Ölçülerimizle Konuşalım

Hha ciddi misin:KK48:
Mekikle hallederiz dugune kadar
Agustosta dimi?
Evet canım nasipse ağustosta:)
Kilo alıp vermeye aşırı müsait bi vucudum var 53-54 kılodan bırden 40lara dusmustum snrada cok ugrastm kılo almak ıcın ama sonuc bu ıste kılodan zıyade skılasmak daha onemlı cnku ben anıden alıym anıden verıyom kıloları gercı uzuntulu streslı bı donemde bırden vermıstm ama yıne zor olmuyo hamuru kesersem tatlıdan vazgecebılırsem tamamdr :)

Kilo alıp vermeye aşırı müsait bi vucudum var 53-54 kılodan bırden 40lara dusmustum snrada cok ugrastm kılo almak ıcın ama sonuc bu ıste kılodan zıyade skılasmak daha onemlı cnku ben anıden alıym anıden verıyom kıloları gercı uzuntulu streslı bı donemde bırden vermıstm ama yıne zor olmuyo hamuru kesersem tatlıdan vazgecebılırsem tamamdr :)
Ben de uzuntulu bi donemimde 57ye kadar dusmustum tabi geri aldim..

Hha ciddi misin:KK48:
Mekikle hallederiz dugune kadar
Agustosta dimi?

bugun cok konustm saclarımla ılgılı kurstakı kızlarda cok konustu aman ısır dılını cok dokuluyo zaten :KK70:ıste bu saclar bu haldeyken yanmıstı boyadan bu boydaydı cene hızasnda kestrdm ve duzlestırıcıyı falan braktm :KK70: ama suan avatardakı gbı topluymdr genelde:d
Reglim canım brz ondan sıskınlıgmde var ama gobekte olmaya basladı gobeklı gelın olmam ben ya :KK43:
yarım mekik cek daha cok işe yarıyor

ay bide saclarla ilgili yer dikkatimi cekti boyadan yandı cene hizasında kestirdin ne zamana bu kdr uzadı o_O

ay bide saclarla ilgili yer dikkatimi cekti boyadan yandı cene hizasında kestirdin ne zamana bu kdr uzadı o_O
yanma derken sünüyodu tararken tek tel koparak gelıyodu elıme ama kuafor magduru degılım ben kendım kasındm röfleye heves ettım neyımeyse lısede sarı benım :KK70: onu yaptırdım snra sıyah ucları krmızı ıstedm sıyahı kendım vurdm kırmızı olmadı kuafor actı bembeyaz oyle boyadı cok yıprandydı yanı kestrdm bende son cagre..
valla 3yıl falan olmstr kestrdgm duzlestrıcyı kullanmıyorm uzun zamandr kullanmamda bıdaha ama burda tıkandı uzamıyo artık bıde 2haftada bı banyodn snra anneme aldırıyorm kırıkları cok sukur artık saglıklı en azndan ben tam belde ıstyrm degıller ama bu halınede sukur dıyorum :KK70:

o daha kolay gelıyo zaten bana :KK70: üst bacağı nasıl inceltcez alt bacakla alakası yok sankı üst cok kalın alt bacak ınce:S
inceltme ilgi alanıma girmiyor :-) bende kalınlassın isterim ya inceltme bacaklarını kalın durmuyoki biraz balık etli olmakda guzel gobek kısmını hallet yeter bence

yanma derken sünüyodu tararken tek tel koparak gelıyodu elıme ama kuafor magduru degılım ben kendım kasındm röfleye heves ettım neyımeyse lısede sarı benım :KK70: onu yaptırdım snra sıyah ucları krmızı ıstedm sıyahı kendım vurdm kırmızı olmadı kuafor actı bembeyaz oyle boyadı cok yıprandydı yanı kestrdm bende son cagre..
valla 3yıl falan olmstr kestrdgm duzlestrıcyı kullanmıyorm uzun zamandr kullanmamda bıdaha ama burda tıkandı uzamıyo artık bıde 2haftada bı banyodn snra anneme aldırıyorm kırıkları cok sukur artık saglıklı en azndan ben tam belde ıstyrm degıller ama bu halınede sukur dıyorum :KK70:
haline sukret:KK53: benim saclarım sanki cinnet anında kesilmiş gibi boyadan yanınca ben uclardan kestim hep simdi eskiye gore iyi ama uzasın istiyorum seninkinin boyu maasallah cok guzel

inceltme ilgi alanıma girmiyor :-) bende kalınlassın isterim ya inceltme bacaklarını kalın durmuyoki biraz balık etli olmakda guzel gobek kısmını hallet yeter bence

haline sukret:KK53: benim saclarım sanki cinnet anında kesilmiş gibi boyadan yanınca ben uclardan kestim hep simdi eskiye gore iyi ama uzasın istiyorum seninkinin boyu maasallah cok guzel
Orantısız olusu sınırlerımı bozuyo benımde tayt alıyorum mesela ustu cuk yapısıyo altı bol yanı kat kat oluyo sınır oluyorum oyle olunnca :)

