Oturgaçlı götürgeç

Sorsana kızıaam ben bile merak ettim lan. Senin kuulluğuna mıçiim. Sor bana da söyle ben de bakcam.

Sorsana kızıaam ben bile merak ettim lan. Senin kuulluğuna mıçiim. Sor bana da söyle ben de bakcam.
Du şimdi soramam sabah damada mesaj atarım.

Anamla bacım ciddili karşı meseleye, mesleğinden dolayi sanırım.

Yeni gelin heyecanı sardı beni pembeleri dizmeye başlıyım bari

Du şimdi soramam sabah damada mesaj atarım.

Anamla bacım ciddili karşı meseleye, mesleğinden dolayi sanırım.

Yeni gelin heyecanı sardı beni pembeleri dizmeye başlıyım bari

Aynen başla hemen. Bol bol dantelli peçete, taşlı peçete halkası falan al ilk başta.

Aynen başla hemen. Bol bol dantelli peçete, taşlı peçete halkası falan al ilk başta.
Çok küçük düşünüyorsun Sep. Ben tel kırma masa örtülerinden başlayacaktım, bin beş yüz teleeden başlıyorlar da kendileri. Fakir gibi tel kırmasız mı gitcem

Çok küçük düşünüyorsun Sep. Ben tel kırma masa örtülerinden başlayacaktım, bin beş yüz teleeden başlıyorlar da kendileri. Fakir gibi tel kırmasız mı gitcem

O ne be ilk kez duydum. O kadar cahilim ve de fakirim işte. Benim bildiğim tek masa örtüsü leke tutmayanlar. Onlarda ne hikmetse leke oluyor.

O ne be ilk kez duydum. O kadar cahilim ve de fakirim işte. Benim bildiğim tek masa örtüsü leke tutmayanlar. Onlarda ne hikmetse leke oluyor.
Ben de görünce aynı tepkiyi vermiştim sonra fecii kınandım. En fazla 300 tl dediğim şeyler 1500 çıkınca
Senin annen de evine gelince ortalığı dantele boğuyor mu? Benimki garip bacımın bütün boşluklarını dantelliyor yorulmadan

Evin kapısından içeri dantel sokturmadım ben. Mümkün değil yapamaz. Teyzem baya bi direndi ama onu da bertarafa edebildim düğün zamanı. Masanın sehpanın üstünde bile bişey yok benim. Ama geçen şirincede çok sevimli rengarenk örtüler gördüm. İpek üzerine keçeyle yapmışlar, böyle etnik değişik şeyler. Onlardan almayı düşünebilirim belki.

Baktım tel kırmaya çok salak şeylermiş..

Söylediğin tipte şeyler hoş duruyor cidden. Arada renklilik iyidir.

Bence de saçma ama çeyizde olurmuş bik bik. Annem direnmeyi bıraktı artık, bana yapmaz herhalde. Yazık o kadar paraya ne wafflelar gömerim ben karnım acıkıyo

Bele bişeyler. Benim hoşuma gitti.

Tel kırma işine girmek lazım o zaman. Niye o kadar pahalıymış ki o acebağ?

Ben de açım yaw, armut yedim kesmedi illa kalorili bişiyler yemelisin diyor beynim.

Ben de gördüm onun gibi şeyler Kadıköy'de bi yerde ama neresi hatırlamıyorum. Güzel bence de. Saçakları daha minnak olsa daha güzel olur ama.
O tel pahali bişey bi de yapması zor. Yengem kursuna gitmişti akıllı insan işi değil valla bük sağa bük sola.
Acıkınca meyve yiyen biri olamadım hiç. Ya gidip makarnavari şeyler yapıp yiycem ya da yatıp uyuycam benim sistem bu

Sonra dombalak olcan.

Canım kurabiye istedi çok fena. Sütle birlikte.

Sonra dombalak olcan.

Canım kurabiye istedi çok fena. Sütle birlikte.
Finaller gelince depodan harcıyorum sorun yok

Arkadaşçım bana Kavala Kurabiyesi getirmiş memleketinden. Iki tane de ondan indirdim bugün. Evet dombalak adayıyım

Süte tarçın at iç iyi geliyo

Günaydıın. Okula gitmekte tembellik yapmak arasında kaldığım günlerden biri daha. Hayat çok zor.

tantanis ne kismeti oluum, hani biz elti olacaktik seninle?
Gerci tekrar dusundum de bence sen benim isi hallettikten sonra bu yeni kismetine he de, cekistigimiz konu da hallolur boylece

tantanis ne kismeti oluum, hani biz elti olacaktik seninle?
Gerci tekrar dusundum de bence sen benim isi hallettikten sonra bu yeni kismetine he de, cekistigimiz konu da hallolur boylece
Yok yiaa vazgeçtim ben senlen elti olcam.
Çekiştiğimiz konu da halloldu ya zaten önce ben sonra sırayla :))
Anam bu gencoya hiç onay vermiyor. Lafını bile ettirmedi.

Yok yiaa vazgeçtim ben senlen elti olcam.
Çekiştiğimiz konu da halloldu ya zaten önce ben sonra sırayla :))
Anam bu gencoya hiç onay vermiyor. Lafını bile ettirmedi.

Lan çocuk analara çok bakılmaz böyle zamanlarda. Anama kalsa beni kocama vermezdi ama şimdi damadım da damadım, damadım bunu sever yapayım, damadım şunu sever yedireyim diye diye geziyor ortalıkta. Adını sanını öğren şunun.

Hahaha benim anam da bacımı vermiyordu küçük diye. Şimdi oy damatçım modunda bütün hepsi aynı demek ki
Akşam yine birlikteyiz galiba. Gidip damat beye bir soram dün çok bi kuulluk yaptım pişmanım sayın seyirciler.

Gerçi S shot hatunla elti olacaktık daha ama kısmet artıkınn.

Vardır belki bunun da abisi kardeşi neyim. Yine olursunuz elti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…