Ovitrelle çatlatma 12. Gun gebelik testi

Selam kızlar . 28 Haziranda iğne oldum. Bugün de erken gebelik testi yaptım çok silik bi çizgi çıktı.Testi erken mi yaptım acaba?

12 günün oluyor Hiç takip ettin mi Hani testini önceden negatifleşip Sonra pozitife döndü mü
Dün yine yapmıştım. İlk başta bi şey göremedim. Saatler sonra baktığımda yine ikinci çizgi vardı. Bugün yaptım on beş dakika sonra yine silik bi çizgi gördüm. Bilmiyorum belki de iğnenin etkisi devam ediyordur. İnanın çok yoruldum. İğneler ilaçlar bünyemi alt üst etti.

Dün yine yapmıştım. İlk başta bi şey göremedim. Saatler sonra baktığımda yine ikinci çizgi vardı. Bugün yaptım on beş dakika sonra yine silik bi çizgi gördüm. Bilmiyorum belki de iğnenin etkisi devam ediyordur. İnanın çok yoruldum. İğneler ilaçlar bünyemi alt üst etti.
Şimdi çok iyi anlıyorum kuruma çizgisi olup olmadığına emin olmanız için üzerine birkaç damla su damlatın kuruma çizgisi ise çizgi gidiyor değilse netleşiyor Rabbim kucağımıza boş bırakmasın

Şimdi çok iyi anlıyorum kuruma çizgisi olup olmadığına emin olmanız için üzerine birkaç damla su damlatın kuruma çizgisi ise çizgi gidiyor değilse netleşiyor Rabbim kucağımıza boş bırakmasın
Öyle mi teşekkür ederim. Denicem hemen. Amin hepimizinki inşallah 🥰

evet canım yanlış sonuç olmasın diye cumaya kadar beklemek daha iyi benim içinde. Sende bir hafta dha bekle,
Valla beyaz akıntım yoğun kasıklarıma bıçak batması gibi sancı oluyor bugün hatta afedersin altıma yapmısım gibi akıntı geldi aha dedim hasta oldum ama yok normal sıvıydı
Hayırlısı artık bekliyoruz. İnşallah hepimiz güzel sonuçlar alırız

Eklentiler

• IMG_9744.jpeg
    IMG_9744.jpeg
    63,1 KB · Görüntüleme: 179
Merhaba bende temmuzun 1inde otriville çatlatma iğnesi oldum, ama benim eşimde de bende de değerlerimiz çok normal çıkmıştı aslında bir engel görünmüyordu, doktor yumurtam 19mm olduğu için çatlamasını garanti altına almak için yapmıştı. Dün gece test yaptım ama şimdi gördüm iğne etkisi olabilir diye. Ne zaman geçiyor bu etki acaba

Merhaba bende temmuzun 1inde otriville çatlatma iğnesi oldum, ama benim eşimde de bende de değerlerimiz çok normal çıkmıştı aslında bir engel görünmüyordu, doktor yumurtam 19mm olduğu için çatlamasını garanti altına almak için yapmıştı. Dün gece test yaptım ama şimdi gördüm iğne etkisi olabilir diye. Ne zaman geçiyor bu etki acaba
12.günden itibaren geçiyormuş sanırım

Genelde çatlatma iğnesi yaptıranların çoğunda hiçbir problem yok ama tutmuyor çocuk olmuyor. Çatlatma iğnesi yle gebelik ihtimallini arttırıyorlar. Benim dr um 14. 15. Güne kadar bekle demişti test yapmak için.

Merak ettiğim bişey var. Şimdi çatlatma iğnesi yapıldıktan sonra dr belirli günler verdi 3 gün değerlendirin dedi. Peki sonrasında gün aşırı devam mı edilmeliydi yoksa akışına mı bırakılmalıydı?

Silik bir şekilde var gibi duruyor testi atma yarın da sabah yap bak bakalım daha da koyulaşıyor mu

Merak ettiğim bişey var. Şimdi çatlatma iğnesi yapıldıktan sonra dr belirli günler verdi 3 gün değerlendirin dedi. Peki sonrasında gün aşırı devam mı edilmeliydi yoksa akışına mı bırakılmalıydı?
Biz ilk 4 günü değerlendirdik sonra akışına bıraktık. Zaten yumurtanın canlı kalma süresi 72 saatmiş. Tabi durumunuza göre gün aşırı birliktelik olabilir

Benim gittiğim doktor iğnenin yapıldığı gün ilişki önermedi, sonraki iki gün önermişti

Merhaba, aynı gün çatlatma iğnesi olmuşuz. Benim de 19 mm yumurtam vardı çatlamasını garanti altına almak için iğne yapıldı. Eşim ve bende herhangi bir problem yok. Ama 7 aydır deniyoruz. Henüz kısmet olmadı. Test yapmak için en az 13 gün beklemek gerekiyor. Bu ay daha bir rahatım bilmiyorum test de yapmayı düşünmüyorum , akışına bıraktım. Rahmimde 2 küçük polip varmış. Gebe kalamamaya direkt bir etkisi yok ama bu ay da olmazsa gel alalım onları dedi doktorum. Ona yöneldim biraz. Hayırlısı olsun, sonucunuz umarım pozitif olur 💓

X