Orta yüz germe ameliyatı

Merhaba öncelikle geçmiş olsun bende iki doktor arasında kaldım. Gökhan bey ve Zekeriya Kul bana özelden resim paylaşırsanız sevinirim.
Gökhan ugura olan arkadaşım var.sacdaki dikis yeri felaket.Oyuzden onu tercih etmedim.ama zekeriya hoca harika diyebilirim.işleminde ödem çok az oluyor şaka gibi .ve sonuç çok iyi

Henuz ameliyattan cikali 24 saat olmamis olan surecimi sicagi sicagina aktarim ..
basta refakatci almadigim icin cok pismanim .. yani yaninizda biri olmasi gercekten lnemli bu ameliyatta diger ameliyatlarimda hic ihtiyac duymamistim..

gozlerimi acmak zor fazla yazamicam
Ama alt yuz germede baya agrim oldu uyandigimda baya baya agliyodum.
herkesin agri esigi farklidir tabi ama ben burun meme karin germede gik demedim ..
yemek yoyemiyorum migdem surekli bulaniyo.. cignemek zor

benim hiç dökülme olmadı sacım toplu geziyorum kimse dikişi anlamadı bile saçlarımın arasında kims görmüyor ama sonradan dökülme olurs yazarım
Bende gecen sene Zekeriya Hocaya sakak germe oldum ve dogru saclarim cok döküldü toplayinca cok seyrek duruyor isin dezavantaji zekeriya hoca bende 4 yerde kesi yapti ona görede daha cok sac kaybettim.

Gökhan ugura olan arkadaşım var.sacdaki dikis yeri felaket.Oyuzden onu tercih etmedim.ama zekeriya hoca harika diyebilirim.işleminde ödem çok az oluyor şaka gibi .ve sonuç çok iyi
Sizin dikis izleriniz nasil ve o bolgede saciniz dokuldumu genelde boyle bir sikayet oluyor. Sizde durm nasil hatta sizde genel durum nasil arasira bilgi verirseniz cok sevinirim

Bende gecen sene Zekeriya Hocaya sakak germe oldum ve dogru saclarim cok döküldü toplayinca cok seyrek duruyor isin dezavantaji zekeriya hoca bende 4 yerde kesi yapti ona görede daha cok sac kaybettim.
Saciniz bukadar seyreklesedek kadar cokmu dokuldu normalde saciniz seyrekmiydi. Bazi kisilerde dokulmuyor cok ilginc buda simdi yine korktum bu isten

Saciniz bukadar seyreklesedek kadar cokmu dokuldu normalde saciniz seyrekmiydi. Bazi kisilerde dokulmuyor cok ilginc buda simdi yine korktum bu isten
Sacim ne seyrek nede cok kalindi ama at kuyrugu yaptigimda simdiki gibi derim görünmüyordu sunu kesinlikle söyliyim kesilerin oldugu yerlerde sac birdaha cikmiyor! Arkadasimda ayni ameliyati gecirdi ve sorun ayni

Sacim ne seyrek nede cok kalindi ama at kuyrugu yaptigimda simdiki gibi derim görünmüyordu sunu kesinlikle söyliyim kesilerin oldugu yerlerde sac birdaha cikmiyor! Arkadasimda ayni ameliyati gecirdi ve sorun ayni
Canim bence o kesilerin uzerine kalici makyaj yaptir olmassa o zaman belli olmaz eger bende de oyle iz kalirsa oyle yapmayi dusuyorum

Sizi
Sizin neden 4 kesi oldu hangi islemleri yaptirdiniz memnunmusunuz suan

Bazı doktorlar artık saç içinden kesiyi önermiyor. Onun yerine saçın bitim yerinden kesiyi yapıp geriyor, fazla deriyi alıp dikiyor. Haa, onda iz belli olmayacakmı, bence daha çok belli olur. Bu arada bende saçlı deriden kesi yapıldı çekilip gerildi dikildi. 2014 yılında olmuştum. Saç çıktı... Doktorum Zekeriya bey degil, ama doktorla alakası yok bence. Saçlı deride sonuçta bir işlem yapılıyor. Kıl kökleri zarar görürse saç çıkmaz... Zamanla belki kendini onarırsa çıkabilir. Doktorum saç çıkmazsa o kısımda saç ekeriz demişti, gerek kalmamıştı. Saç ta ekilebilir yani. Çok fiyat tutmaz. C ChAneL81 in de dedigi gibi saç simülasyonu da yapılabilir ama kalıcı degil o. Kaş kontür gibi tazelemek gerek arada 👍

