Orta yüz germe ameliyatı

Sizin dikis izleriniz nasil ve o bolgede saciniz dokuldumu genelde boyle bir sikayet oluyor. Sizde durm nasil hatta sizde genel durum nasil arasira bilgi verirseniz cok sevinirim
Dikis yetlerim temuz dökülmedi yarik şeklinde de değil 6 ay sonra sadece önce görünmez çizgi kalacak gibi

Soyliyecek soz bulamadigim cok tatli birinden bana gelen supriz Iyiki varsiniz
Cok gecmis olsun bu topici gec takip etme sansim oldu insallah şu an cok iyisinizdir
Zor bir surec sabir istiyor kesinlikle kolay gecmiyor
Ameliyat olan tum arkadaslara gecmis olsun gonlunuzce sonuclar almaniz dilegiyle

Cok gecmis olsun bu topici gec takip etme sansim oldu insallah şu an cok iyisinizdir
Zor bir surec sabir istiyor kesinlikle kolay gecmiyor
Ameliyat olan tum arkadaslara gecmis olsun gonlunuzce sonuclar almaniz dilegiyle
Tsk ederim evet basta zor gercekten
Insanlar sanki hep yuzunuze bakiyo
Sizde sis ve dikisli yuzunuzle biraz mutsuz oluyorsunuz hic bi yere cikmak istemiyosunuz ve niye yaptim diyosunuz ama en zor zaman da o zaman iste.. hepsi bir ay icinde tam gecti benim yani insan icine cikmam gozluksuz tam 25 gun surdu
Simdide iyiki iyiki yaptirdim diyorum
Darisi isteyenlere

Tsk ederim tabiki yazacagim .. ama simdiden resim isteyen bana ozelden yazsin
Cunki bazi kisiler yeni ameliyat olmus yuzu gormek istemez dogal olarak anliyorum..
şimdi nasıl yüzünüz çok merak ediyorum, bana özelden öncesi, ameliyat sonrası ve şimdiki halini yollar mısınız? şimdiden teşekkürler

merhabalar, ben de çok istiyorum ama doktora karar veremiyorum bir türlü. estetik sonrası tek tip yüze dönüşürüm diye korkuyorum :-( ve gerçekten etkisi çok uzun yıllarca kalıyor mu merak ediyorum, fransız askısı örümcek ağıydı şuydu buydu dediler hepsi yalanmış mesela...

Merhaba ben de doktora ilk soyledigim bu oldu oyle herkese benzemek istemiyorum kendim kalmak istiyorum diye birde estetik yapildigini anlamalarini istemiyorum dedim
Etkisi umarim uzun surer cunku iyilesme suresi de uzun..
ekledim sizi benim albumlere bakabilirsiniz

Benide eklermisiniz :)

Benide ekleyin lütfen bende yaptırmayı düşünüyorum

Merhaba 22 Mart da Medipol hastahanesi öde plastik cerrahi doktor Naci Karacaoğlan’a orta yüz , üst göz kapağı, boyun görme ve bazı yüz bölgelerine kök hücre yaptırdım . Hala yanak bölgemde şişlikler var , tam inmedi. Sizde de varmı şişlikler .

benım çok çok az kaldı

Beni de ekler msiini,Z bemde bakiyim

Merhaba beni de ekleyebilir misiniz?

Kizlar kusura bakmayin gercekten cok kisi ekledim yada ozelden resim gonderdim baktiktan sonra insan Tesekkur eder ! Yok onu bile yapmiyorlar onun icin o tur insanlar yuzunden artik paylasmiyorum yuzumu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…