Orta yüz germe ameliyatı

Henuz ameliyattan cikali 24 saat olmamis olan surecimi sicagi sicagina aktarim ..
basta refakatci almadigim icin cok pismanim .. yani yaninizda biri olmasi gercekten lnemli bu ameliyatta diger ameliyatlarimda hic ihtiyac duymamistim..

gozlerimi acmak zor fazla yazamicam
Ama alt yuz germede baya agrim oldu uyandigimda baya baya agliyodum.
herkesin agri esigi farklidir tabi ama ben burun meme karin germede gik demedim ..
yemek yoyemiyorum migdem surekli bulaniyo.. cignemek zor

Cok cok gecmis olsun sonuca odaklanin sonuc harika olacak insallah. Kendinizi daha iyi hissetiginizde tum ayrintilari bekliyoruz :)

Bugün nasılsınız umarım herşey daha iyidir sıkıntılarınız azalmıştır

Bugun biraz daha iyiyim gerginlik cok ..
agzimi fazla acamiyorum sert seyler cignemek zor .. ama sislik hala ayni inmedi
Bu surecte moral cok onemli cok duygusal ve kirilganim sanki dunyada tek basiniza birakilmis gibi bir his var bende

Bu surecte moral cok onemli cok duygusal ve kirilganim sanki dunyada tek basiniza birakilmis gibi bir his var bende
Birkaç gün sonra herşey daha iyi olucak inşallah zor süreç bitti siz iyice iyi olun biz merakla sizin yazdıklarınızı tecrübelerinizi öğrenmek için bekliyoruz bende çok duygusalımdır ve ağrı eşiğim çok düşük sizin samimiyetle bizi aydınlatıcağınıza eminim

Bence ortaligi fena sallayacaksiniz tas gibiymissiniz zaten de simdi bomba gibi olmussunuz hem bir surude takip edeniniz merwk edeniniz de var bakin... sonucu dusunun bence harikasiniz

Herkese auri ayri Tesekkur ederim moral versiniz gercekten
Bantlarim cikti dr merak etmeyin girinti cikinti olacak hepsi gececek odemler heryerde ayni hieda inmiyor dedi bantlar cikinca gerilme hissi biraz olsun gitti ama hala var butun dikislerim eriyen dikis pazar gunu evime donuyorum..
Zekeriya bey ozel bir yag verdi kulak onu arkasi dikislerin uzerine sur dedi ve goz kapaklarima ayri bir krem verdi simdilik gozlukle disari cikabildim baya rahatladim

Maşallah tekrar geçmiş olsun ne güzel normal hayata dönmeye başladınız

Maşallah sana, bak geçiyor herşey düzelmeye başlıyor işte İş cesaret edip ameliyat olabilmekte. İlk günden sonra iyileşmeye doğru yol alıyorsun Hadi bakalım, hep iyi haberlerle aramızda ol

Maşallah sana, bak geçiyor herşey düzelmeye başlıyor işte İş cesaret edip ameliyat olabilmekte. İlk günden sonra iyileşmeye doğru yol alıyorsun Hadi bakalım, hep iyi haberlerle aramızda ol
Saol canim benim hep yanimda oldugun icin sana ne kadar tsk etsem az Sayende ve hepinizin sayesinde cesaret edip oldum simdi sira sizde bende elimden geldikce manevi destegimi esirgemicegim

Iki gunden beri agri kesici almiyordum gerek duymadim ama bu gece biraz bas agrisi uyandirdi beni belki gun icinde daha cok haraket ettigim icin olabilir bu durum yurudum alis veris yapistim ondandir sanirim ..
genel olarak iyiyim sadece yuzum gozum sis baska bir sikinti yasamiyorum cok sukur ..
diger actigim konu bolumune butun yasadiklarimi detaylk olarak yazarim . Simdilik sevgiyle kalin

Bizi sürekli bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim diğer açtığım konu bölümü demişsiniz ya hangi bölüm acaba bilgilendirirseniz ordanda takip etmek isterim

Bizi sürekli bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim diğer açtığım konu bölümü demişsiniz ya hangi bölüm acaba bilgilendirirseniz ordanda takip etmek isterim
Rica ederim Benim ismime tiklarsaniz actigim konularda yuz germe icin doktor bulamiyorum diye bir konu acmistim ordan

İyi yolculuklar tatlım evinde daha da rahat dinlenirsin zoru atlattın artık gerisi gün be gün gecicek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…