Olaylar. Haklıydınız ve Bitti..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Benim eşim de benden 8 yaş büyük baksan çirkin de bi adam ama ben aşık oldum çok sevdim.Evliliğmizi ayakta tutan şey hala cok aşık olmam ve onun da beni cok seviyor oluşu. Konu yaş değil. Konu Aşk yok sevgi yok e bu durumda 34 yaşında içi geçmiş ana kuzuzu pısırık bi adamla hangi motivasyonla evleniyor olması.

Adamın yaşıyla ilgili tek bir yorumum olmadı.
Yorumladığınız yazıma dikkat edin -sağlıklı düşünemiyor-dedim. Bu sebeple tutarsız,gitgelli dedim.
Siz yaşına yorum yazdınız demedim zaten. Her açıdan binbir türlü yorum var eminim kafası iyice karışıyordur anlamında söyledim.
İnan ki Burhan fazlaca okşanmis bir karakterdir burada.
Başkası olsa kraker gibi yenirdi.
Doğrudur ben kendisini yakınen tanımıyorum.

Bence ailesine bekaret olayını söyler diye korkuyo yoksa nalakaaa ya. Kim kimle ne yaptıysa yaptı.
Ya şimdi bekareti problem edecek aile kendilerine gelip de sizin kızınızla yattım diyen adamı geldiği gibi mi gönderir? Göndermez. Bu adam da gerizekalı değil ki gidip böyle bir şey desin. Eceline susadıysa bilemem tabii.

Bu durumda da Feridun Abi 'nin dediği noktaya geliyoruz. Ağzını tutamayan,pısırık biriyle o mevzulara hiç girmemeliydi. Olmuş bir kere ona yapacak bir şey yok ama bundan sonrası için banada açıkçası çıkmazda gibi geliyor.

Biz herifi eleştirdikçe daralıyor gibi hissediyorum. O da biliyor beş para etmediğini adamın ama bittiği takdirde adamın kullanabileceği şeyler varsa ailesine çevresine karşı bu noktada battıkça batıyor gibi. Ha inşallah bu mankafadan bi mok olmaz ama evlenir boşanırım dile düşmem düşüncesi yoktur. Ben emin değilim artık çünkü. Çok da üzülürüm öyle bir şey yaparsa.

Bu arada Burhan'ın başkalarının konularına yaptığı yorumlarla, kendi evlilik sürecinde yazdıklarının birbiriyle zıt olması yeni değil ki. Kendisini birazcık tanıyan ki benim bireysel yakınlığım falan yok gayet anlar.
Bu kız şimdi niye böyle şeylere takılıyor, yazıyor diyenleri anlamadım ben asıl. İnsanlar görmek istediklerini görüyor demek ki.

Peki aşk yok sevgi yoksa ilişki (hele ki cinsel ilişki) nasıl oluyor benim aklım da bunu almıyor. Bana kalırsa gayette seviyordu ama adam burda beğenilmediği için tepkilerden çekindi. Ben de böyle bir şey sezinledim mesela.

Ya gelip demez de dedikoduyu yayar duyurur yani aileye diyecek dediysem. Çirkinleşir bence. Çünkü mal.

Siz yaşına yorum yazdınız demedim zaten. Her açıdan binbir türlü yorum var eminim kafası iyice karışıyordur anlamında söyledim.

Doğrudur ben kendisini yakınen tanımıyorum.
Karışsın. Kafa karışıklığı iyidir bazen. Doğruya götürür. Emin olun yazanların çoğu Burhan ile iletişimde olanlar. Benim özelde,reelde görüşmüşlüğüm yok kendisiyle. Ama biliyorum sürecini. Ben bu kadar yırtınıyorsam diğer üyeleri düşünün. Havaya bakarak yangına gidiyor. Ve insanlar bağırıyor yanacaksın diye sesini duyurmaya çalışıyor.
Yani koruma ve anlama çabası var çoğumuzda.

filmdelisi

Kimse bana kibar davranmıyor valla beklemiyorum da. Ama bir şey biliyorsam reelde serçe olan hatunların burada kartal ayaklarına yatması.
Eskiden olsa ‘yok yahu ne alaka sonuçta insanın özgün ve kendi olabileceği tek yer’ derdim lakin öyle örnekler gördüm ki, haklı olabilirsiniz.
İstedikleri karaktere bürünmek için de mükemmel bir mecra, eksikleri tamamlıyor fazlalıkları bileyliyor olabilirler.
Ben kibarımdır genelde hakkımı yemeyin lütfen çünkü filtre kullanmazsam a desem uçuyorum

Linç teamden söz ediyorsanız ifade biçimi ironi olan üyeleri çok eğlenceli buluyorum, kimisi için can acıtıcı olsa dahi farklı yönden en azından deniyorlar, bir çaba ve uğraş veriyorlar karşıdakinin sorununa merhem olmak adına.

Burhan adına konuşuyorsak o genel sayfada bu konuda acayip dayak yedi, konusunda gerek yok inanın. Öyle böyle değil kızın cılığını çıkardık kendine gelmesi adına ama hayat onun hayatı, hatası da sevabı da ona ait.
Bizler iyi olsun isteriz ama canım cicimli ama iğneleyici sözlerle olabileceğinin en üstünde yaşasın isteriz, gerisi ona ait.

Yanlış sezinlemişsin bence. Daha asko kuşko olabilirdi. Git geller zaten vardı. Bir gün burhan bi geldi ta taaa yüzüklenmiş.

Kendi adıma şunu söylemeliyim ki üslubunu çok gereksiz bulurum. Çok sevdiğim bir üye değildir. Ya dalga geçerek yazar ya cıvıtır yada ciddi manada ezikler.
İşte ondan garipsedim ben. Dünyayı takmayan, herkesi ezikleyen tarzda bir insan bekaret için de ezilip bükülmemeli.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…