Orta yüz germe ameliyatı

sosyal medyada adınız nedir, bende görebilimiyim sonuçları

Hangi dr lara gittiniz, onlar hk da geri bildirim yapar mısınız özelden

Bir iki kisi gordum resimden ama onlarin islemi daha azdi benimkine gore

Burcunazgunay ve sinem umaş ta zekeria hocaya ameliyat olmuş instagramdan takip ediyorum iyileşme süreçlerini belki görmek istersiniz

Karacaya ve gökhan uğura işlem yaptıran arkadaslarim var.karaca da dikusler çok iyi.Ama gökhan felaket .bilginiz olsun
Merhaba öncelikle geçmiş olsun bende iki doktor arasında kaldım. Gökhan bey ve Zekeriya Kul bana özelden resim paylaşırsanız sevinirim.

Merhaba zekeriya kul a icim cok isindi bilemedim asistani bile usanmadan hep cevap veriyor hayirlisi bakalim evet cok arastirdim ama yurt disindan biraz zor oluyor siz ordaysaniz bence sanslisiniz arastirmak daha kolaydir size
Ameliyat için karar verdiniz mi ?

Dr zekeriya kul hocamla dun gorustum yuz yuze cok sympatik biri..
bana yapilacak islemler sakak germe
Gidi lipo alt ve orta yuz germe ve goz kapagi olacak ayrica gidimdaki kaslari onaracak ..
kesinlikle naturel bisey olmasini istedim oyle yag dolgusu yada baska bisey zaten gerekmiyor dedi..
goz kapaklarimi 5 sene once yapan dr guzel yapmamis yag ve deri fazlaligi var sag gozumde onun icin tekrar yapilmasi gerek..
su an hastanede ameliyat saatimi bekliyorum.

Şimdiden çok geçmiş olsun lütfen müsait olduğunuzda bize süreci yazarsanız çok memnun oluruz herşey Güzel olsun

Şimdiden çok geçmiş olsun lütfen müsait olduğunuzda bize süreci yazarsanız çok memnun oluruz herşey Güzel olsun
Tsk ederim tabiki yazacagim .. ama simdiden resim isteyen bana ozelden yazsin
Cunki bazi kisiler yeni ameliyat olmus yuzu gormek istemez dogal olarak anliyorum..

Hanımefendi haaaarkasınız Çok teşekkürler. Ben de operasyon olunca herşeyi tüm samimiyetimle anlatacağım, söz veriyorum. Gerçekten arama araştırma süreci ne kadar meşakkatli Samimiyetlerini ve tecrübesini esirgemeyen tüm melek kanatlı kadınlara da ayrıca selam olsun

Yürekten katılıyorum

Ben de en çok tek olmanın sıkıntısını yaşıyordum. Rahatladım çok. Twşekkürler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…