Oturgaçlı götürgeç

Sen öğrencisin, azla yetinmeye alışkınsındır, başka türlüsünü bünyen yadırgar Seni düşündüğümüzden yani
He yaa tatil senin neyine otur evde oldu şimdi de iyi mi. Deneriz önce bi kaç günlük dozu kaldırıyor mu bünye bakarız. Sonra devam ederiz sen takılma onlara yeter ki götür beni

Tamam arada soğuk içecek getiririm size hadi bi kıyak yapalım

Gittikçe şansını kaybediyorsun arada bir falan diyerek, Shot'ı götürcem ben, köpüşleri var onun. Marilyn ile Sephora zaten demirbaş. Ha Shot seni getirirse bilmem, onun sorumluluğu

Gittikçe şansını kaybediyorsun arada bir falan diyerek, Shot'ı götürcem ben, köpüşleri var onun. Marilyn ile Sephora zaten demirbaş. Ha Shot seni getirirse bilmem, onun sorumluluğu
Peki. Yarın öbür gün davalık işin düşer avukat ararsın ben buhar olur uçarım artık.

Hepinizlen küstüm. Gidin siz tatile.

Selam otbüsün bekar gadınları. Bakın size bekar kalmak için bi sebep daha buldum.
Hayatımızda böyle odunlar yok. Bende trrr sesi de yok ama olsun.

Sıcaktan şikayet edenin ağzına pide küreğinin tersiyle vururum, ona göre. Totomuz döndü be tüm kış. Ayrıca sokölerle sokeler de üşüdü.

Sıcaktan şikayet edenin ağzına pide küreğinin tersiyle vururum, ona göre. Totomuz döndü be tüm kış. Ayrıca sokölerle sokeler de üşüdü.
Ben donmaya razıyım desem?? Sıcak hiç çekilmiyor yav.

Ben donmaya razıyım desem?? Sıcak hiç çekilmiyor yav.
Kutuplara git o zaman. Valla bu konu hassas noktam artık. Çünkü soğuk havalar ciddi ciddi benim psikolojimi bozmaya başladı. Tavrım sana değil, havaya bir de soğuk isteyenlere

Kutuplara git o zaman. Valla bu konu hassas noktam artık. Çünkü soğuk havalar ciddi ciddi benim psikolojimi bozmaya başladı. Tavrım sana değil, havaya bir de soğuk isteyenlere
Hangi ay doğumlusun? Bu aralar herkes kendi doğum mevsimini sever gibi bi teori uydurdum bakıyorum uyuyor. Yaz çocuu musun sen?

Ben eylül doğumluyum ve sıcağı gerçekten sevmem sonbahar kalp kalp.

Evet yaz çocuğuyum. Zaten doğmak için yazdan güzel mevsim mi var

Tezini bozuyorum hemen, eşim de sıcak havalarda doğmuş ama varsa yoksa kış onun için. Adam için tatil yayla, kar buz olan yer. Bu derece uyumluyuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…