Orta Karbonhidrat Menüler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yarın eksiler geliyor diyorsun🤩🤩 Ben de eşimi bekliyorum 1 saat sonra akşam yemeği yiyeceğim umarım çok kaçırmam🤣
İnşallah gelecekkk😍 boşuna aç aç toplantılara girmedik🤣
Ekmekleri yok et hemen bir dilim koyuver sepet ortada olmasın😂 kendine de küçük porsiyonda koy. Ama eşler böyle iştahla yiyor ya ne kadar az yiyeceğim desende onun yiyişinden etkileniyorsun🤣 neyseki herif kişisi artık ortada yok bende😂

900 gr gitti 50lere kaldıı 1.3 kilo canımm

nesi iyi kiii fast food yedin di mi :deli:

ara öğün yaptın mı cnm
Oha be hay maşallah, tebrik ederim 😍 ben senden daha heyecanlıyım 😂
Nerden tahmin ettin🤣 hamburgerin ucundan azıcık ıssırdım ki hem midem bulandı hemde masaya gıcık olduğum biri geldi, yiyemedim yani no problem 🤣

Yaptım canım kahve ve züberlerimle😋 Günü saat 2 de kahvaltıyla başlatıp 8 de akşam yemeğiyle bitirmiş olacağım🥰
oh afiyet olsun canım 😘 tmm

Oha be hay maşallah, tebrik ederim 😍 ben senden daha heyecanlıyım 😂
Nerden tahmin ettin🤣 hamburgerin ucundan azıcık ıssırdım ki hem midem bulandı hemde masaya gıcık olduğum biri geldi, yiyemedim yani no problem 🤣
haha 😁
akşama daha çok acıkmışsındır kııı 🤣 gıcık olduğun bir hanım mı 🤣

:confused:oh afiyet olsun canım 😘 tmm

haha 😁
akşama daha çok acıkmışsındır kııı 🤣 gıcık olduğun bir hanım mı 🤣
Acıkmadım valla😂 yemek görmek istemiyorum midem bi fena bugün:KK43: gerçi iyi birşey sayılır 🤣
Evet, aşırı derecede egoist ve kendini beğenmiş bir "hanımefendi":confused:

İnşallah gelecekkk😍 boşuna aç aç toplantılara girmedik🤣
Ekmekleri yok et hemen bir dilim koyuver sepet ortada olmasın😂 kendine de küçük porsiyonda koy. Ama eşler böyle iştahla yiyor ya ne kadar az yiyeceğim desende onun yiyişinden etkileniyorsun🤣 neyseki herif kişisi artık ortada yok bende😂
Ekmek Allahtan eve hiç girmiyor yoksa nasıl tutardım kendimi🤣 Ben sofradan erken kalkıyorum genelde yoksa işler çığrından çıkabilir🤣🤣
Nasıl yani buradaki hiç kimse akşam yemeğinden sonra birşeyler yemiyor mu?:KK57::skandal:
Ben aralıklı oruç yapıyorum ya canım o yüzden tüketmiyorum sofradan aç kalktığım için Türk kahvesi yapıp tıkıyorum mideyi🙈

Acıkmadım valla😂 yemek görmek istemiyorum midem bi fena bugün:KK43: gerçi iyi birşey sayılır 🤣
Evet, aşırı derecede egoist ve kendini beğenmiş bir "hanımefendi":confused:
ayy bi ayran iç bari kuzum :KK43:
bi de zayıftır kesin, miiiiiii? 😂
Ekmek Allahtan eve hiç girmiyor yoksa nasıl tutardım kendimi🤣 Ben sofradan erken kalkıyorum genelde yoksa işler çığrından çıkabilir🤣🤣

Ben aralıklı oruç yapıyorum ya canım o yüzden tüketmiyorum sofradan aç kalktığım için Türk kahvesi yapıp tıkıyorum mideyi🙈
ayyy en sevdiğiniz ekmek hangisi kızlar 🤤
tam çavdar seviyorum sert olandan 😋 cevizli güzel oluyo bi de domates kurulu 😂

Ekmeksiz de gitmiyor ki be🤣 tebrik ederim ama helal olsun😍 elindeki çatalı yavaşça yere bırak ve kaç 😂

Güzelmiş bu, ben sonradan oturup meyve yiyorum falan. Aslında meyveyi gündüz ara öğün olarak tüketmek lazım. Akşam şişkinlik yapıyor biraz🤭

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X