Oturgaçlı götürgeç

Kardeşim ve kocasıyla yeni gelin gezmesi yapıyoruz. Çocukları oluyo hala bitmedi bu kızın yeni gelinliği :KK12:

Hoşgeldiniz.

Shot tek bekar değil Bekarlar olarak çoğunluğuz burda. :KK54:

Hoşgeldiniz.
Gerçi burada 3 bekara 2 evliyiz, çoğunluk bizde :KK70: Marilyn, tantanis ve ben bekarları; sep ve kavun evlileri temsil ediyor.

Bir kere 2 evliye 3 bekar diyeceksek, biz "kociş"leri de dahil ederiz, 4 evliye 3 bekar olarak kalırsınız yine :KK53:
Sayı olarak 4ün üstüne çıkarsanız başka şeyler eklememiz gerekebilir, bu sebeple en fazla 4te kalınız. Şefin tavsiyesi :KK53:

Yannız "kociş"leri ekleyeceksek biz bekar olduğumuzdan çifter çifter ekleme inkanımız var sizin tek kocişlere karşı
Hatırlatıyım:KK53:

Bir kere 2 evliye 3 bekar diyeceksek, biz "kociş"leri de dahil ederiz, 4 evliye 3 bekar olarak kalırsınız yine :KK53:
Sayı olarak 4ün üstüne çıkarsanız başka şeyler eklememiz gerekebilir, bu sebeple en fazla 4te kalınız. Şefin tavsiyesi :KK53:

Siz kocişleri çağırırsanız hii namahrem var diye muneyi çağırırız biz de. Er kişi giremez :63: geyik hiiç yapamaz.

Siz nasıl online görünmeden online olabiliyonuz? Ve pro üyelik ne demekk

Ayarlarına gir bulursun çevirimiçi görünmemeyi. Ben de bakayım şimdi.

Pro üyelik de paralı üyelik. Çok gerekli bişey değil.
Bi kurcalıyım bakalım. Bi de şey ben hangi sayfayı okuduğum görünmesin istiyorum kapanıyor mu bu?

Bu arada kız kardeşimin kına gecesinde damatçığımızın kankisi beni görmüş. Anası da görmüş bizi tanıştır diyollamış. Neler neler olmuş haberim yok :confused: Çocuğun mesleği yüzünden anam istememiş damat ısrarcı, evde kalcan diyip duruyor :KK12:

Bi kurcalıyım bakalım. Bi de şey ben hangi sayfayı okuduğum görünmesin istiyorum kapanıyor mu bu?

Bu arada kız kardeşimin kına gecesinde damatçığımızın kankisi beni görmüş. Anası da görmüş bizi tanıştır diyollamış. Neler neler olmuş haberim yok :confused: Çocuğun mesleği yüzünden anam istememiş damat ısrarcı, evde kalcan diyip duruyor :KK12:

O kapanmıyor galiba, bilemedim şimdi.

Anam bunlar olurken sen uyuyor muydun? Çocuk neciymiş ki?

O kapanmıyor galiba, bilemedim şimdi.

Anam bunlar olurken sen uyuyor muydun? Çocuk neciymiş ki?
Bana yeni söylediler. Bi iki çıtlattılar ama takmamıştım bugün açık açık bak çocuk seni görmüş beğenmiş annesi de görmüş dedi. Yüzüme badana yapmışlardı halbusü o gördüğü ben değilim. :KK48:

Çocuk sağlıkçı galiba damadın ambulans şirketi gibi bişeyi var onun yanında çalışıyormuş.

Bana yeni söylediler. Bi iki çıtlattılar ama takmamıştım bugün açık açık bak çocuk seni görmüş beğenmiş annesi de görmüş dedi. Yüzüme badana yapmışlardı halbusü o gördüğü ben değilim. :KK48:

Çocuk sağlıkçı galiba damadın ambulans şirketi gibi bişeyi var onun yanında çalışıyormuş.

Zengin adamı kardeşin kaptı sana da yanında çalışan mı kaldı :63:bele yap onlara...

Şaka şaka. Bi değerlendir bak bakalım neymiş, neciymiş, nasıl bir herifmiş. Yağuşuklumu bari?

Zengin adamı kardeşin kaptı sana da yanında çalışan mı kaldı :63:bele yap onlara...

Şaka şaka. Bi değerlendir bak bakalım neymiş, neciymiş, nasıl bir herifmiş. Yağuşuklumu bari?
Görmedim ki kendimi görücüye çıkmış gibi hissettim :KK70:

O beni görmüş ama ben fark etmedim bile hiçç. Yağuşuhlu olsa fark ederdim kesin :KK53:

Yok düğünde dernekte farkedilmiyor öyle şeyler pek. Feybuku neyim vardır, adı sanı yok mu bu adamın? İnsan bi resmine bakayım der.
Oha adını bile sormadım. Kuulluğuma gölge mi düşüreydim :63:

Bu arada başıma çok sık gelir benim şunu ayarlayalım muhabbeti ama ilk kez gıcık olmak yerine ilginç geldi damat bey damardan girdi :KK70:Sorim mi ismini

X