OTİZMİ TANIYALIM 💦

Tabikide oyle olucak canim o konuda hic canıni sıkma.bazen afallayabiliyoruz ama sonu cok güzel olucak ben eminim bu topigi benim gibi baslarda hicbirsy farketmeyen insanlar icin actim en çok ben dehp diye düşünüyordum ama tani otizm ve dehp oldu.belki doktorlar yanılıyordur belkide ben zamanla herşeyi anliyacagiz.sonu guzel olsun taninin ne olduğu onemli değil..yavrun icin dua edecegim

O minnak ellerini seviiim :)

Bizde gitcez. Ama önce kreşe gidip onu alacağım. Sonra eve gidip onun karnını doyuracağım( Çünkü okulda yemek yemeği reddediyor) Sonra tekrar yollara düşeceğiz :)

O minnak ellerini seviiim :)

Bizde gitcez. Ama önce kreşe gidip onu alacağım. Sonra eve gidip onun karnını doyuracağım( Çünkü okulda yemek yemeği reddediyor) Sonra tekrar yollara düşeceğiz :)
Süpersiniz olsun annesi senin elinden yemek istiyor demekki sifa olsun cocuklarimiza guzel gelismeleride yazalim buraya

Benimki de kendi yerde bizim sorun başka. Yediği üç dört çeşit yemekten başka hiçbir şey yememesi. Ama Ergoterapistçisine aşık. Onu pek reddemiyor. Umarım bu seferde öyle olmuştur

Benimki de kendi yerde bizim sorun başka. Yediği üç dört çeşit yemekten başka hiçbir şey yememesi. Ama Ergoterapistçisine aşık. Onu pek reddemiyor. Umarım bu seferde öyle olmuştur
Olmuştur merak etme annesi bizimkide secici ama yediginide baskasindan yemiyor.olsun yaa sonunda yiyorlar ona bakalim

Olmuştur merak etme annesi bizimkide secici ama yediginide baskasindan yemiyor.olsun yaa sonunda yiyorlar ona bakalim
Yarım tabak makarna( her çocuk makarna sever dediğinizi duyar gibiyim. Ama benim oğluş çocukların sevdiği köfte makarna pilav üçlüsünü de yemiyor)ve bir muzu yemiş derste Canım Ergoterapistcim
Eve geldik. Bir tabak klâsik tarhana çorbasınıda içti, azıcık oyun oynadı, kendisine itinayla kitap okundu. Sonra uyuttum. Şimdi mışıl mışıl uyuyor. Yani paket

Ohh mis gibi cidden makarna yediğini düşündm sonuna baktim yemiyormus neguzel terapisttende memnunsunuz anne ogul.bizde ogretmeni cok sevdik cok ilgili

Nedense bende Karpuzlu araba un oğluşu için aynı şüpheyi duyuyurum ama dile getirmek istememiştim.

Tabi ne olursa olsun dilerim her şey sizin de onun da çocuklarınız için olumlu ilerler emeklerinizin karşılığını fazlasıyla alırsınız.

Gonul ister olmasin ama...umarim her nolursa olsun cok guzel gelişim kayderler cocuklarmiz cok amin

Arkadaşlar Instagram da Emre Serge Özdemir diye bir özel eğitim uzmanı var. takip ediyorum onu ben. Sayfanın ismi otizmgelisim. Sık sık canlı yayın açıyor. Bence otizmle ilgili doğru bakış açısına sahip bir uzman. Klasik özel eğitimde benim de kafama yatmayan durumlara bilimsel açıklamalarla reddettiği gibi, kafama yatan doğru çözüm alanları getiriyor. Kısacası otizmde eğitimin temelinin etkileşim ve hareketten geçtiğini söylüyor. Ara tatil için kendisinden randevu aldım. Sırf ondan danışmanlık alabilmek için İzmir'e gideceğiz. Sonrasında üç ay watsapp üzerinden iletişim kurabiliyormuşuz.

Bende simdi takibe alır bakarim canim.cok tesekkurler bilgi icin.ben youtubede berat celik diye biri var onu takip ediyordum.dediginede bakarim birazdan

Cokkk ıııı demeyeydi iyiydi ama aldim takibe bakarim gece

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…