Oturgaçlı götürgeç

yaşasııınnn gelin hadi gelinn :))

Isim de gayet iyi olmuş bence

yaşasııınnn gelin hadi gelinn :))

Isim de gayet iyi olmuş bence
Cumartesi gecesi işleri güçleri vardır şimdi Sep zaten banlı, kavun da kocişiyledir. Ben çok yorgunum valla bu gece seninim bebişim

Cumartesi gecesi işleri güçleri vardır şimdi Sep zaten banlı, kavun da kocişiyledir. Ben çok yorgunum valla bu gece seninim bebişim
Çünkü bekar ve İşsiz olmak bunu gerektiriyor.

Gerçi sen çok işsiz sayılmazsın kendi halime yanayım ben

Çünkü bekar ve İşsiz olmak bunu gerektiriyor.

Gerçi sen çok işsiz sayılmazsın kendi halime yanayım ben
Benimki yorgunluktan ayol
Sabah 5te girdim eve, 11.5ta telefona uyandım yine çıktım Şimdi de "oy oy" diye koltuğuma yayıldım, hatta arkadaş aradı biraz önce "biz çıkıyoruz dışarı hadi gel" diye de ı-ıh dedim

Sonuç olarak bana kaldın.

Benim gün boyu faaliyetim öğrenciye gidip ders anlatmak ve anne gününe gidip ee aday yok mu aday sorularına maruz kalmaktı.

Aşırı enerjik olabilirim şu dakkalar

Sonuç olarak bana kaldın.

Benim gün boyu faaliyetim öğrenciye gidip ders anlatmak ve anne gününe gidip ee aday yok mu aday sorularına maruz kalmaktı.

Aşırı enerjik olabilirim şu dakkalar
Keşke enerjini daha verimli şekilde atabilseydin kuzum

Game of Thrones'u okudun mu?

Keşke enerjini daha verimli şekilde atabilseydin kuzum

Game of Thrones'u okudun mu?
Atamadım zaten sıkıntı orda Ayy bil bakalım kim mesaj attııı?

Okumadım bir kaç bölüm izledim orta yerlerden. Çok fazla insan var çözemedim olayları kafam karıştı

Romantik takılıyorum bu ara Tomris Uyar Aramızdaki şey var elimde.

Ay attı mı

Ben geçen ay başladım. Aslında kitapla diziyi eşzamanlı götürmeyi hedefliyordum, ilk sezonda falan öyleydim de sonra kitaplara bir sardırdım dizi 2. sezonun sonunda kaldı kitaplar bitmek üzere

Hıı plaktan şarkılar dinletme aşamasında şuan. Bir adım sonrasını tahmin etmek zor değil

Öyle oluyor ama ya bana da okumak izlemekten daha zevkli geliyor. Ama çok uzun bi seri o nasıl bitireceksinn

Hıı plaktan şarkılar dinletme aşamasında şuan. Bir adım sonrasını tahmin etmek zor değil

Öyle oluyor ama ya bana da okumak izlemekten daha zevkli geliyor. Ama çok uzun bi seri o nasıl bitireceksinn
Hahaha keyfine bak diyorum sadece.

8 kitap var, 5i bitti. 6.yı okuyorum şimdi, yedi-sekiz kaldı sadece. Hatta yeni kitapların ne zaman geleceği de belli olmadığı için üzülüyorum bitiyor diye.

Hahaha keyfine bak diyorum sadece.

8 kitap var, 5i bitti. 6.yı okuyorum şimdi, yedi-sekiz kaldı sadece. Hatta yeni kitapların ne zaman geleceği de belli olmadığı için üzülüyorum bitiyor diye.
Abboww sen feci sarmışsın cidden. Ben aynı seriyi peş peşe okuyunca gerçeklikten kopuyorum bir süre sonra

Kafamda karakterlere yaşıyorum şizofren gibi

Ben uyuyorum S shot iyi geceler. Yarın herkes gelmiş olur diye umuyorum

Abboww sen feci sarmışsın cidden. Ben aynı seriyi peş peşe okuyunca gerçeklikten kopuyorum bir süre sonra

Kafamda karakterlere yaşıyorum şizofren gibi
İlk sardığımda rüyamda idam edilmiştim ben

Ben uyuyorum S shot iyi geceler. Yarın herkes gelmiş olur diye umuyorum
Çamaşır astım geldim
İyi geceler kuzum, yarın görüşürüz.

tantanis şş bana bak, ben yokken dükkan sana emanet. Başıboş bırakma öyle çükübik kalmasın

Dükkanı bekliyoruz da sinek avlıyor onu napcaz

Sep geri gelmiş çağırdım ammaa gezmelerdeymişş
Aman gezenti kadın, kırsın dizini otursun evde. @Sephoraa kadını sana diyorum.

Ahah bugün hastaneye gittim, kayıt elemanı çocuk bir türlü burnumdakinin halka olduğuna ikna olmadı, burnumda tampon var diye tutturdu. Ya diyorum yok tampon halka o, piercing o. Sonunda ikna edebildim

Yaa ben de istedim minnoş bi piercing taktırmayı ama acır diye korktum. Ne çeşit bi halka geçirdin burnuna acaba ki tampon sanılabiliyor

Bu arada hastaneye neden gittin, iyi misin?

shot senden oturgaç götürgeç gibi bir başlık beklemiyordum, şöyle egzotik, marjinal, daha başlığı okurken vuuuuu bu Nasıl bir başlıktır, manası nedir acaba diyeceğim birşey olur sanıyordum.

Bu nedir bacım oturgaçlı götürgeç yok teker çalar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…