Sizi
Sizin neden 4 kesi oldu hangi islemleri yaptirdiniz memnunmusunuz suan
Neden oldugunu bilmiyorum ben cok sonradan iki kesiyle oldugunu ögrendim. Sakak germeden memnun degilim ve tavsiye etmiyorum benim bi gözüm da cekikti aylarca ayni sekilde arkadasimin kide sonra öyle bi inis yapti ki sakak germeden bisey kalmadi. Cok arastirmadan yaptim bu ameliyati sakak germe yaptirmayin Facelift yaptirin Facelift kalici yöntem. Ben Alt yüzümü gerdirdim gecen hafta ve kendime kizdim daha önceden hic düsünmeden atildigim icin yoksa sakak germe yerine gercek gerek olan alt yüz germeyi gecen sene yaptirmis olabilirdim

Neden oldugunu bilmiyorum ben cok sonradan iki kesiyle oldugunu ögrendim. Sakak germeden memnun degilim ve tavsiye etmiyorum benim bi gözüm da cekikti aylarca ayni sekilde arkadasimin kide sonra öyle bi inis yapti ki sakak germeden bisey kalmadi. Cok arastirmadan yaptim bu ameliyati sakak germe yaptirmayin Facelift yaptirin Facelift kalici yöntem. Ben Alt yüzümü gerdirdim gecen hafta ve kendime kizdim daha önceden hic düsünmeden atildigim icin yoksa sakak germe yerine gercek gerek olan alt yüz germeyi gecen sene yaptirmis olabilirdim
Ben de iki kesi var
Bana kalici olacagini soyledi aslinda 🙄
Siz zekeriya beye ameliyat oldunuz tekrar neden inis yaptigini sormadinizmi ? Yeniden yapmasini neden istemediniz alt yuz yapilirken oda aradan cikardi aslinda
Bi gozum daha cekikti demisiniz cok belli oluyormuydu? Resim varsa ilk baslardan ve simdiki halini merak ettim bende

İnstagramda zekeriya kul un hiç yaptığı işlemler yok. Millet nerden bakıyor anlamadım. Gerçi bir örnek gördüm chanel diye bir arkadaş yaptırmış fotolarını attı bana gayet güzel olmuş ama tek örnekten çok görmek lazım

İnstagramda zekeriya kul un hiç yaptığı işlemler yok. Millet nerden bakıyor anlamadım. Gerçi bir örnek gördüm chanel diye bir arkadaş yaptırmış fotolarını attı bana gayet güzel olmuş ama tek örnekten çok görmek lazım
Cunki herkes yuzunu orda reklam yapmak istemiyor benim gibi ..
sen istermisin herkes bilsin esttik yuzun oldugunu 😝

Cunki herkes yuzunu orda reklam yapmak istemiyor benim gibi ..
sen istermisin herkes bilsin esttik yuzun oldugunu 😝
Haklısın canım diğer doktorların birçok örneği var o yüzden 🤓
Evet benden de isteseler yayınlamak eşim izin vermez diye belki yayınlatmam. Ama bekar olsam bir sıkıntı görmezdim 😊

Haklısın canım diğer doktorların birçok örneği var o yüzden 🤓
Evet benden de isteseler yayınlamak eşim izin vermez diye belki yayınlatmam. Ama bekar olsam bir sıkıntı görmezdim 😊
Hangi doktorlar mesela ben gormedim de fazla ornek ?
gerci hayati akbasta bir suru ama onu hayatta secmezdim 🤣
Ben cok kisiyle konustum ve hemene hemen hepsi ailelerinden yada cevrelerinden gizli yapacagini soyluyorlar .. yani simdi bu kisiler nasil yuzunu paylassin ki o zor ama dr un bilgisayarinda var ornekler ordan gorebilirsin...

