Olaylar. Haklıydınız ve Bitti..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İvit.
Adam eski fem dershanelerindeki sakird dershane müdürü tipi gibiydi.

Peki aşk yok sevgi yoksa ilişki (hele ki cinsel ilişki) nasıl oluyor benim aklım da bunu almıyor. Bana kalırsa gayette seviyordu ama adam burda beğenilmediği için tepkilerden çekindi. Ben de böyle bir şey sezinledim mesela.
Ama burada beğenilmesinin ne önemi var ki? Buradaki insanlar beğenmedi diye ilişki bitirilir mi ya da başlanılır mı? Böyle bir mantık olamaz , olmamalı.

Peki aşk yok sevgi yoksa ilişki (hele ki cinsel ilişki) nasıl oluyor benim aklım da bunu almıyor. Bana kalırsa gayette seviyordu ama adam burda beğenilmediği için tepkilerden çekindi. Ben de böyle bir şey sezinledim mesela.
Seviyorum ama ölüp bitmiyorum demişti.
E seviyormuş işte diyemeyiz,çünkü beyefendinin ve ailesinin yaşam şekli,görgüsüzlükleri karşısında Mecnun olsa dağını da Leylasını da dedirten cinsten.
Burhanın yorumları,o hazırcevaplılığı ve çizdiği imaj ile şu mevzu taban tabana zıt

Eskiden olsa ‘yok yahu ne alaka sonuçta insanın özgün ve kendi olabileceği tek yer’ derdim lakin öyle örnekler gördüm ki, haklı olabilirsiniz.
İstedikleri karaktere bürünmek için de mükemmel bir mecra, eksikleri tamamlıyor fazlalıkları bileyliyor olabilirler.
Ben kibarımdır genelde hakkımı yemeyin lütfen çünkü filtre kullanmazsam a desem uçuyorum
😂
Linç teamden söz ediyorsanız ifade biçimi ironi olan üyeleri çok eğlenceli buluyorum, kimisi için can acıtıcı olsa dahi farklı yönden en azından deniyorlar, bir çaba ve uğraş veriyorlar karşıdakinin sorununa merhem olmak adına.

Burhan adına konuşuyorsak o genel sayfada bu konuda acayip dayak yedi, konusunda gerek yok inanın. Öyle böyle değil kızın cılığını çıkardık kendine gelmesi adına ama hayat onun hayatı, hatası da sevabı da ona ait.
Bizler iyi olsun isteriz ama canım cicimli ama iğneleyici sözlerle olabileceğinin en üstünde yaşasın isteriz, gerisi ona ait.
"Öyle örnekler" de fenaydı adı batsın hepimiz tramvalıyız

Karışsın. Kafa karışıklığı iyidir bazen. Doğruya götürür. Emin olun yazanların çoğu Burhan ile iletişimde olanlar. Benim özelde,reelde görüşmüşlüğüm yok kendisiyle. Ama biliyorum sürecini. Ben bu kadar yırtınıyorsam diğer üyeleri düşünün. Havaya bakarak yangına gidiyor. Ve insanlar bağırıyor yanacaksın diye sesini duyurmaya çalışıyor.
Yani koruma ve anlama çabası var çoğumuzda.
Umarım doğruya götürür bu kadar çaba 🤷🏼‍♀️
Yanlış sezinlemişsin bence. Daha asko kuşko olabilirdi. Git geller zaten vardı. Bir gün burhan bi geldi ta taaa yüzüklenmiş.
O zaman kimsenin bilmediği çok farklı detaylar var. Allah sonunu hayra çıkarsın ne diyebilirim. Gencecik tatlı bir kız.

Ama burada beğenilmesinin ne önemi var ki? Buradaki insanlar beğenmedi diye ilişki bitirilir mi ya da başlanılır mı? Böyle bir mantık olamaz , olmamalı.
Mesele o değil. Kocamı fiziksel olarak anam beğenmese yine ayrılmam.
Zibilyon sebep var hayır denmesi için.

Bak harika bi yere denk getirdin. Evet yoksa neden ilişki hem de İLK ilişki? Ben de bu sebeple diyorum ki ilk değil, öncesi var ve damat bunu biliyor. İkisi de birbirinin hatalarını kabul edip anlaşarak bu yola koyulmuşlar. Tamamen benim cıkarımım tabi.

Arkadaşlar dün görüşmüştük ailesiye ve barışmayı düşündüğümü biliyordunuz. Ben bu olaylar yaşandığı zaman o kuzenine dert yanmıştım. Balayından tutun da aldıkları eşyalara kadar ağzıma geleni söylemiştim. O kuzeni de bugün yememiş içmemiş yetiştirmiş. Nişanlım beni aradı. Bizi rezil etmişsin. Her şeyi aktarmışsın. Seninle aramızda hiç sır olmayacak demek ki. Herşeyi herkese söylemişsin ailene söylesen neyse bizi rezil ettin. Ailemin sana ne kötülüğü vardı gibisinden söylendi. En sonunda ben düğünü ertelemek istiyorum düşüneceğim dedi. Ben de sen kimsin de böyle şeyler söyleyebilirsin. Siz sebep oldunuz konuşacak kimsem yoktu bir anlık boslukla anlattım dedim.
Bu arada kız beni engellemiş. Daha sabah aradı halbuki, davetiyenizi bastırdım dedi.
Nasıl böyle iki yüzlülük, kızın da yaşı var 32, 33. Yani velhasıl kendi kendine bitti.
Bazı şeyler ne güzel bıtıyor ve unutma bu sadece fragmanfı

Herkesin mantığı bir değil ki. Var öyle insanlar. Çevreden onay bekleyenler. Ben konu sahibini tanımıyorum takip ettiğim kadarıyla fikir yürütüyorum. Tanıyanların ortak görüşü Burhan nasıl böyle böyle konuşup da kendisine gelince uygulamaz. Belki de büyük konuştu, başına geldi 🤷🏼‍♀️
Seviyorum ama ölüp bitmiyorum demişti.
E seviyormuş işte diyemeyiz,çünkü beyefendinin ve ailesinin yaşam şekli,görgüsüzlükleri karşısında Mecnun olsa dağını da Leylasını da dedirten cinsten.
Burhanın yorumları,o hazırcevaplılığı ve çizdiği imaj ile şu mevzu taban tabana zıt
Tamam işte ya buradaki kişi değil ya reeldeki kişi değil. Birinden biri sahte.

Ama çok üstüne gidilmedi mi? Kaç kişi yazıyor hangi birine cevap versin? 🤷🏼‍♀️ çok tanımam kendisini ama bazı insanlar güçlü profil çizerek asıl oldukları kişiyi gizlerler. Bir çeşit koruma metodu. Aslında dokunsan ağlayacak hassaslıktadır. Biz dışardan seyirciyiz ama ona şu an acı veren bir olay var ve belli ki ha deyince aşamıyor. Bazı yorumlarda sürekli dalga geçiliyor mesela.
Ben de sürekli adamın yaşının vurgulanmasını anlamıyorum mesela. Benim eşim benden 9 yaş büyük. Bin şükür, Allah bozmasın 🙏🏻

Öfke ekti, fırtına biçiyor. 🤷‍♀️

İyi tarafından bak salak bir iliskiydibelliydi bazı şeyler görünüyor uzaktan daha iyilerine kısmet evet işte boş bulunup keşke güvenmeseydin ama oldu boşver nisan atmak kolay dert etme

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X