Ölçülerimizle Konuşalım

34. Bedenle veya kiloyla fazla sorunum yok zaten.
Sadece şu an böyleyim :
Eki Görüntüle 1138738
Ama böyle olmak istiyorum :
Eki Görüntüle 1138743

anladım tatlım peki sıkılaşmak için planın nedir ???

yani kendine hangi sporu seçtinn

anladım tatlım peki sıkılaşmak için planın nedir ???

yani kendine hangi sporu seçtinn
Kol, bel, göbek, bacak ve kalça bölgelerine yönelik egzersizler yapıyorum, öncesinde kardio olarak ip atlıyorum, sonrasında kasları germek için hareketler yapıyorum (tam olarak nasıl denir, bilemedim, hani geriniyoruz sağa sola uzanıyoruz vs.) Arada bel için hulahop çeviriyorum. Toplamda 1-1,5 saatimi alıyor, haftanın 6 günü yapıyorum.

güzelll

Anladığım kadarıyla daha önce ölçülerinle kendi kendine takip etmedin

bakalım yaptığın bu sporlar sana ne kadar etki ediyor

benim şimdi çıkmam lazım kafana takılan yada sormak istediğin birşey olursa yazarsın olur mu ?

Cici bak kendine

Selam kizlar.
Ben 2.5 ay gibi bir surede 14. Takimla 15 kilo civari verdim. Ilk ay hic spor yapmadim (yapmaya da niyetim yoktu) ama baktim feci sarkiyorum, yani oyle boyle degil! Zaten felaket basenli biriydim ve ilk 8 9 kilom sanirim sirf ustten gidince basenle farki actim.
Sonrasinda leslieye basladim. Duzenli olmasa da haftada 5 kez falan leslie 3 mile yapiyorum. Yemegi kacirdiysam 5 ya da 6 mile yapiyorum. Su an da sadece basenden ve bacaktan gidiyor ust beden durdu gibi bir sey.
Araniza katilmak istiyorum. ^-^

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Yok, sadece göğüs bel kalça ölçtüm hep.
Teşekkür ederim. =)

34. Bedenle veya kiloyla fazla sorunum yok zaten.
Sadece şu an böyleyim :
Eki Görüntüle 1138738
Ama böyle olmak istiyorum :
Eki Görüntüle 1138743

tam benim istediğim şey... şu an 48.5 kiloyum ama bacaklarım kalın bayağı, belim çok ince ama göbeğim gevşek.

bu konu çok güzel olmuş yu_zey, ben de bacak ölçümden gidiyorum sadece. en son ölçtüğümde 52 çıkmıştı, 46 olsun istiyorum. bayağıdır spor yapıyorum, günlüğümü de tutuyorum burda. üşenmezsem ben de pazartesi her yerimi ölçerim belki ama benim için önemli olan bacak.

kızlar ptesi ölçüleri bildirdiğiniz taktirde listeye ekleyevegim sizleri.

İlk sayfaya listey eklenmek için gerekli bilgileri vs yazarım

Öpüldünüz

Evet ya, çok kalınlar incelmek bilmiyorlar, spor yaptıkça sanki daha da kalınlaşıyorlar kaslanınca...

Evet ya, çok kalınlar incelmek bilmiyorlar, spor yaptıkça sanki daha da kalınlaşıyorlar kaslanınca...

aynen öyle oldu, 51den 52ye çıktı... üstelik kas şişirici sporlar yapmıyorum, yürüyüş ve pilates yapıyorum. ama sıkılaşmaya başladım, bırakmıycam sporu. kilo vermeden incelmicekler orası kesin

Evet, ben de bu yüzden diyete devam ediyorum. Bakalım ne olacak.

cok yerinde bir tespit..diyete başladığımdan beri sporu hiç aksatmıyorum,sağlık fuarında zayıflama merkezinin platformunda tartıldım vücut analızım yapıldı 61 kilo çıktım,orada bulunan doktora götürdüm sonucu göstermek için sasırdı siz kilonuza göre bayağı incesiniz dedi.ölçülerim şöyle

göğüs:85
bel:67
göbek:82
kalça:94
bacak:55
ben zaten hali hazırda diyete ve spora devam ediyorum ölçülerimi buraya da yazarım

boyunu ve kilonu sorabilir miyim? ben pek diyet yapamıyorum ama başlıcam artık.
Boy 1,62 kilo 46,5 (artık). Ama ben 44 e kadar inmeyi planlıyorum. Ama zaten çok sıkı diyet yapmıyorum, karbonhidratları çıkardım (kahvaltı dışında) bir de belli bir saatten sonra yememeye çalışıyorum. Arada canım bir şey çekse yiyorum yine ama azar azar ve sonra da sporumu arttırıyorum, kaloriler yansın diye.

Evet, ben de bu yüzden diyete devam ediyorum. Bakalım ne olacak.

boyunu ve kilonu sorabilir miyim? ben pek diyet yapamıyorum ama başlıcam artık.

kızlar kilolar kaç ???

kesinlikle bahsettiğim bu işte. ilk sayfada paylaştığım resim gibi

Ben evliyim ve bebiş için her zaman hazırlı davranmak istiyoruz.

Bu neden hamilelik öncesi vücudumu sıkı tutmak istiyorum aksi taktirde olası bir hamilelik sonrasında vücudumu toparlayamam

senin adına cok sevindim 61 kiloda az göstermek güzel duygu olsa gerek

insan kendini ii hissetiği kiloda mutludur derim her zaman ama kız sen daha ne istiyorsun

oleeey hedefimiz aynı sen benden 2.5 cm uzunsun yalnız :) ben 44 olduğumda yanlarımdaki yağlar gidiyor, o yüzden en iyi kilo benim için. 2 hafta falan detoks yapmayı planlıyorum 45-46 olayım o sürede, sonra koruma döneminde 44e düşerim nasılsa.

ben yazmıştım kilomu yuzeycim, 48.5. boyum da 1.60.
kızlar bu arada eda taşpınar'ın at kılı fırçasını alıcam ben, bir de sıkılaştırıcı krem düşünüyorum.

ben yazmıştım kilomu yuzeycim, 48.5. boyum da 1.60.
kızlar bu arada eda taşpınar'ın at kılı fırçasını alıcam ben, bir de sıkılaştırıcı krem düşünüyorum.

pardon canım

at kılı fırçasını bende duydum ama ne kadar etkili hiç araştırmadım var mı bi fikrin ?

pardon canım

at kılı fırçasını bende duydum ama ne kadar etkili hiç araştırmadım var mı bi fikrin ?

at kılı fırçası olmasa bile deriyi kuru fırçalamak (kese veya lif gibi bir şeyle de olabilir) kan dolaşımını hızlandırır. dolayısıyla selüliti azaltır, yağ yakımına yardımcı olur; sonrasında masaj yapılırsa cilt sıkılaşır. ama ben üşeniyorum şu an fırçalamaya, at kılı fırçasını alınca heveslenirim her gün yaparım diye düşünüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…