baktı 5+4 haftalık gebesin dedi kese gördük ben nöbetçi dr gitmiştim ona güvenemedim 2 gün sorna kendi doktoruma gittim o da kese gördü 2 hafta sonra gel kalp atışı için dedi lan istemedi 😅
Belirtilerin nerledi canım bugün 14. Günüm

Tabi ki. İlk bebeğime de çatlatma iğnesi yolu ile hamile kalmıştım. Bunda da eylül ayından beri tedavi görüyorum. İlk başta klomenle başladık yumurtlarım büyümedi sonra femaraya geçtik . 4 kere femara +çatlatma iğnesi oldum. Şükür bu ay pozitifi görebildim. Doktorum ilk birkaç gün sık ilişki önerdi. 4 gün birliktelik oldu sonrasında hiç olmadı. Tam 14. Günde test yaptım.
Belirtilerin varmiydi yani kasık ağrısı meme hassasiyeti gibi ?

X