Ölçülerimizle Konuşalım

ahahahah bence yen i fırçadada ilk zamanlar heves olacak sonra onada üşenceksin.

Ben öyleyimdir. Dediğin gibi fırçalama olayını bende biliyorum ama gel gör ki yapmak izor geliyor bana

Ben haftada bir scrub yapıyorum, banyoda da kese. Fırçayı duymamıştım hiç, ama sanırım kese görevini görüyor. Eşim küçük döner başlıklı bir masaj aleti almıştı, üzerinde selüliti yok ediyor yağ yakıyor filan yazıyor, ne kadar doğru bilmiyorum ama yapınca bildiğimiz masaj gibi oluyor rahatlatıyor. Belki onun da faydası olur zamanla.
Kremden ziyade ben doğala yönelirim, masaj yağlarım var, çatlak yağlarım var, onları kullanıyorum. İçerikleri tamamen doğal, ek madde yok. Çatlak görünümünü gözle görülmeyecek şekilde azalttı bu yağ. Hala karnıma uygulamaya devam ediyorum. Masaj yağlarnı da masaj sırasında bütün vücuda uygulatıyorum. (Masaj meraklısı eşiniz yoksa iyi bir masör bulmanızı öneririm, çok rahatlatıyor ve faydalı da. Ben de masöre gideceğim diyince eşim ben yaparım dedi =) )

hepsi ayni kapiya cikiyor, kan dolasimini hizlandiriyor :) firca olunca peeling de beraber yapilmis olur sadece. benim popomda biraz catlak var, acaba ben de mi yag kullansam? hangi yaglari kullaniyorsun? ben yag daha ugrastirici diye pek sevmiyorum...

Yo, aslında pek uğraştırıcı değil, banyodan sonra krem gibi sürüyorum ben, başta yağlı his bırakıyor diye rahatsız oluyordum, çünkü kullandığım kremler bile çok yağlı değildi. Ama sonra alıştım, hissetmiyorum bile, ki kalçada fazla hissedileceğini sanmıyorum.

Böyle bir şey kullandığım, içindekileri yazıyorum; kakao yağı, gliserin, keten yağı, badem yağı, zeytinyağı, çörekotu yağı, kantaron yağı, kayısı yağı, melissa yağı, havuç yağı, ceviz yağı, fındık yağı. (yazılar küçük olduğu için fotoğrafta çıkmadı)

Kilo isterse 100 olsun, sayı umrumda değil, ideal vücut şeklini istiyorum =)

e hadi bakalımm

bildiricem tatlim ama su olculeri tam olarak nasil almaliyiz falan bilmiyorum. gobek netesi, bel neresi :) bilgisayari acinca resimli anlatim bulurum belki. bir de mezuram yok. amma sorun cikardim ya hahaha

tatlım sanırım 2. sayfada bir kaç ölçüyle ilgili görsel gönderim bi bakarsan oradanda bilgi alabilirsin

Bir de ben çatlaklar daha çıkmadan önce kakao yağını kalıp olarak alıp sürüyordum, hamileyken. Son ayımda mor renkte çizgiler oluştu, oturup ağladım valla. Aktarcıda böyle bir yağ buldum aldım, 1,5 senedir kullanıyorum, güneş altında üstten bakınca biraz belli oluyor ama renk olarak hiç bir şekilde farkedilmiyor.

teşekkür ederim :) bakayım ben de bir aktara, belki direkt bu yağdan bulurum. bio oil de var bende ama kullanmadım pek. ben hamilelik falan yaşamadığım için kilo alıp vermekten oldu, karnımda çatlak yok. hiçbir zaman renkli olduğunu hatırlamıyorum hep beyaz renkteydi çatlaklarım... öylesi daha kötüymüş. ama çok beyaz tenliyim, bronzlaşınca belli oluyor bir tek. bu sene bronzlaşmıycam :)

3 gün detoks yapıp egzersize ve diyete başlayacağım
ölçülerim 165 boy 59 kilo
95-72-99 ölçülerim
istediğim ölçüler
53 kilo 95-65-95

Zararı olmaz, deneyin. Doğal sonuçta.

Kızlar Merhaba
Kilo geçmişi biraz karışık olan benim Ocak ayında Cuma günü yarışmasıyla başladığım an itibari ile hayatımda düzene girmeye başladı.

Eki Görüntüle 1138592
Merhaba , topigin hayırlı olsun
Ben de katilmak istiyorum ve bu fotograf olayı özetliyor :) benim de aynı şekilde oldu 57 kiloyken şu anki vücut ölçülerimden daha fazlaydı , mesela basenlerim 57 kiloyken 98 di ,şu an 59 kiloyum ama basenlerim 94 , ara ara spor yapiyorum , son iki haftadır da düzenli yapardim ama 3 gündür bozdum , buraya yazmak daha ciddi olacagindan yediklerime de sporuma da daha dikkat ederim , hem de ortak bir amacımızin olması beni buraya getirdi :)

3 gün detoks yapıp egzersize ve diyete başlayacağım
ölçülerim 165 boy 59 kilo
95-72-99 ölçülerim
istediğim ölçüler
53 kilo 95-65-95

Merhaba

İlk sayfada detaylı olarak ölçüm yapılacak bölge bilgileri paylaşılmıştır.

Katılmak isterseniz ptesi günü çokda fazla geç olmadan bildirirseniz listeye alalım sizi

Öncelikle tesekkür ederim canım

bu sekilde bakış açıcı olan kişiler lazım işte.

bende aynı sekilde burada olmak sorumluluk katacagından topik açmak istedim vede benimle aynı fikirde olan kişilerle ilerlemek istedim.

Ptesi geç olmadan ilk sayfadaki ölçüleri belirtirsen senide ekleyelim.

Umarım hepimizi istediğimiz vücuda ulaşacagızz

Boy : 1.70
Kilo : 59
Göğüs : 87
Bel : 68
Göbek : 82
Basen : 94
Kalça : 91
Kol : 26
Iç bacak : 56
Kayitlarimi uzun zamandir tutuyorum ama basen ve kalcayi bir alirdim , ilk sayfaya gore en geniş kısmı basen olarak aldım biraz üstünu kalça olarak yazdım doğru mudur :)

Yazdım canım, sorunum bel ve göbek cevresi , belli olduğu üzere :) inşallah diledigimiz ölçülere ulasiriz, çok şükür bel ve göbek cevresi daha fazlaydi , spor yaparak azalttim yine ama buraya bildirim yapmak daha sıkı tempo demek :) , hepimize kolay gelsin :)

aynen canımm

birçok kişiye göre kalça ve basen aynı ama aslında farklı.

O ilk sayfadaki resimde de oldukça açık bir sekilde anlaşılıyıor.

Listeye ekliyor olacagımm

slimsigara listeyi düzenlerken yeni farkettim seni cuma günü yarışmasından hatırlıyorum

seni bi ara takip etmiştim güzel kilo vermiştin bu nedenle paylaşımlarına bakmıştın.

Deneyimlerinden yararlanmak isteriz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…