Olaylar. Haklıydınız ve Bitti..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sosyal yaşamdaki düşüncelerimizi olduğu gibi aktarıyor ama bunu asaletle yapıyoruz KK’da, küfür argo yasak çünkü yoksa maşallah Allah ne verdiyse yardırıp gidiyoruz evde sokakta işte😂
Küfür asla zinhar katta nooo.Hiç sevmem o da neymiş☠️

Bu hikaye b'karete nasıl döndü asla kafam almıyor madem ağzı gevşek bir adam, aileci, ailen evlilik öncesi ilişkiye karşı bu adamla nasıl göze alıyorsun ilişkiyi. Ah be kızım ya hadi madem yaşadın ağzını tut kuzeniyle dedikodu yapma adam şimdi kısas yapıp o benim ailem hakkında konustuysa bende anlatırım derse hiç mi önünü ardını düşünmedin.

Şeyi de anlamıyorum,ilgimi çekiyor.
Profilde olsun konu açtığında olsun. Asla savunma yok bu konuda Burhan'da.Ya da çok çok az tek tük.Neden? Ya da tek benim mi ilgimi çekti ki?

Ne yazılırsa yazılsın beğeni atıyor. Resetlenmiş gibi. Garip. Bu yüzden diyorum sağlıklı hareket edemiyor diye birazda.
Ama çok üstüne gidilmedi mi? Kaç kişi yazıyor hangi birine cevap versin? 🤷🏼‍♀️ çok tanımam kendisini ama bazı insanlar güçlü profil çizerek asıl oldukları kişiyi gizlerler. Bir çeşit koruma metodu. Aslında dokunsan ağlayacak hassaslıktadır. Biz dışardan seyirciyiz ama ona şu an acı veren bir olay var ve belli ki ha deyince aşamıyor. Bazı yorumlarda sürekli dalga geçiliyor mesela.
Ben de sürekli adamın yaşının vurgulanmasını anlamıyorum mesela. Benim eşim benden 9 yaş büyük. Bin şükür, Allah bozmasın 🙏🏻

Olan olmuş, çözüme odaklanmak lazım. Vay öyle idi vay niye böyle oldu olayları manasız. Sonuca bakalım, çizilen profil ile yaşadığı başka olsa bile yine de buraya yazmasa bilemezdik.
Demek ki çözüm arıyor eleştiri olacağını bile bile yazmış. Yargılamak bize düşmez.
Yanlış mı yanlış ama herkesin hatası kendine
Nişan bozmak çok doğal bir şey
Sevişmek çok doğal bir şey
Üzülmek de doğal bir şey
Korkmak pişman hissetmek de doğal
Bunları yaşaman gerekiyor ama dağıtmadan saçmalamadan.
Bir psikolojik destek almanı tavsiye ediyorum eğer gerçek hayatta desteğin yoksa.

Kesinlikle arkadaşlarınla sülalenle bu olayın dedikodusu ve detaylarını anlatarak konuşma. Asla yani.

Ama çok üstüne gidilmedi mi? Kaç kişi yazıyor hangi birine cevap versin? 🤷🏼‍♀️ çok tanımam kendisini ama bazı insanlar güçlü profil çizerek asıl oldukları kişiyi gizlerler. Bir çeşit koruma metodu. Aslında dokunsan ağlayacak hassaslıktadır. Biz dışardan seyirciyiz ama ona şu an acı veren bir olay var ve belli ki ha deyince aşamıyor. Bazı yorumlarda sürekli dalga geçiliyor mesela.
Ben de sürekli adamın yaşının vurgulanmasını anlamıyorum mesela. Benim eşim benden 9 yaş büyük. Bin şükür, Allah bozmasın 🙏🏻
Adamın yaşıyla ilgili tek bir yorumum olmadı.
Yorumladığınız yazıma dikkat edin -sağlıklı düşünemiyor-dedim. Bu sebeple tutarsız,gitgelli dedim.

İnan ki Burhan fazlaca okşanmis bir karakterdir burada.
Başkası olsa kraker gibi yenirdi.

Bu hikaye b'karete nasıl döndü asla kafam almıyor madem ağzı gevşek bir adam, aileci, ailen evlilik öncesi ilişkiye karşı bu adamla nasıl göze alıyorsun ilişkiyi. Ah be kızım ya hadi madem yaşadın ağzını tut kuzeniyle dedikodu yapma adam şimdi kısas yapıp o benim ailem hakkında konustuysa bende anlatırım derse hiç mi önünü ardını düşünmedin.
Ya da en azindan aşık değilsin. Ohh yaptım sefam olsun sevdigim adamla yaptım diyemiyorsan.

Şeyi de anlamıyorum,ilgimi çekiyor.
Profilde olsun konu açtığında olsun. Asla savunma yok bu konuda Burhan'da.Ya da çok çok az tek tük.Neden? Ya da tek benim mi ilgimi çekti ki?

Ne yazılırsa yazılsın beğeni atıyor. Resetlenmiş gibi. Garip. Bu yüzden diyorum sağlıklı hareket edemiyor diye birazda.
Çünkü ne yapacağını bilmiyor bence. Barışma olasılığı hala var, üstteki arkadaşa katılıyorum nişanlıyken nişan atıp "bekareti bozulmuş" olarak yola devam etmek, evlenip boşanmaktan daha sancılı görünüyor ona. Savunsa yarın bi gün "ama sen böyle dedin şimdi niye bunu yaptın" derler diye her şeye nötr bakmaya çalışıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X