İnşallah uzar canım ki bak saçlarına ben cok severm uzun sacı kıyamazmda hıc ama zmaanında yaptm hata ergenmısım hakkatten dıyorm smdı :KK70: sinameki bemix ampul ve badem yagını dene ben bnu cok yaptm kestrdgmde suanda yapmayı dusunuyorm.. sampuanın ıcınede bemix kır 2 kasıkta bal dok parlak yapıyo sacı bal dogum kontrolde cok ıyı uzatıyo yanı bana yaramstı ama vücuda degmıcek yoksa onlarıda beslıyo :KK70:

eveeeeet :) mezuramı aldım ve geldim şoklardayım yalnız ben felaket olmuşum bu halde gelınlık gıyemem incecik belim vardı benim yahu :S
Göğüs :84
bel:70
Kalça:88
basen:93
iç bacak:66 ((bunu doğrumu ölçtüm bimiyorum))

bu arada olculerin cokda sorunlu gorunmuyorrr bel kismin kalcana gore kalin gibi.
resim koyacaktin ammaaa

Kızlar ben iki gün önce yaptığım platesden dolayi hala hareket edemiyorum. Bi gün ara verecektim ama bugün de verdim, öksürürken bile karın ve yanlarım ağrıyor, siz ne yapıyorsunuz böyle olunca :KK43:

Jilliani yaptim dizlerimin bagi cozuldu ziplamaktan bi taraflarim.kopacakti az kalsin:KK70::KK70:

masallahhhh :nazar:

tatlim bel kismindan cok gobek kismin buraz daha fazla goze batiyor bilgine

Saclara bak masallah:nazar:
Karna daha cok agirlik vermelisin benve guzelim

bugun cok konustm saclarımla ılgılı kurstakı kızlarda cok konustu aman ısır dılını cok dokuluyo zaten :KK70:ıste bu saclar bu haldeyken yanmıstı boyadan bu boydaydı cene hızasnda kestrdm ve duzlestırıcıyı falan braktm :KK70: ama suan avatardakı gbı topluymdr genelde:d
Reglim canım brz ondan sıskınlıgmde var ama gobekte olmaya basladı gobeklı gelın olmam ben ya :KK43:

ah ah sakin kiyma bi daha o saclaraa
bende evlendikten aonra belime kadar olan saclarimi kestirdim ama saglik nedniyle artik kafam agirligi tasiyamiyordu kestirince rahatladim ama kuaforde basladim aglamaya ki sormayin
sirkette kizlar wc ye gelirlerdi arkamdan nasil uzatiyorsun cok guzel diye dusunun artikk
sacla ilgili foto atarim kizlarr anlarsinizz

Ben de uzuntulu bi donemimde 57ye kadar dusmustum tabi geri aldim..

o uzuntuden bende yasadim 55e kadar dustumm ama fiziken cokmustumm cok

yarım mekik cek daha cok işe yarıyor

yarim mekik mideyide kucultuyor diye duydumm

bu arada tatlim makyaj alaninda populer uyeymissin tebriklerr hangi fotoyla oldu link atarmisin merak ettimm

Kızlar ben iki gün önce yaptığım platesden dolayi hala hareket edemiyorum. Bi gün ara verecektim ama bugün de verdim, öksürürken bile karın ve yanlarım ağrıyor, siz ne yapıyorsunuz böyle olunca :KK43:

ah canim cok normall

kolay diye yaptigin o hareketler daha once calismamis kaslarinida etkiliyor dolayisila agrin oluyor
cok ara verme yoksa bidaha yaptiginda ayni agrilari cekersin bilgine

Buyrunn kizlarr buda benim eski saclarr

Eklentiler

• 24062013047-1.jpg
    24062013047-1.jpg
    41,6 KB · Görüntüleme: 66
masallahhhh :nazar:

tatlim bel kismindan cok gobek kismin buraz daha fazla goze batiyor bilgine

ah ah sakin kiyma bi daha o saclaraa
bende evlendikten aonra belime kadar olan saclarimi kestirdim ama saglik nedniyle artik kafam agirligi tasiyamiyordu kestirince rahatladim ama kuaforde basladim aglamaya ki sormayin
sirkette kizlar wc ye gelirlerdi arkamdan nasil uzatiyorsun cok guzel diye dusunun artikk
sacla ilgili foto atarim kizlarr anlarsinizz

o uzuntuden bende yasadim 55e kadar dustumm ama fiziken cokmustumm cok

yarim mekik mideyide kucultuyor diye duydumm

bu arada tatlim makyaj alaninda populer uyeymissin tebriklerr hangi fotoyla oldu link atarmisin merak ettimm
Tamamdır göbeği halledıyoruz o zaman :)
Kıyamam zaten bı evlenıyım hayırlısyla ombre yaptırcam:)

X