Olaylar. Haklıydınız ve Bitti..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İvit.
Adam eski fem dershanelerindeki sakird dershane müdürü tipi gibiydi.

Ama burada beğenilmesinin ne önemi var ki? Buradaki insanlar beğenmedi diye ilişki bitirilir mi ya da başlanılır mı? Böyle bir mantık olamaz , olmamalı.

Seviyorum ama ölüp bitmiyorum demişti.
E seviyormuş işte diyemeyiz,çünkü beyefendinin ve ailesinin yaşam şekli,görgüsüzlükleri karşısında Mecnun olsa dağını da Leylasını da dedirten cinsten.
Burhanın yorumları,o hazırcevaplılığı ve çizdiği imaj ile şu mevzu taban tabana zıt

"Öyle örnekler" de fenaydı adı batsın hepimiz tramvalıyız

Umarım doğruya götürür bu kadar çaba
Yanlış sezinlemişsin bence. Daha asko kuşko olabilirdi. Git geller zaten vardı. Bir gün burhan bi geldi ta taaa yüzüklenmiş.
O zaman kimsenin bilmediği çok farklı detaylar var. Allah sonunu hayra çıkarsın ne diyebilirim. Gencecik tatlı bir kız.

Ama burada beğenilmesinin ne önemi var ki? Buradaki insanlar beğenmedi diye ilişki bitirilir mi ya da başlanılır mı? Böyle bir mantık olamaz , olmamalı.
Mesele o değil. Kocamı fiziksel olarak anam beğenmese yine ayrılmam.
Zibilyon sebep var hayır denmesi için.

Ya gelip demez de dedikoduyu yayar duyurur yani aileye diyecek dediysem. Çirkinleşir bence. Çünkü mal.
Bunlar aynı meslekten diye hatırlıyorum çevreleri yakındır illa birbirini tanıyan vardır. İs ortamında bile konuşsa adı çıkar ki ihtimal var gibi

Bak harika bi yere denk getirdin. Evet yoksa neden ilişki hem de İLK ilişki? Ben de bu sebeple diyorum ki ilk değil, öncesi var ve damat bunu biliyor. İkisi de birbirinin hatalarını kabul edip anlaşarak bu yola koyulmuşlar. Tamamen benim cıkarımım tabi.

Bazı şeyler ne güzel bıtıyor ve unutma bu sadece fragmanfı

Herkesin mantığı bir değil ki. Var öyle insanlar. Çevreden onay bekleyenler. Ben konu sahibini tanımıyorum takip ettiğim kadarıyla fikir yürütüyorum. Tanıyanların ortak görüşü Burhan nasıl böyle böyle konuşup da kendisine gelince uygulamaz. Belki de büyük konuştu, başına geldi
Tamam işte ya buradaki kişi değil ya reeldeki kişi değil. Birinden biri sahte.

Öfke ekti, fırtına biçiyor.

İyi tarafından bak salak bir iliskiydibelliydi bazı şeyler görünüyor uzaktan daha iyilerine kısmet evet işte boş bulunup keşke güvenmeseydin ama oldu boşver nisan atmak kolay dert etme

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…