Ölçülerimizle Konuşalım

IMG_20141216_124949.jpg
IMG_20141216_124942.jpg

selam kızlar zeynep beni tanıyor
27 yasındayım
163 boy
61,5 kg
göğüs 98
bel 82
kalça 102
uyluk(üst bacak) 58,5
üst kol:28,5
bacak 36,5 ama siz bacak diye diz kapağının üstünü mü kastediyorsunu öyleyse diz kapağının üstü 43,5

benim derdim aslında sıkılasmak ve kalınlasmak biraz daha o_O hani kilo vermeyim almaya calısıyorum zaten biraz daha olculerim artsın ama sıkı bir vucut olsun istiyorum popo kalksın diklessin falan filan ben uygunmuyum acaba size sıkılasmak okeyde kilo vermek istemiyorum kendim egzersizler yapıyorum sıkılasmak icin onları paylasabilirim ama işe yarayanlardan:KK45:

Ayyy kızlar çok fitsiniz ya...:mad:Ben böyle olsam hiç spor felan yapmam:KK57:. Ayy bende böyle olmak istiyorum.....o_O:KK61:

benim derdim aslında sıkılasmak ve kalınlasmak biraz daha o_O hani kilo vermeyim almaya calısıyorum zaten biraz daha olculerim artsın ama sıkı bir vucut olsun istiyorum popo kalksın diklessin falan filan ben uygunmuyum acaba size sıkılasmak okeyde kilo vermek istemiyorum kendim egzersizler yapıyorum sıkılasmak icin onları paylasabilirim ama işe yarayanlardan:KK45:
benım de popo kalksın accıkkk :)

tatlım yu_zey resimdeki gibi ölçtum kalçam 52 basenım 80 çıktı:mad: bu nasıl bi basendir

ben senin kalca genişligini begendim inceltmeye calısmıyorsundur umarımo_O sadece popo kaldırma icin egzersizler yapabilirsin
ya bak belim ince geliyor kalçam da normal ama o yanlardan çıkan basenler:KK17: kalçama oranla daha düz gelsin istiyorum yuzeyın ekledıgı fotograftakı gıbı kalçamı ölçtüm 52 cm çıktı ama basen almış başını gıtmıs hıç orantılı değil santımler

ya bak belim ince geliyor kalçam da normal ama o yanlardan çıkan basenler:KK17: kalçama oranla daha düz gelsin istiyorum yuzeyın ekledıgı fotograftakı gıbı kalçamı ölçtüm 52 cm çıktı ama basen almış başını gıtmıs hıç orantılı değil santımler
kız sen nasıl olctunde kalcan 52 cıktı o_O

baseni niye tek bacak ölçtün :KK57: :KK45: aradaki farkın bu kadar cıkması normal tabi :KK45:kalcada yukardan olmus sanki biraz

X