Hangi doktorlar mesela ben gormedim de fazla ornek ?
gerci hayati akbasta bir suru ama onu hayatta secmezdim 🤣
Ben cok kisiyle konustum ve hemene hemen hepsi ailelerinden yada cevrelerinden gizli yapacagini soyluyorlar .. yani simdi bu kisiler nasil yuzunu paylassin ki o zor ama dr un bilgisayarinda var ornekler ordan gorebilirsin...
Genelde yabancı doktorları takip ediyorum nedense nasıl gideceksem artık 🤣 onlar sürekli paylaşıyor. Bir de hayati akbaş çok paylaşıyordu evet asla ona olmam o ayrı konu. Gökhan uğur da paylaşmaya başladı. Birde nuri battal ama bana güven vermedi hastalarına veya hastası olmayı düşünen adaylara özen göstermiyor bir cevap bile vermiyor. Ve sonradan öğrendim ücretli muayene yapıyormuş. Ne için cevap vermediğini anladım buz gibi soğudum fiyat öğrenmek için bile ücret ödemek mantıksız. Zaten fiyatı da ayyuka çıkarmış bir hastaya verdikleri cevaptaki üsluplarını da beğenmedim. Ama aklım korede kore bu işin piri gidebilsem keşke 🙄

Genelde yabancı doktorları takip ediyorum nedense nasıl gideceksem artık 🤣 onlar sürekli paylaşıyor. Bir de hayati akbaş çok paylaşıyordu evet asla ona olmam o ayrı konu. Gökhan uğur da paylaşmaya başladı. Birde nuri battal ama bana güven vermedi hastalarına veya hastası olmayı düşünen adaylara özen göstermiyor bir cevap bile vermiyor. Ve sonradan öğrendim ücretli muayene yapıyormuş. Ne için cevap vermediğini anladım buz gibi soğudum fiyat öğrenmek için bile ücret ödemek mantıksız. Zaten fiyatı da ayyuka çıkarmış bir hastaya verdikleri cevaptaki üsluplarını da beğenmedim. Ama aklım korede kore bu işin piri gidebilsem keşke 🙄
Evet yabanci dr lari bende izliyordum gercekten super sonuclar var ama iste en azindan ingilizce bilmek lazim yada yaninda o dilden anlayan birini goturmek te mantikli 😅 muanelerin ucretli olmasi cok kotu bence ama anliyorumda cogu randevu alip gelmiyor yada bilgileri alip baska yerde ameliyat oluyor ..
ilgisiz dr da ayri bir dert 😣
Kore de ki sayfalari bana ozelden yazarmisin merak ettim bide oraya gidelim 🤣

Evet yabanci dr lari bende izliyordum gercekten super sonuclar var ama iste en azindan ingilizce bilmek lazim yada yaninda o dilden anlayan birini goturmek te mantikli 😅 muanelerin ucretli olmasi cok kotu bence ama anliyorumda cogu randevu alip gelmiyor yada bilgileri alip baska yerde ameliyat oluyor ..
ilgisiz dr da ayri bir dert 😣
Kore de ki sayfalari bana ozelden yazarmisin merak ettim bide oraya gidelim 🤣
Canım muayene ücretli olmamalı çünkü belki ben sadece fiyat öğrenmek veya doktorun tarzını tavrını merak ettiğim için gidiyorum. Yani hizmet verilmemiş birşeyin bir ücreti olmamalı. Gidersin konuşursun doktorun ilgi alakası bilgisini ölçersin. Tatmin olursan ameliyat olursun verirsin ücretini. Bir hizmet alışverişi olmamış neden ücret ödeyeyim ki? Belki de verdiği cevaplar ikna edici olmayacak sırf bu görüşmeyi yaptık diye mecbur ameliyat mı olalım? 🤣 Düşünsene 10 tane dr gezdiğini asgari 500₺ muayene ücreti versen 5000₺ olacak iş mi millet ameliyat parasını zor topluyor zaten.
Dur sana en beğendiğim kore hastanesini atayım. Oranın en iyisi diyebilirim. 😊

Canım muayene ücretli olmamalı çünkü belki ben sadece fiyat öğrenmek veya doktorun tarzını tavrını merak ettiğim için gidiyorum. Yani hizmet verilmemiş birşeyin bir ücreti olmamalı. Gidersin konuşursun doktorun ilgi alakası bilgisini ölçersin. Tatmin olursan ameliyat olursun verirsin ücretini. Bir hizmet alışverişi olmamış neden ücret ödeyeyim ki? Belki de verdiği cevaplar ikna edici olmayacak sırf bu görüşmeyi yaptık diye mecbur ameliyat mı olalım? 🤣 Düşünsene 10 tane dr gezdiğini asgari 500₺ muayene ücreti versen 5000₺ olacak iş mi millet ameliyat parasını zor topluyor zaten.
Dur sana en beğendiğim kore hastanesini atayım. Oranın en iyisi diyebilirim. 😊
Haklisîn da mesela fransada muane hep ucretli ucretsiz hic bir yer yok ve 100€ muane 🤭

X