Olaylar. Haklıydınız ve Bitti..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şeyi de anlamıyorum,ilgimi çekiyor.
Profilde olsun konu açtığında olsun. Asla savunma yok bu konuda Burhan'da.Ya da çok çok az tek tük.Neden? Ya da tek benim mi ilgimi çekti ki?

Ne yazılırsa yazılsın beğeni atıyor. Resetlenmiş gibi. Garip. Bu yüzden diyorum sağlıklı hareket edemiyor diye birazda.

Kesinlikle her türlü aykırı.Burda neredeyse feminist diyebileceğim son derece özgür ve baskın karakterde bi kadın profili çiziyor ve bu üğğ diye ağlayacagı bi durum asla olamaz.Aklım almıyor. Bilmem gördün mü burhanı?Gercekten güzel bakımlı ve mesleği olan kendi ayakları üzerinde duran gencecik bi kadın. Neden 34 yasında asla yanına ne görünüş ne enerji olarak yakışmayan bi adamla hem de ortada aşk ve büyük bi bağlılık yokken evlensin ve bunca hatayı tolere etsin ki?

Burada üye olduğumdan beri o kadar saçma sapan konular açtım ki. Hiç utanmadan hem de.
Şimdi diyorum ki iyi ki bu konuları açmışım. Gerçekte neyi nasıl takıyor, neyi nasıl dert ediniyorsam burada da onu sergiledim. Dışarıda neysem burada da oyum.

Gerçekten hangi devirde - hangi zihinde yaşıyoruz ? Erkek canı istediği için - ihtiyacı olduğu için (!) evlilik öncesi ilişki yaşıyor ama kadin namusunu korumalı - onu erkeği için saklamalı ?? Kadinin canı yok mu ? Kadin cinsellik yaşamak istemiyor mu? Sırf doğurmak için mi yapiyor bu işi? Böyle düşünen erkeklerin tek derdi kontrol altinda tutmak - kadina hükmedebilmek. Tipik orta dogu zihniyeti .. Bu zihniyette olup bunu sorgulayan ve başa kakan bir insanla yaşayabilecek - ömür geçirebilecek kadinin kendine değer vermesi beklenmemeli… ( sözüm meclisten dışarı )

Değil işte konu adamdan öncesinde yaşananlar ve artı adamın da bu olayı biliyor olması ve belki ailesine ailesinin de burhanın ailesine anlatacak olması korkusu.
Bohçaları onlar gelip alsınlar sizin evden denilince ailemle yüz yüze gelmelerini istemiyorum, saçma sapan şeyler söylerler canım sıkılır demesi de bu sebeptendi sanırım.
Ben çok şaşkınım ya, bambaşka bir profildeki insan şu düşüncelerde.

Merakimdan soruyorum - nerde görüyorsunuz bu insanları

Sevişmeden evlendiğim için kendime küfür ediyorum şuan hshshs

Dün adamın ailesi gelip, adam sessizce yere tavana falan bakarken özür dileyince barışmak istemişti ve bize bilmediğiniz şeyler var demişti. Tam da bu sebepten barışmak istedi. Hatta o zaman aklıma gelmişti de yok be Burhan öyle bir kız değil ki başka bir şey vardır demiştim. Ben de aşırı şaşkınım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…